Opinie o Banaś Daniel Dan-Rem w Jejkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Banaś Daniel Dan-Rem. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Banaś Daniel Dan-Rem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banaś Daniel Dan-Rem w Jejkowice

Aleksandra Ryś Nowy wpis

Polecam firmę jesteśmy bardzo zadowoleni . Wykwalifikowani pracownicy oraz rzetelny szef. W tych czasach to rzadkość.

Agata Nowy wpis

No w zasadzie mówić że Fajna itd., ale nikt się nie pokusił jeszcze żeby napisać jakieś konkrety ile płacą, jaka umowa, jakie godziny pracy, zero, może ktoś powie mi pls?

Ania Nowy wpis

Macie zapewnioną kartę multisporta?

Oacper Kossowski Nowy wpis
@Ania

Tam trzeba tak (usunięte przez administratora) że nikt by nie korzystał

Martyna

@mysza a na jakim stanowisku pracujesz i czemu aż tak polecasz to miejsce? Dobre pensje, benefity?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Banaś Daniel Dan-Rem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
mysza

super firma

Agata

Jak się pracuje w Dan-Rem? Pytam głównie o system pracy, ale każda informacja mnie interesuje. Często są nadgodziny?

Jarek

Bardzo fajna opinia, widać po niej, że pracodawca tutaj szanuje pracowników ,a nie traktuje jak roboty. Wiecie może czy nie poszukuje kogoś do ekipy budowlanej?

Onek

Sie (usunięte przez administratora) nie dziwie ze Lukasz se wypije bo majac samych (usunięte przez administratora) i alkoholikow w robocie ktorych nie mozna powierzyc nawet glupiej prostej roboty bo tylko patrzy kiedy sie prezes straci zeby sie napic to mnie to nie dziwi ze prezesy sie musza odstresowac bo takie frajery rozpierdalja konstrukcje od wtorku z rana bo oni poniedzialkow nie pracuja bo w sobota byla kasa wiec idzie pic az do wtorku.mojim zdaniem Banasie sa wporzadku tylko czasami im brakuje kultury osobostej wzgledem drugiego czlowieka

putin

Pracuję w tej firmie od prawie roku , po dwóch tygodniach zburzyłem ścianę za bardzo ją podbierając , byłem pewny zwolnienia ,pojechałem wieczorem do Prezesa powiadamiając go o tym , widząc że jestem tym przerażony stwierdził nie przejmuj się tak tym jak trzeba będzie zburzymy ją i postawimy nową jutro normalnie do pracy ,to się nazywało poszanowanie pracownika a nie szkody jaką nieświadomie spowodował . Na drugi dzień od rana rozbieramy tą ścianę i lejemy fundament pod nową , przyjeżdża w południe współwłaściciel firmy, popatrzył tylko na nowy fundament i ani słowem nie skomentował tego co się stało jak by nic się nie stało ,wiedział że ludzie są dosyć zdenerwowani zaistniałą sytuacją .Szanuję ich za to jak się zachowali ,jestem wystarczająco samokrytyczny więc z biegiem czasu sumiennością i pracowitością zrekompensowałem im poniesioną szkodę .Odpowiem trochę na powyższą opinię którą zapewne pisał zwolniony wiadomo za co pracownik .W wszystkich firmach nie wolno pić alkoholu i wszędzie są za to kary najczęściej dyscyplinarnego zwolnienia .stawka jest jaka jest ani mała ani duża doliczając że dojazd kilkadziesiąt kilometrów do pracy i z powrotem jest na koszt firmy ich samochodami i każdy pracownik jest przywożony i odwożony w zasadzie z miejsca i do miejsca zamieszkania a tego już nikt nie liczy ile by zapłacił za dojazdy do i z pracy .Co do roboty na umowę ja na niej jestem byłem na okresie próbnym ale się sprawdziłem i mnie zatrudniono .Też kiedyś byłem pracodawcą i uważam ze nie ma sensu spisywać umowy z kimś kogo się nie zna i nie wie jakim się okaże sumiennym pracownikiem .wiadomo że do firm w których co tydzień są zaliczki napływa najwięcej alkoholików bo co tydzień ma za co chlać i zawala często poniedziałek , jaki sens spisywać z taką osobą umowę jak po miesiącu powinien być zwolniony dyscyplinarnie ale ze względu na podjęte umowy i terminy ich wykonania szefostwo chcąc nie chcąc musi to czasem tolerować .Każdy ma jakieś słabości nie ma idealnych szefów jak i pracowników więc z tym grzaniem na maksa trochę przesadziłeś kilka razy się zdarzyło w przeciągu prawie roku jak tu pracuję że szefa nie było ja nie piję alkoholu od 19 lat a wybrałem może tyle samo dni wolnych w tym okresie co on więc myślę że jemu też się urlop należy tym bardziej jak jest niedysponowany a to że lubi wypić od razu sugeruje komuś że nie ma go bo pochlał więc czasem takie złośliwości zwolnionego pracownika są nie na miejscu . Musiał być z ciebie niezły leser jak twierdzisz że można naciągać godziny i się nie narobić bo ja się niestety ciężko narobię na szkodach bo to w zasadzie na okrągło kopanie w glinie i kucie w betonie więc robota do lekkich nie należy jak się ją sumiennie wykonuje a szefostwo dba o to by była i ludzie mieli co tydzień pieniądze i materiał do wykonywanych prac który w zasadzie załatwiają od ręki mówisz i masz .Tylko leser i pijak może się obawiać złej opinii na swój temat i będzie za to winił brygadzistę czy prowadzącego daną robotę ja dzięki nim mam dobrą opinię traktuję prace jak intensywny trening co dobrze wpływa na moją kondycję i tężyznę , kto w pracy przysparza najwięcej stresów pozostałym ,sumienny pracownik czy leser i pijak który nigdzie długo miejsca nie zagrzeje ale ile krwi innym napsuje opluwając ich szukając tym samym usprawiedliwienia dla siebie, czemu nie miałeś cywilnej odwagi podpisać się pod tym co napisałeś ,prowadziłeś kiedyś firmę z kilkunastoma robotami w różnych miejscach mając rodzinę dzieci i budując dom nie wiem czy byś to wytrzymał i w chwilach zwątpienia i słabości nie zapił się na śmierć mając większość pijaków jako pracowników pomyślał byś dla kogo zarywasz noce i jesteś 24 godziny pod telefonem bo non stop ktoś dzwoni non stop jakiś problem do rozwiązania .Dbają by firma się rozwijała cały czas inwestują w nowy sprzęt mając tylko kilku stałych pracowników dla których warto to robić i na których w miarę można polegać choć muszą wykonywać zadane prace takimi przejściówkami jak ty .Musiałem się ustosunkować do tego co napisałeś bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką komuś krzywdę złośliwie wyrządziłeś . pracownik ---Janusz Brzezina

były

Wszystko oki!!Płaci tygodniówki , nie wolno pić bo prezes Daniel tego nie nawidzi i obcina z godzin -wstępie masz 10zł/h póżniej różnie to bywa ,no i nowym rzadko co daje umowy ,raczej na czarno ,Gorzej z jego bratem Łukaszem,który chleje na maksa i rusza zbydowac świat od wtorku do czwartku hehe-nie nawidzą się na pozór ;-) ale ogólnie można coś przyrobić i się nie narobić bo to szkody górnicze.... Pracownicy total kapusie więc jak pierdniesz to szef ie gdzie śmierdzi :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Banaś Daniel Dan-Rem - Jejkowice

Banaś Daniel Dan-Rem
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Niedobczycka 13
    44-290 Jejkowice