The Nets

Kraków

Opinie o The Nets

Paweł 2016-07-18 22:38:16
Niestety mają słabą rekruterkę. Nie zna się za bardzo na temacie, przerost formy nad treścią... A przecież rekruter to wizytówka firmy
M 2016-10-27 13:35:30
Odradzam jako miejsce pracy. Duża rotacja pracowników, słabe wdrożenie, nieprzyjemna atmosfera, plus mega ciśnienie.
Pracownik 2016-11-22 22:11:40
Mała agencyjka z "dużymi" ambicjami, jakich wiele w mieście Kraka :) Amatorszczyzna, tak zwana zabawa w markieting, naprawdę kiepska organizacja pracy, zero perspektyw na rozwój, brak szacunku do pracowników, słabe projekty. A o rekruterce już ktoś się wypowiedział :) Szkoda czasu.
Zainteresowany 2016-11-29 23:37:58
Co to znaczy nieprzyjemna atmosfera? Mogę prosić o przykład?
Monika 2016-11-30 10:01:55
A ja mam inne zdanie. Rekrutacja na wysokim poziomie. Bardzo dobre przygotowanie do spotkania, pytania na wysokim poziomie, a przede wszystkim pierwsza firma, która daje znać o wynikach rekrutacji.
kandydat 2016-12-05 13:29:06
Byłem na spotkaniu w tej firmie kilka dni temu i ciekawy jestem opinii bo bardzo fajnie to wygląda. Pani rekruterka opowiadała dużo o firmie o projektach i stanowisku. Spodobało mi się to, że firma bardzo szybko się rozwija, ciągle przybywają dodatkowe osoby i wynagrodzenie też jest ok.
Pracownik 2016-12-08 19:56:26
Chyba żartujesz... Tam to nie było czegoś takiego jak organizacja pracy... Wszystkie projekty trzeba było robić jak najszybciej i jak najkrócej. Przez co często jakość była bardzo zła bo nie dało się tego zrobić dobrze w szybkim czasie. A jak coś nie działało to też była to twoja wina.
Zostaw swoją opinię o The Nets - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Nets