Opinie o Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Była pracownica

Strasznie (usunięte przez administratora)atmosfera, na początku zatrudnienia wszystko wydaje się super,(usunięte przez administratora) Zakres obowiązków nagle sporo wzrasta a wynagrodzenie stoi w miejscu. Jeżeli chce się dostać podwyżkę, nawet inflacyjną to trzeba sobie na to zasłużyć, prosić się i być lubianym przez szefostwo, ale oczywiście wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami bo przecież nic za darmo.. W tym roku podwyżek inflacyjnych brak, obowiązki pracowników wzrastały a benefity takie jak chociażby owoce znikały. Apropo benefitów... (usunięte przez administratora) Straszna rotacja pracowników większość sama odpuszcza... w 2018-2023 roku zwolniło się ok (usunięte przez administratora) osób a od stycznia 2023 roku zrezygnowało z pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)osób a zapowiadają się kolejne! Więc to o czymś świadcz(usunięte przez administratora). Oczywiście jak już jakiś pracownik złoży wypowiedzenie i pokaże różki to jest najgorszy na świecie(usunięte przez administratora)

A

nie kojarzę aby ktoś rezygnował z Krafton z powodu przeprowadzki ;)

@Kraftoniak

Każdy ma prawo się wypowiadać, ale nie możemy być bierni na oszczerstwa, szczególnie pod przykrywką anonimowości. Odpowiadając na zarzuty byłej pracownicy i pokazywanie rzeczywistości w krzywym zwierciadle … Atmosferę w pracy tworzą ludzie, i tak to już jest że źli ludzie widzą złą atmosferę, dobrzy ludzie widzą dobrą. Jeśli coś nie gra, to zawsze rozwiązujemy problem wspólnie z pracownikami, każdy wie że drzwi kierowników biura czy szefowej są zawsze otwarte. Tak to już jest ze szczęśliwi ludzie widzą wokół siebie głównie szczęśliwych, a toksyczni widzą wokół siebie głównie toksycznych, są wiecznie niezadowoleni, wszystko jest negatywne, świat zły, mąż, żona, sąsiad, państwo, podatki, praca ale czy naprawdę … ? Wynagrodzenia pracowników systematycznie rosną. Benefity są dodatkiem do pracy, do których zawsze zachęcamy, pracownicy korzystają jak chcą, dostępne dla wszystkich takie same, nie muszą się o nie prosić. Multi sport – jak pisze była pracownica „dofinasowanie to śmiech na sali” - zachęcamy śmiech, byle na sali sportowej, dobrze zrobi na wyładowanie złości i złośliwości. Jeśli chodzi o „super hiper system” do rejestracji czasu pracy – rzeczywiście jest super, hiper ???? bo pracownik sam deklaruje ile godzin pracował w biurze czy w domu oraz w jakie dni. Urlopy – pracownicy wybierają zgodnie z planem urlopowym, który wiosną układają sami pod swoje potrzeby, oczywiście z racji wykonywanego zawodu, księgowi idą na urlopy najczęściej po 25-tym a kadrowi po 15tym. Rotacja w zatrudnieniu – jest taka jak wszędzie, trudno się odnieść do statystyk „zwolnień” podanych przez byłą pracownicę, bo to by znaczyło całkowitą zmianę kadry co roku, a pracownicy pracują po parę lat. Zauważmy iż czasy się zmieniły i ludzie szukają zmian – to naturalne, szczególnie mileniasi, to już nie te czasy gdy w jednej firmie pracuje się po 10 lat ???? Zarzut nierównego traktowania – każdy pracownik ma dostęp do takich samych zasobów i ma takie same możliwości, np. nauka j. angielskiego, praca w trybie home-office, spotkania integracyjne, karta sportowa. Korzysta wg swojego uznania, co zupełnie kłoci się z zarzutem nierównego traktowania. No i jeszcze zarzut kontroli 24 h - informujemy ze nie mamy 20 detektywów śledzących 20 pracowników 24 h na dobę, interesuje nas tylko praca wykonana dla naszych klientów w czasie pracy ???? Nie mamy nic do ukrycia, zapraszamy na rozmowę, zamiast praktykować anonimowe hejtowanie.

Maja

Widnieje ogłoszenie, pytanie czy warto aplikować? Opinie tutaj są naprawdę wręcz skrajne ;) także ciężko cokolwiek wywnioskować. A człowiek zmieniając pracę chciałby trafić w dobre środowisko a nie tak jak ktoś tutaj napisał do toksycznej atmosfery. Czy pojawiają się nadgodziny? Nie - super, tak - czy są płatne?

Magda
@Maja

Jest Ok. Atmosfera miła i spokojna a czasem bywa nawet wesoło.

Ma

Atmosfera wśród współpracowników miła, bez intryg i niezdrowej rywalizacji. a praca jak to praca - księgowość rządzi się swoimi terminami, w których trzeba się zmieścić ;-)

Ex Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca, toksyczne miejsce to jakby nic nie powiedzieć . Wyzysk, terror, fochy i złe traktowanie. Szczucie na klientów . Tylko podlizuski mają tu dobrze

Pracownik Nowy wpis

Fajne, rozwojowe miejsce. Atmosfera luźna, nie ma nudy. Praca pracą jak wszędzie, ale chwila na żarty też się znajdzie.

Jak dużo osób pracuje w Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k.?

Nessi

Mówiąc szczerze to nie bardzo wiem skąd biorą się te tak bardzo negatywne komentarze. Jak widać nadal aktualne jest przysłowie: "jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził". ;-) W moim odczuciu: *wyplata jest w terminie *atmosfera w pracy jest sympatyczna *zatrudnienie stabilne *pracownicy wzajemnie się wspierają i udzielają rad, informacji *można się rozwijać (lekcje angielskiego, dostęp do szkoleń LTCA)

Księgowa
@Nessi

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie. Przejściowo, może ok ponieważ można się trochę nauczyć, jeśli ktoś poświęci Tobie trochę czasu, choć z tym akurat różnie bywało. W dzisiejszych czasach można znaleźć dużo lepsze warunki za dużo mniejsze wymagania, bez nadgodzin i z ludzkim traktowaniem. Tak jak ktoś wyżej napisał dobre wrażenie jest tylko na początku, po trzech miesiącach czar pryska, spółek do obsługi przybywa a wynagrodzenie stoi w miejscu lub dostaje się minimalną podwyżkę która nie przekłada się na ilość pracy. Jedyne co dobrze wspominam to zespół, do dzisiaj mamy z dziewczynami kontakt z tymi co jeszcze pozostały w tej firmie jak i z tymi które już odeszły.

Kraftoniak Nowy wpis
@Księgowa

Droga "księgowa" naprawdę było by dziwne gdyby na tego typu nieprawdziwe opinie nie reagowały osoby związane z firmą, natomiast nie dziwi fakt , że to negatywne opinie wychodzą spod jednego pióra. Proponuje zmienić styl pisania;). Mniej złośliwości a więcej miłości życzymy:).

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa oferowane przez firmę Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

@Maja

Pani Maju, zawsze warto!:) Zainwestowany czas może się zwrócić w postaci zatrudnienia, bądź przekonania, że jednak nie tutaj, nie teraz. W mojej ocenie na rozmowie rekrutacyjnej jest Pani wstanie już ocenić czy panuje w firmie dobra atmosfera, można umówić się w ciągu dnia pracy, obejrzeć biuro , w mojej to już da pierwsze wnioski :). Nadgodziny się pojawiają jak to zazwyczaj bywa w tym zawodzie tzw. wąskich gardeł nie da się czasami uniknąć. Staramy się aby pod koniec miesiąca kiedy jest już mniej obowiązków pracownicy mogli skorzystać i wybrać je w dowolnej ilości.

@Kraftoniak

To w przypadku tych nadgodzin Państwo się "starają" aby pracownik je odebrał czy odbiera zasłużone nadpracowane nadgodziny? Ile ich się pojawia do 5?

@Maja

Pani Maju, pracownik odbiera nadpracowane godziny i to pracownik decyduje kiedy. Cieszę się że jest Pani, aż tak bardzo zainteresowana tematem , rozumiem że jest Pani jedną z osób które chce bądź rekrutuje się u nas? Zachęcam do osobistego kontaktu wtedy zapewniam, że jestem wstanie wyjaśnić wszystko, gdyż opinie pojawiające się tutaj od jednego lub dwóch pracowników zaburzają pełen obraz.

Magda
@Maja

Jest Ok. Atmosfera miła i spokojna a czasem bywa nawet wesoło.

Ma

Kandydatka

A dlaczego ciągle widnieje ogłoszenie na stanowisko księgowej/ księgowego? Może wypowiedzą się osoby, które krótko pracowały i dlaczego np., nie kontynuują współpracy? Bo klika "znajomych" co już siedzi ileś lat to wiadomo, że będą zachwalać. Ale czasami warto posłuchać co jest jednak nie tak, że ciągle odnawiane jest ogłoszenie?

@Kandydatka

Ogłoszenie rekrutacyjne zostało umieszczone 2 raz w ciągu tego roku czyli w naszej ocenie to nie ciągle. Rzeczywiście trudno wypowiadać się za osoby które krótko pracowały, w szczególności że nie ma ich sporo. W ciągu ostatnich 5 lat to może 5 osób. Jednak tak się zdarza, że nawet pracownicy ze stażem kilkuletnim potrzebują zmiany, w szczególności jeśli mowa o osobach rozpoczynających pracę od razu po studiach. Pomału naturalnym staje się fakt rotacji w wyniku odważnej chęci zmiany w swoim życiu zawodowym i próbowania czegoś nowego. Niektórzy szukają spokoju i stabilizacji, a nie którzy wrażeń, a jeszcze inni są po prostu do tego zmuszeniu przez sprawy osobiste. Życie. Czasami nic na to nie poradzimy.:)

@Kraftoniak

Pani Ewelino, Bardzo proszę o weryfikację faktów zanim skomentuje Pani to co "koleżanka" przekazała . Stanowczo sprzeciwiamy się nazywaniu naszych pracowników jako zapchaj dziurę, każdy kto u nas pracuje jest ważną częścią naszego zespołu. Trzy miesięczny okres próbny jest właśnie po to żeby obie strony poznały siebie. Jeśli ktoś nie miał przedłużonej umowy o pracę (co owszem zdarzyło się parę razy w ciągu 19 lat prowadzenia biura) to pracownik nie sprawdził się w okresie próbnym.

Bardzo dobrze wspominam pracę w Krafton - młody zespół, przyjemna atmosfera, wspólne śniadania, przy których można było się odprężyć i nowoczesne biuro. Można się bardzo dużo nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie z zakresu podatków, księgowości i sprawozdawczości. Do dziś trzymam swoje życzenia-rymowanki :)

Ogłoszenie na Księgowa do Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Była pracownica

@Była pracownica

KURczę ale opinia nas spotkała, w pierwszej chwili buzia nam się zatkała, na szczęście nasza głowa jest zbyt mała by chłonąć tyle nieprawdy co ex pracownica napisała. Niestety nie wiele w tej opinii jest racji, widzimy że ktoś ma straszny problem w komunikacji, trudno jakkolwiek się do tego ustosunkować i jakąkolwiek opinię na tym budować, fajnie mieć miecz w postaci internetu i tarcze w postaci anonimowości, można wtedy wylać z siebie sporo żalu, złości i toksyczności. Prawdziwą odwagą jest wyrażać negatywną opinię w 4 oczy, bo po fakcie tylko człowiek się boczy. No i zwracam uwagę że to nie te czasy, gdzie ludzie są przymuszani do pracy. Powodzenia na nowej drodze zawodowej ????

@Kraftoniak

a co jest nieprawdą w tej opinii? rotacja pracowników czy pełna kontrola pracownika przez pracodawcę?

stary pracownik

a ja bardzo dobrze wspominam pracę w Krafton - młody zespół, przyjemna atmosfera, wspólne śniadania, przy których można było się odprężyć i nowoczesne biuro. Można się bardzo dużo nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie z zakresu podatków, księgowości i sprawozdawczości.

A

nie kojarzę aby ktoś rezygnował z Krafton z powodu przeprowadzki ;)

Wiecie, czy Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kraftoniak

Tak, firma ma takie możliwości i w razie takiej potrzeby jest udostępniany odpowiedni sprzęt.

Czy w Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kraftoniak

Na okresie próbnym są zawierane umowy o pracę. Umowy zlecenia zawierane są tylko z osobami uczącymi się, które pracują w niepełnym wymiarze godzin i druga strona wyraża taką wolę:)

Stary pracownik

Bardzo dobrze wspominam pracę w Krafton - młody zespół, przyjemna atmosfera, wspólne śniadania, przy których można było się odprężyć i nowoczesne biuro. Można się bardzo dużo nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie z zakresu podatków, księgowości i sprawozdawczości. Również jak użytkownik wyżej nadal trzymam swoje życzenia-rymowanki ????

Czy można liczyć w Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Kraftoniak

Obecnie nie posiadamy prywatnej opieki medycznej, padła kiedyś propozycja dla pracowników takiego rozwiązania ale było niewielu chętnych, część osób ma już ją zapewnioną np przez współmałżonka. Pracowników natomiast przybywa a my stawiamy na rozwój, jesteśmy także otwarci na różne rozwiązania. W tym roku planujemy pochylić się ponownie nad tematem.

N

Obłuda

@N

Jak dobrze, że HEJT to nie opinia...

@Krafton ooo czyli atmosfera między pracownikami tutaj jest mega fajna tak ?

No

Atmosfera toksyczna.

JA
@No

Tak to jest ze szczęśliwi ludzie widzą wokół siebie głównie zadowolonych, a toksyczni widzą wokół siebie głównie toksycznych, są wiecznie niezadowoleni, wszystko jest nie dobre, negatywne, świat zły, mąż, żona, sąsiad, państwo, książki, praca… ale czy naprawdę ?

Ginger

Pracowałam tu kilka lat i atmosfera jest super. Mocny merytorycznie zespół który się wspiera, szczególnie przed 20 ;) Przez ten czas zdarzyło się kilku pracowników, którzy szybko odchodzili - prawda jest taka że nie każdy jest w stanie pracować w biurze rachunkowym. Trzeba umieć zapanować nad obowiązkami pod presją deadlinów, a problemy rozwiązywać a nie zamiatać pod dywan. Super miejsce dla osób, którym zależy na dużej samodzielności i ogarnianiu szerokiej wiedzy, bo księgowi robią wszystko od sprawdzania księgowań asystentów aż po wysyłanie deklaracji. Nie wiem jak to wygląda w czasach covida, ale wcześniej każdy dostawał na urodziny spersonalizowany prezent i rymowany wierszyk (też personalizowany, do teraz mam wszystkie kartki) :D

Czy pracownicy Krafton Accounting chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Krafton

Dotychczas 2 razy w roku organizowaliśmy spotkania integruje dla pracowników, na dzień księgowego oraz Wigilie. Pracownicy sami wybierają co ich interesuje ale też czasem robimy spotkania niespodziankowe gdzie większość chętnie bierze udział. Poza tym pracownicy są na tyle zżyci ze sobą, że organizują sobie wyjazd z ludźmi z pracy oraz osobami towarzyszącymi, wyjazd na Mazury czy nad morze. Niestety rok 2020 pokrzyżował nam plany ale liczymy że nadrobimy to w 2021.

Atmosfera powiedziałbym ok, ale każdy kto skończy tam prace - zwalnia się sam i ląduje u psychologa lub psychiatry. Nie tylko ja tak skończyłem.

Krafton
@ja

Przez ostatnie 5 lat zwolniło się 2 mężczyzn. Z każdym z nich mamy nadal kontakt i dalej współpracujemy w innej formie. Cieszą się bardzo dobrym zdrowiem, czego Pani też życzymy.

Jak to jest obecnie z pracą w firmie Krafton Accounting w mieście Poznań? Szukamy jakiś nowych wieści od Was.

Niestety znowu kasowane są prawdziwe posty o sytuacji w firmie. Szkoda.

nowy
@ja

jaką sytuacje w firmie masz na myśli?

Oli
@ja

Jaka tam panuje atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k.
4.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Marcelińska 48
    60-354 Poznań

Krafton Accounting Sp. z o.o. sp.k.