NZOZ "Przychodnia Kosmonautów" Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o NZOZ "Przychodnia Kosmonautów" Sp. z o.o.

admin 2015-06-27 12:02:09
Jeżeli pracowałeś w firmie NZOZ "Przychodnia Kosmonautów" Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.
Ala 2015-07-22 09:29:22
Nie podoba mi się to, że nie można się dodzwonić. Dzwoniłam na 3 możliwe numery i nikt nie odbiera. Na miejscu też nie są super pomocni przy rejestracji.
lekarz 2016-04-26 16:08:50
Prędzej można umrzeć przy telefonie niż dodzwonić się do nich. Jest to jedyna przychodnia we Wrocławiu, która już na wstępie ma pacjenta w "głębokim poważaniu".
Żadne interwencje nie pomagają. Może Panie w rejestracji wymienić?
Ewa 2016-09-09 22:07:19
Przeprowadziłam się na to osiedle rok temu, wiec ta przychodnia jest mi najbliższa. Niestety, chyba zmienię, bo jeszcze w życiu nie widziałam tak bezczelnych rejestratorek, w czterech literach mają pacjenta, a dzisiaj już chyba jedna przeszła samą siebie. Usłyszałam że jak nie uda mi się dostarczyć opisu badań na kom. lekarską, bo ich to nie obchodzi że w każdej chwili dostanę zawiadomienie, a lekarz przyjmuje tylko raz w tygodniu??. (przecież można zarejestrować do drugiego specjalisty) to przecież mogę poprosić o zmianę terminu komisji???? ! Dodam że jak podawałam skierowanie na badanie w rejestracji, to zaznaczałam że czekam na komisję, pan w okienku, niby się tym zainteresował, poprosił o nr. kontaktowy i sobie czekałam, tydzień, drugi, trzeci, w końcu zadzwoniłam, to usłyszałam głos jakiejś siksy, która powiedziała że ją to nie interesuje, bo jest kolejka i tyle. Wizyta u Kierowniczki/ dyrektorki ( nie pamiętam) zaowocowała że badanie miałam za tydzień. Teraz tylko jeszcze ten opis. Obłęd. Sama pracowałam kopę lat w rejestracji, ale takiego traktowania pacjenta, to nie wdziałam.
Zostaw swoją opinię o NZOZ "Przychodnia Kosmonautów" Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ "Przychodnia Kosmonautów" Sp. z o.o.