Opinie o The Nets w Kraków

The Nets to firma młoda i ciągle rozwijającą się, która składa się obecnie z kilkunastu pracowników stacjonarnych oraz kilkunastu osób pracujących zdalnie. Firma szybko rozwija się i prowadzi rekrutację na stanowiska związane z branżą nowych technologii. W jej skład wchodzą specjaliści SEO, programiści, analitycy internetowy, copywriterzy. Firma analizuje dane i doradza między innymi w obszarach: content marketingu, pozycjonowania treści - SEO, mediów społecznościowych. Jak piszą o sobie: „Wyznajmy zasadę, że tylko dobór odpowiednich wskaźników i ich umiejętna analiza pozwalają zaproponować najlepsze rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.”

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Nets w Kraków

Jak długo trwa proces awansu w The Nets?

Były pracownik Nowy wpis

Widzę trochę to zajęło, ale ruszyli od nowa. Ściemniali, że inny właściciel przejął, a na nowej stronie (tym razem w zielonych kolorach) te same twarze. Wow! Życzę wszystkim nie rekrutowania się do tej firmy. Jak znów powinie im się noga, wywalą cię bez odprawy jak i cały zespół. Księgowa i dyrektor to nigdy nie jest dobry duet z punktu widzenia pracownika.

Jasia Nowy wpis

Czy nadal trwają zwolnienia? I czy w ogóle firma jeszcze działa czy upadła?

Bolek Nowy wpis
@Jasia

przeciez padli juz dawno temu, wywalili prawie wszystkich, ale bylo minelo

Bolek

ja dobrze wspominam, fajna byla ekipa i kasa sie zgadzala xd

Account Manager

rekrutacja 1. spotkanie na czas 2. miłe przyjęcie 3. dokładny opis firmy i stanowiska 4. pytania na wysokim poziomie, sprawdzające kompetencje pracownika i doświadczenie. 5. informacja o wynikach rekrutacji

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pawcio

Polecam tę firmę wszystkim. Jest fajnym przykładem firmy w CV, którą wspomina się jako "żeby już nigdy nie trafił się tak dwulicowy pracodawca". Człowiek od razu robi się bardziej podejrzliwy. To także nauka, że warto sprawdzać, czy księgowa w kolejnej firmie nie jest żoną, matką , córką szefa. To miks bombowy, który nie cofa się przed niczym. Podsumowując: kiedy szef z tematu na miłą pogawędkę staje się #tematemdlauwagi. Szkoda, że to kolejny dowód na to, że prawo pracy nie ochroni pracownika przed szemranymi działaniami.

kitka
@Pawcio

heh, że też komuś sie jeszcze chce w tym grzebac :D

Julia
@kitka

Wyjaśnij proszę, co konkretnie masz na myśli. Byłoby świetnie, gdybyś napisała coś więcej o pracy w The Nets. Jak oceniasz tę firmę?

Zuza

Firmę można poznać po tym jak kończy. Ta skończyła zwalniając pracowników jak leci. Nieważne jak długi mieli staż pracy, w jakiej byli sytuacji, czy jak przysłużyli się firmie. Szef nie był łaskawy nawet podziękować za dotychczasową współpracę. Grunt, że ma żonę księgową, więc wspólnie wykombinowali jak uniknąć odpraw. Brawo za spryt! Powodzenia w dalszym likwidowaniu.

@Zuza

Doceniam szczerość

Dawid

Niestety firma jest w likwidacji, szkoda bo ludzie stracili pracę.

@Dawid

Ciekawe jak długo jeszcze będą się "likwidować"? Ile to już czasu minęło?

Czesio
@Dawid

Już jest nowa.

@Czesio

I jakie teraz sprzedają marzenia timliderom? :D

Karol

Jak ro jest z tym zamknieciem? Slyszalem ze sporo osob odeszlo/zostalo zwolnionych w krotkim czasie, bo przewijali sie u znajomych na rekrutacjach. Chyba powimno nie byc juz tej firmy tutaj skoro sa zlikwidowani. Czy to jakis pic?

Bogusia
@Karol

Odeszlo? Chyba śnisz zwolnili jak leciało. Oczywiście tak, żeby odpraw nie robić. Sama jestem ciekawa, czy kogoś zbałamucili

Cezary

Jeśli firma jest w likwidacji to pewnie zostały osoby potrzebne do zakończenia całej działalności.

Daria
@Cezary

Jak to śpiewała Edyta Bartosiewicz: "Gdyby tylko wiedzieli, znali prawdę... ". Choć ta sytuacja bardziej pod Carton Network podchodzi :D

Daimos
@Daria

Żenujące jest to, jak w polskim prawie można wykiwać ludzi z odprawami "likwidując" firmę i wybiórczo zmieniać umowy na B2B. Taka prawda Cezary :)

Razac
@Cezary

Jakoś się dalej kraca podobno...

Karol
@Razac

Kręcą kręcą, ale nie się tylko bylych pracownikow. Takie tam bajery na linii prawa pracy ????

Kosmaty

Kosmaty
@Marzycielka

Nie, kupić sprzęt.

Programista

Witam. Pracowałem ponad 3 lata w The Nets jako programista. Zdobyłem tu spore doświadczenie z różnych technologii. Współpracowałem z działami ANALITYKI, GRAFIKI, SEO, STRATEGII i pośrednio z działem SOCIAL/CONTENT oczywiście wszystko pod okiem Project Managerów. Było to moje pierwsze doświadczenie z tak pełnym flow budowania aplikacji. Całe procesy wyglądały bardzo dobrze i uwzględniały wysoko postawione KPI. Atmosfera w firmie była rewelacyjna. Darmowa kawa, herbata, napoje i co tydzień fura owoców. Długa przerwa obiadowa (dwukrotnie dłuższa niż ta standardowa) do wykorzystania, nie wliczana w czas pracy. Możliwość pracy zdalnej. Warunki samego biura to dosyć wysoka półka z widokiem na Wawel ok. 500 m w linii prostej. Budynek chroniony i w pełni monitorowany, recepcja, windy, bramki na karty do wejścia, legitymowanie każdej osoby (pracownicy mieli karty). Pomieszczenia klimatyzowane, biurka sprzęt nówka. Żaluzje w pomieszczeniach typu 'akwaria', ekipa sprzątająca regularnie. Komunikacyjnie super: tramwaj, autobus - przystanek do 1 min - Jubilat. Pracowało mi się w The Nets rewelacyjnie. Pozdrawiam.

Darek
@Programista

Wow, jaki fajny zapychacz niewygodnych komentarzy ✌

Luzak
@Programista

Warto podkreślić, że teraz nie jest to ta sama firma. Ta rewelacyjna bańka mydlana, którą opisałeś, prysła wraz z ogłoszeniem likwidacji.

Życzliwy

Rozwój firmy bazuje na okłamywaniu pracowników - ściemniają im, że są w fazie rozwoju i nie mogą pozwolić sobie na wyższe pensje, ale niby doceniają pracę. Starają się za wszelką cenę podtrzymać mit, że są dobrymi pracodawcami, a chodzi tylko o zarabianie kasy na siebie. Ponadto nie ma możliwości awansu, gdyż panuje dwustopniowa hierarchia. Albo jesteś team leaderem albo nikim. Dosłownie. Atmosfera idealna dla osób nie ambitnych i takich, które łatwo manipulować - to idealny pracownik w tej firmie.

the nets
@Życzliwy

nie mam pewności na ile można określić firmę jako rozwijającą się, jeśli firma ogłosiła likwidację i zwolniła znaczną większość pracowników

Ina
@the nets

A co z tymi, co zostali?

Olalala
@Ina

Pionki w grze, które prędzej czy później znajdą lepszego pracodawcę, ponieważ zespół, który pracował, to ludzie chętni rozwoju, z pasją i ambicjami.

Iwona
@Olalala

Jak z tą likwidacją?

Paulina
@Iwona

http://www.thenets.pl/ui-ux/ to jest jakaś nowa usługa? Czemu nie ma przy logu, że są likwidowani?

Daria

Czasami lepiej by było gdyby niektóre osoby zmieniły firmę. Psucie atmosfery w pracy wpływa na dobre efekty .

Kosmos

Firma bardzo słaba. Szef zero pokory, tak naprawdę gówniarz któremu się coś udało. Typowa agencja PR Januszy biznezu. Gdzieś im dzwoni ale nie wiedzą gdzie. Firma składa sie z dzieciaków tak naprawdę, jeśli jest ktoś dobry nie wytrzyma z nimi za długo. Firma opiera sie na jednym kliencie, jak klient pójdzie to oni pójdą z torbami. Ludzie sa fajni ale za grupami, a Ci najwyższej uważają się za najlepszych. No generalnie nie polecam.

takietam

Krótko, szybko i na temat: 1) Typowe janusze biznesu - zero organizacji pracy, zero ludzi z doświadczeniem, wszystko robione na "wydaje mi się" 2) niskie wynagrodzenie (2 koła netto za specjalistę) 3) elastyczne godziny pracy - można przychodzić od 8 do 10 4) jeden duży klient i nic więcej - wiecznie robisz jedno i to samo 5) "klient nasz pan" aż do bardzo grubej przesady - wiele razy robisz coś bezsensownego bo twoj "asertywny" manager boi się powiedzieć klientowi, że głupoty plecie 6) kilka fajnych osób w zespole, reszta pogrupowana w swoich działach, obgadywanie itp. 7) na tzw "integracje" chodzą tylko osoby z w/w grupek 8) na start gdy kompletnie nic nie umiesz ok. Natomiast jako specjalista omijaj szerokim łukiem jakikolwiek dział ;) 9) pozytywne opinie na GOWORKU pisze HR-ka - kiedyś się tym chwaliła na głos :D

kandydat

Kilka miesięcy temu brałem udział w procesie rekrutacji na handlowca do tej firmy i muszę przyznać, że jest to pierwsza firma, która na każdym etapie rekrutacji była ze mną w kontakcie, co nie zdarzyło się w ponad 80% rekrutacji, w których brałem udział. Do tego rekrutacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie ( przyjazna rekrutacja) Drodzy rekruterzy, narzekacie na kandydatów, a sami nie dajecie przykładu.

MICHAL

Pierwsza firma, która dała mi znać o wynikach rekrutacji. Nie otrzymałem pracy, ale firma wydaje się przyjazna i z dużymi możliwościami rozwoju.

Ona

Niepoważna firma. Zapomnijcie o poważnym traktowaniu pracowników, dotrzymywaniu terminów i obietnic. Wątpliwy system rekrutacji, który nie wiadomo co ma na celu, bo chyba nie wyłowienie wartościowego pracownika. Zdecydowanie nie polecam profesjonalistom. Strata czasu.

Gha

Up! Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja na stanowisko Social Media Specialist i jak się pracuje?

Z perspektywy pracownika mogę powiedzieć, że w firmie realizuje się ciekawe projekty - unikalne w skali kraju. W związku z tym jest to odpowiednie miejsce dla osób ambitnych, którzy są w stanie pracować samodzielnie i brać odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Zostaw merytoryczną opinię o The Nets - Kraków

• Jak się pracuje w The Nets?

Zobacz opinie na temat firmy The Nets tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Nets?

Kandydaci do pracy w The Nets napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Nets
3.1/5 Na podstawie 32 ocen.

The Nets