brak logo

Beauty Centre Pearl & SPA

Warszawa

Opinie o Beauty Centre Pearl & SPA

też tak słyszałam 2012-02-03 11:44:02
Potworna właścicielka z zanikami pamięci i wysokimi zdolnościami wymyślania nowych historii. Bałagan i chaos. Pracownicy zmieniają się tak często, że nie ma sensu się do nich przywiązywać. I słabe warunki finansowe.
gość 2012-05-17 14:26:01
OSTRZEGAM przed tym miejscem. Niezrównoważona, bezwzględna właścicielka z zanikami pamięci, obiecująca złote góry zwalnia z dnia na dzień i szuka kolejnych ofiar na krótkoterminowe zatrudnienie. Niewielkie pieniądze, umowy nie do końca zgodne z faktycznym stanem zatrudnienia. ODRADZAM pod każdym względem, może i dobrze wygląda w CV ale nie warto. Brak stabilności, decyzyjności i kompetencji.
Kasandra 2014-11-17 23:12:36
Nie polecam chora psychicznie właścicielka i co chwile zmieniający sie team.Omijac to miejsce szerokim łukiem...
Bartek 2016-07-09 07:59:44
Zakładam, ze większość negatywnych opinii wystawiły osoby już nie pracujące, prawda ;)
Zapewne zwykła złośliwość. Sam mam zamiar spróbować. Dobry fryzjer na pewno będzie chętnie widziany - tym bardziej takie miejsce, hotel 5 gwiazdek, centrum. Warto spróbować.
Zostaw swoją opinię o Beauty Centre Pearl & SPA - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty Centre Pearl & SPA