Opinie o Competence – Training & Coaching w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Competence – Training & Coaching. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Competence – Training & Coaching o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Competence – Training & Coaching w Polkowice

Czy w Competence – Training & Coaching zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jj Nowy wpis

Każdemu, kto posiada małe doswiadczenie lub jego brak oraz osobom, które nie wiedzą, w którą stronę pójść-polecam z całego serca miejsce Competence - Training&Coaching. Profesjonaliści, którzy pomogą każdemu. Świetna atmosfera oraz rewelacyjne wyposażenie biura/sali w Katowicach, gdzie mialam okazję odbywać szkolenie. Dzięki szkoleniu, uświadomiłam sobie, w którą stronę pójść. Moje pytania nigdy nie zostały bez odpowiedzi.

K.P. Nowy wpis

Byłam uczestniczką projektu prowadzonego przez firmę Competence - Training & Coaching. Udział w nim pozwolił mi rozwinąć umiejętności niezbędne w pracy zawodowej zgodnej z kierunkiem moich studiów. Dzięki temu zaraz po zakończeniu szkoleń otrzymałam propozycję stażu. Pracodawca u którego realizowałam staż zaproponował mi po jego zakończeniu zatrudnienie. Szkolenia realizowane w ramach projektu prowadzonego przez firmę Competence są na bardzo wysokim wysokim poziomie co przekłada się na zwiększenie szans młodych ludzi, takich jak ja, na znalezienie pracy. Z całego serca polecam młodym ludziom wchodzącym na rynek pracy udział w projektach i szkoleniach realizowanych przez firmę Competence - Training & Coaching.

Zadowolona Nowy wpis

Udział w projekcie realizowanym przez firmę Competence dał mi możliwość odbycia stażu zgodnego z moim kierunkiem studiów. Polecam udział wszystkim tym którzy nie mogą znaleźć pracy w swoim zawodzie ze względu na brak doświadczenie. Pośrednik i Pani psycholog pomogli mi ukierunkować swoją ścieżkę zawodową. Firma po stażu zaproponowała mi umowę o pracę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Competence – Training & Coaching? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
W.K.

Cieszę się z tego, że po ukończeniu studiów trafiłam na ogłoszenie dotyczące projektu firmy Competence. Będąc nową osobą poszukującą pracy ciężko było mi znaleźć stanowisko związane z moim wykształceniem, na którym nie jest wymagane kilkuletnie doświadczenie. Już na pierwszym spotkaniu w biurze zostałam poinformowana o szczegółach projektu i zdecydowałam się do niego przystąpić. Później wszystko potoczyło się bardzo szybko - szkolenie z kompetencji pomocnych na rynku pracy, szkolenie Excel i poszukiwanie wraz z pośrednikiem miejsca stażu. A dziś, za kilkanaście dni kończę staż w firmie, która już rozmawiała ze mną o kontynuowaniu współpracy i warunkach umowy. Polecam wzięcie udziału w projekcie - nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać!

A.N.

Rynek pracy nie stoi otworem dla młodych matek z dziećmi o czym przekonałam się "na wlasnej skórze". Dzięki projektowi firmy Competence nie tylko zwiększyłam wiarę we własne możliwości, nabyłam nowe umiejętności, ale przede wszystkim otrzymałam możliwość aktywizacji zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem dziecka. Zakres merytoryczny oferowanego szkolenia był w pełni dostosowany do potrzeb uczestników, a sposób jego przeprowadzenia świadczył o dobrym przygotowaniu merytorycznym trenera, dużej wiedzy praktycznej, umiejętności przekazywania informacji i dostosowania ich do potrzeb grupy szkoleniowej. Po ukończonych szkoleniach Pośrednik Pracy zarekomendował mnie pracodawcy i znalazł dla mnie wymarzony staż, po którym otrzymałam umowę o pracę. Polecam wszystkim udział w projekcie.

Ala.Ala

Competence pomógł mi znaleźć staż odpowiadający moim kwalifikacjom. Po stażu otrzymałam propozycję zatrudnienia na umowę o pracę. Znalezienie stażu, o czym mówili pośrednicy, nie jest kwestią dwóch dni. Uczestnik najpierw musi odbyć szkolenia. Jeśli sytuacja na rynku pracy nie jest sprzyjająca trzeba uzbroić się w cierpliwość. Niemniej warto poczekać - bo o ile wiem, stanowcza większość uczestników udała się na wymarzony staż i poprawiła kwalifikacje zawodowe. Co do szkoleń przed stażami: bardzo polecam, wiele się nauczyłam. To naprawdę dobre rozwiązanie dla osób, które szukają pracy i są np. świeżo po studiach. Przekazywana wiedza była praktyczna i na pewno pomogła niejednej osobie znaleźć wymarzone zatrudnienie.

Rozczarowana

Nie polecam stażów organizowanych przez firmę Competence, które są finansowane z EFS. Jeden z doradców zawodowych jest niekompetentny i nie powinien pracować na tym stanowisku. Panie z biura w Katowicach nigdy nic nie wiedzą i odsyłają do doradcy, zaś doradca odsyła do biura i w taki oto sposób koło się zamyka. Straciłam tylko niepotrzebnie czas, ponieważ nie odbyłam stażu w dziedzinie, w której chciałam. Czekałam na staż 2 miesiące, w końcu zrezygnowałam z udziału w projekcie. Nikomu nie polecam tej firmy. Lepiej zapisać się do Urzędu Pracy. Tam szybciej znajdzie się zatrudnienie niż w tym pseudo projekcie.

@Rozczarowana

Dziękujemy za informację. W związku z pandemią koronawirusa wszystkie działania stażowe zostały wstrzymanie. Zgodnie z opiniami wydanymi przez Wojewódzkie Urzędy Pracy i obowiązującymi przepisami w zakresie zakazu przemieszczania, zawieszenia szkolnictwa wyższego, praktyk zawodowych w szkołach zawodowych, policealnych nie było możliwości rozpoczęcia stażu. Wszystkie działania projektowe zostały wstrzymane. Powinna Pani zostać poinformowana o tym przez biuro projektu w Katowicach. Oprócz tego sytuacja na rynku pracy się bardzo pogarsza, pracodawcy wstrzymali wszystkie rekrutacje i nie przyjmują stażystów, bo nie mogą na dzień dzisiejszy zagwarantować im po stażu zatrudnienia. Przykro nam, że trafiła Pani na ten trudny czas. Mamy nadzieję, iż pomogą Pani w urzędzie pracy. Wszyscy nasi stażyści są bardzo zadowoleni ze staży, ponad 90% z nich dostaje ofertę zatrudnienia po stażu. Trafiła Pani na bardzo zły czas. My na to wpływu nie mamy.

Rozczarowana
@Zespół Competence

Byłam w projekcie w ubiegłym roku, zanim koronawirus pojawił się w Polsce. Państwa pracownicy nie dołożyli wszelkich starań aby każdy z uczestników projektu otrzymał staż. Moi koledzy jak i zarówno koleżanki musieli rozpocząć pracę w innej branży niż chcieli, bo pośrednik przestał się odzywać. Mam wrażenie, że jeden z Państwa pośredników ma wszystko w nosie i liczy się tylko czubek jego nosa.

@Rozczarowana

Proszę o informację kiedy Pani ukończyła szkolenia? W jakim okresie? Dopiero po odbyciu szkoleń przewidzianych w projekcie jest możliwość rozpoczęcia stażu. W jakim projekcie brała Pani udział? Jak się nazywał? My jako Competence nie świadczymy usług pośrednictwa w każdym projekcie. W niektórych projektach pośrednictwo pracy jest realizowane przez naszego Partnera. My za nie nie odpowiadamy i nie ponosimy odpowiedzialności za nie. Szkoła, że nie napisała Pani nam informacji w ubiegłym roku.

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji można liczyć na rekrutację w firmie?

@Michał

Na dzień dzisiejszy procesy rekrutacyjne zostały wstrzymane. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do aplikacji w przyszłości.

Czy pracodawca Competence – Training & Coaching organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zespół Competence

Tak, organizujemy wiele szkoleń.

Tomasz

Bardzo dobry pracodawca oraz firma. Jeśli do tego dodać dobrą pracę to super praca, polecam.

A.C.

Miła atmosfera w pracy, różnorodność wykonywanych zadań, duże wsparcie ze strony pracodawcy i pracowników, odpowiednie warunki do rozwoju dzięki wysokiemu standardowi pracy.

AS

Bardzo dobra lokalizacja - samo centrum Katowic i Sosnowca. Bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną. Praca w super warunkach - nowy lokal, ekspres do kawy. Zadań jest dużo, ale są różnorodne. Można wiele się nauczyć i poznać ciekawych ludzi. Oczekiwania pracodawcy co do standardów pracy są wysokie, liczą się efekty. Ogólnie polecam, ale nie każdy sobie poradzi, bo zadań jest dużo i trzeba się szybko wdrażać.

Trener

Współpracuję z Competence - Training & Coaching jako trener od wielu lat. Cenię sobie tę współpracę z kilku powodów: profesjonalna organizacja szkoleń - wszystko dopięte na ostatni guzik, świetny kontakt z pracownikami, wszystkie dokumenty na czas, ustalenia finansowe zawsze przestrzegane. Każdy projekt bardzo dobrze zorganizowany. Przed samym szkoleniem gruntowane badanie potrzeb tym samym każdy program dopasowany pod konkretnego klienta. Polecam współpracę z Competence – Training & Coaching.

BK

Zadania różnorodne i ciekawe. Duża elastyczność pracodawcy, brak stałej kontroli. Bardzo dobra atmosfera i wzajemna pomoc między pracownikami. Jest jednak dużo pracy, bo firma się rozwija. Za to można sprawdzić się w różnych zadaniach. Pracodawca wyrozumiały - stara się dobierać zadania pod umiejętności. Polecam tym którzy lubią różnorodne zadania i nie chcą pracować jak na taśmie w korporacji.

Zdruzgotani

Praca jest ciekawa, wieloaspektowa. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

aroma

Współpraca z firmą Competence - Training & Coaching to prawdziwa przyjemność. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, ponadto terminowość, rzetelność, uczciwość, a wszystko w życzliwej i przyjaznej atmosferze. Na zainteresowanie zasługują zarówno warunki współpracy, jak i bogata oferta interesujących, profilowanych szkoleń prowadzonych z wielkim zaangażowaniem. Szczerze polecam jako pracodawce i jako kontrahenta.

Przede wszystkim atmosfera, wsparcie i pomoc - pozdrowienia dla dziewczyn z Sosnowca i nie tylko! :)

K.O.

Różnorodność zadań pozwala sprawdzić się w wielu obszarach - dzięki temu można zidentyfikować swoje mocne i słabe strony. Pracodawca podchodzi do każdego pracownika indywidualnie i zawsze można liczyć na pomoc/poradę z jego strony. W tej pracy nie ma miejsca na nudę. POLECAM!

Jerzy Morawski Mistrz Kelner

Miałem przyjemność współpracować z firmą Competence- Training & Coaching z Polkowic w ostatnim kwartale 2018 roku. Te kilkanaście szkoleń w tematyce kelnerskiej to dla mnie wielka przyjemność. Profesjonalizm to cecha która definiuje tę firmę. Wszystko na czas, na miejsce, na pewno. Dokumentacja perfekcyjna, klarowna, terminowa dzięki wysiłkom Pań Agnieszek. Z pełną odpowiedzialnością polecam korzystanie z usług firmy Competence - training & Coaching z Polkowic z siedzibą w Sosnowcu dla podniesienia poziomu obsługi kelnerskiej wszelakich placówek gastronomicznych. Mistrz Kelner Jerzy Morawski

Zostaw merytoryczną opinię o Competence – Training & Coaching - Polkowice

• Jak się pracuje w Competence – Training & Coaching?

Zobacz opinie na temat firmy Competence – Training & Coaching tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Competence – Training & Coaching
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Stanisława Moniuszki 15 lok. 10
    59-100 Polkowice