Opinie o Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka w Legionowo

... Nowy wpis

Dlaczego ta firma ciągle szuka, ciągle są ogłoszenia na olxie... rozważam złożenie CV...

Mariola Koziatka Nowy wpis
@...

Dzień dobry, ponieważ ciągle się rozrastamy, a dziewczyny awansują. Do tego na rynku lokalnym nie ma za wielu osób odpowiadających na potrzeby specyfiki biura rachunkowego oraz potrzeby naszych klientów. Dlatego jesteśmy w procesie ciągłej rekrutacji.

Czy rotacja pracowników w Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 26 października na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Czy Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mariola Koziatka Nowy wpis

Tak. Jest dużo szkolenia, są ścieżki rozwojowe.

Laila

Widzę że często tam szukają pracowników do biura. Czy mógłby ktoś powiedzieć czym to jest spowodowane. Zarobki widzę że malutkie. A jak z godzinami pracy, czy normalnie po 8 h. Czy nadgodziny są płatne. Czy oprócz wynagrodzenia są jakieś dodatki, pakiet socjalny premie

@Laila

Dzień dobry, skoro ma Pani wyższe oczekiwania finansowe to znaczy, że praca jest dla kogoś mniej wykwalifikowanego niż Pani. Pracuje się po 8 godzin, nie ma nadgodzin, bywają premie uznaniowe. Praca w biurze rachunkowym jest specyficzna i nie każdy jest w stanie jej podołać szczególnie przy ciągłych zmianach w przepisach. Do tego dziewczyny chodzą na macierzyńskie, awansują, a biuro się rozrasta. Często też pracownicy się rozwijają i szukają innej pracy, to naturalny proces w każdej firmie.

Wiola T
@Laila

Praca w biurze rachunkowym jest dość specyficzny charakter, niestety nie każda osoba ma predyspozycję do takiej pracy. W obecnej sytuacji więcej jest osób chętnych do powierzenia swoich ksiąg do prowadzenia w br niż osób chętnych pracować w takiej instytucji. Ogłoszenie dobrze że wisi bo zawsze można aplikować do br, szkolić się a także poszerzać swoją wiedzę. Co do zarobków myślę że są one adekwatne do umiejętności, zapewne są one urealniane w miarę zdobywania nowego doświadczenia. Ja naprawdę polecam z czystym sercem moją koleżankę po fachu panią Mariola Koziatka .

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Mariola

Oczywiście zewnętrzne, jak i wewnętrzne, stacjonarne oraz on line, pracownicy mają ścieżkę rozwoju.

Krystyna
@Mariola

I każe z nich opłacane jest w 100% przez firmę? Organizowane są może szkolenia na indywidualną prośbę pracownika?

@Krystyna

W większości tak. Oczywiście zasadne szkolenia są finansowane na prośbę pracownika.

@

W tym biurze klient jest dla księgowej a nie księgowa dla klienta. Koziatka obrosłaś w piórka i nie szanujesz ludzi, z fałszywym uśmiechem na ustach próbujesz się wybielić i wmawiasz, że to wina klienta. Pamiętaj karma wraca.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka?

Mariola

Raczej klasyczne, sprzęty biurowe dobrej klasy. Monitory duże, regulowana wysokość, wygodne, ergonomiczne fotele. Dbamy o komfort pracy ograniczamy czynniki mające negatywny wpływ na zdrowie.

Jak długo firma działa już na rynku pracy?

@Karolina

11 lat :)

@Mariola

To dosyć długo! Gratuluję takiej obecności na rynku i życzę dalszego rozwoju :)

@Anna

Bardzo dziękuję, zespół się rozrasta, a klientów przybywa :)

Nie zauważyłem braku kontaktu z biurem . Posiadam meila do Pani , która prowadzi moja firmę, do właścicielki i numery telefonów do biura. Zawsze mogę liczyć na szybka odpowiedz. Panie są pomocne i wyszkolone a to dla mnie ważne. to raczej ja nawalam z terminami dostarczania dokumentów . Pzdr

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Szkolenia?? To chyba dobrze :)

Zarobki są adekwatne do wiedzy i doświadczenia. Do tego ciągłe szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji i wiedzy. Atmosfera świetna. Koleżanki zawsze mogą na siebie liczyć. Dodam, że pracodawca nie boi zatrudniać się MAMY !!! Bo prawie wszystkie osoby są dodatkowo mamusiami na pełny etat. Ja jestem bardzo zadowolona.

ktoss

Potwierdzam, któryś raz próbuję skontaktować się z właścicielką i ciągle tylko jest na spotkaniu szkoleniu!!!

Mariola Koziatka
@ktoss

Witam, wydaje mi się, że moje bywanie na szkoleniach to chyba raczej tylko zaleta. Mam zespół 8 osobowy, który jest w stanie mnie zastąpić , więc zapraszam następnym razem do rozmowy z którąś z moich ksiegowych, życzę miłego dnia :)

Szkolenia?? To chyba dobrze :)
@ktoss

Ale się uśmiałam :P No tak, w dobie mega informatyzacji tego zawodu, w dobie mega zmian w podatkach i nie tylko lepiej siedzieć i nie szkolić się, tak? No tak - lepiej niech właścicielka czeka, bo może akurat ktoś będzie próbował się dodzwonić do biura i umówić się na spotkanie. Wow !!! Pani Koziatka napisała, że w biurze pracuje 8 osób. Nie sądzę, żeby kontakt z biurem był jakiś utrudniony! Pani Koziatka - gratuluje samozaparcia, chęci szkolenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, to chyba zaleta, czyż nie????

Adam.ch

Biuro księgowe którego naprawdę nie polecam właścicielka jest ciągle niedostępna. Zapomina o terminarz zawitych. Sprytnie unika odpowiedzialności za swoją niekompetencje. Biuro księgowe z fokusowane na zdobycie jak największej ilości klientów a nie na jakość.....

Lidia
@Adam.ch

Zechciej nam powiedzieć, czy próbowałeś wszystkich dostępnych form kontaktu z biurem. Zapewne w takim wypadku rozwiązałeś umowę z firmą, gdyż usługi nie spełniały Twoich oczekiwań. Prawidłowo sformułowana umowa określa obowiązki obu stron, które są przedmiotem umowy. Odpowiedzialność za wykonanie tych obowiązków spoczywa na dwóch stronach - nikt zatem nie może jej "sprytnie unikać", ponieważ tego typu kwestie reguluje polskie prawo i warunki umowy. Ma ktoś coś więcej do powiedzenia w tej kwestii?

pracownica

W czasie mojej pracy w Komatax było byle jak. Płatność pod stołem, nadgodziny za darmo, brak szacunku ze strony klienta i ze strony właścicielki również. Może p.koziatka dorosła do roli przedsiębiorcy i coś się zmieniło? oby...

P. Koziatka
@pracownica

Dziękuję za twoja oponie. Widzę, że nawet po tylu latach Cię fascynuje, otóż tak u mnie świetnie obsługujemy ponad 200 klientów, nasz zespół to prawie 10 osób, faktycznie chyba słaby ze mnie pracodawca i przedsiębiorca. Mogłam to osiągnąć w szybszym czasie niż 8 lat. Pozdrawiam czule. Aaa i dla Ciebie P. Koziatka.

obiektywna!!!

Rozumiem ze wszystkie te zle opinie pisze były pracownik, ktory jak sie pewnie okazalo nie miał wystarczającej wiedzy i doswiadczenia by stawic czola pracy w biurze Koma Tax. Wszędzie jest duzo pracy ale to jest kwestia dobrej organizacji i dobrych relacji ze wspołpracownikami. Przykro mi ze osoba ktora pisze te zle opinie prawdopodobnie nie dała sobie rady a teraz wyładowuje swoją zlość. W pracy sie pracuje a nie maluje paznokietki czy tez patrzy sie w lusterko ani tez nie patrzy sie co chwile na zegarek kiedy czas uciec do domku... Zeby nie bylo - nie jestem wlascicielem biura. Po prostu szlag mnie trafia ze ludzie ktorym sie nie udalo potrafia posunac sie do takich czynow jak szarganie czyjejs opinii na takim forum jak to, gdzie potencjalny pracwonik sprawdza sobie opinie o potencjalnej nowej pracy!? Powodzenia byly pracowniku! Moze znalazlas sobie prace gdzie mozna siedziec pachniec i popijac kawusie :) Ja polecam Komatax! Kilkakrotnie korzystalam z uslug biura i nie mam nic do zarzucenia

Ojej, Mariola Koziatka znów szuka pracownika. Nie chcą już ludzie pracować za pół darmo i na czarno?

@były pracownik

Hehe no właśnie firma ma się bardzo dobrze i się rozrasta, a nowych pracowników potrzeba do pracy. Radzę Ci przestać psuć mi opinię, bo spotkamy się w sądzie.

mm
@były pracownik

Witam, Uważam, że Twoja opinia jest nie słuszna gdyż pracuje u Marioli prawie 2 lata i jestem zadowolona z wysokości mojego wynagrodzenia. Składki zus też są opłacane za mnie. Jeśli ktoś był nie fair w stosunku do Pani Marioli to myślę że twoje wynagrodzenie byłe adekwatne do Twojej pracy i wiedzy. M. M

Zadowolona

Dobre biuro, fajna atmosfera pracy, pensja ok, zawsze na czas, możliwość szkolenia się i podnoszenia kwalifikacji, dobre warunki socjalne, umowa o pracę. Jestem bardzo zadowolona.

Współpracownik

Pani Mariola to bezczelna, zadufana w sobie i zarozumiała osoba. Nie polecam nikomu kontaktu z nią. Traktuje ludzi z góry, a pierwsze wrażenie sympatycznej osoby szybko pryska.

Kolejny Pracownik

Biuro księgowe KoMa Tax Mariola Koziatka prowadzi działalność okradając na składkach ZUS pracowników. Pani Mariola ma duże wymagania wobec pracowników tj. bezpłatna praca po godzinach, bezpłatna praca w weekendy oraz sprzątanie biura za free. Na trzech pracowników przypada ponad 130 firm. Jest ciągła rotacja pracowników, gdyż nikt nie jest w stanie na dłuższą metę pracować na takim akordzie. Po za tym gdy biuro nie wyrabia się z dokumentacją, wiele firm księgują praktykanci, którzy bezpłatnie odbywają praktyki. Nie polecam firmy jako partnera biznesowego, a tym bardziej jako pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka - Legionowo

• Jak się pracuje w Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka?

Zobacz opinie na temat firmy Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Koma Tax Usługi Księgowe Mariola Koziatka
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wysockiego 4 lok. 7
    05-120 Legionowo