The Nets

Kraków

Opinie o The Nets

Paweł 2016-07-18 22:38
Niestety mają słabą rekruterkę. Nie zna się za bardzo na temacie, przerost formy nad treścią... A przecież rekruter to wizytówka firmy
M 2016-10-27 13:35
Odradzam jako miejsce pracy. Duża rotacja pracowników, słabe wdrożenie, nieprzyjemna atmosfera, plus mega ciśnienie.
Pracownik 2016-11-22 22:11
Mała agencyjka z "dużymi" ambicjami, jakich wiele w mieście Kraka :) Amatorszczyzna, tak zwana zabawa w markieting, naprawdę kiepska organizacja pracy, zero perspektyw na rozwój, brak szacunku do pracowników, słabe projekty. A o rekruterce już ktoś się wypowiedział :) Szkoda czasu.
Zainteresowany 2016-11-29 23:37
Co to znaczy nieprzyjemna atmosfera? Mogę prosić o przykład?
Monika 2016-11-30 10:01
A ja mam inne zdanie. Rekrutacja na wysokim poziomie. Bardzo dobre przygotowanie do spotkania, pytania na wysokim poziomie, a przede wszystkim pierwsza firma, która daje znać o wynikach rekrutacji.
kandydat 2016-12-05 13:29
Byłem na spotkaniu w tej firmie kilka dni temu i ciekawy jestem opinii bo bardzo fajnie to wygląda. Pani rekruterka opowiadała dużo o firmie o projektach i stanowisku. Spodobało mi się to, że firma bardzo szybko się rozwija, ciągle przybywają dodatkowe osoby i wynagrodzenie też jest ok.
Pracownik 2016-12-08 19:56
Chyba żartujesz... Tam to nie było czegoś takiego jak organizacja pracy... Wszystkie projekty trzeba było robić jak najszybciej i jak najkrócej. Przez co często jakość była bardzo zła bo nie dało się tego zrobić dobrze w szybkim czasie. A jak coś nie działało to też była to twoja wina.
Pracownik 2016-12-12 12:19
Przyjazne miejsce pracy, jeśli ktoś chce, może się rozwijać, firma stwarza do tego warunki. Jest sporo pracy, ale mnie to nie przeszkadza :) Właśnie przez nowe zadania, można się rozwijać :)
poszukujacy 2016-12-22 12:21
Bardzo pozytywna atmosfera. Rekrutacja na wysokim poziomie. Pracodawca wie, czego oczekuje od potencjalnego pracownika. Nie ma niedomówień i niejasności. Ogólnie to polecam.
Pracownik 2017-01-11 12:50
Z perspektywy pracownika mogę powiedzieć, że w firmie realizuje się ciekawe projekty - unikalne w skali kraju. W związku z tym jest to odpowiednie miejsce dla osób ambitnych, którzy są w stanie pracować samodzielnie i brać odpowiedzialność za wykonywane zadania.
Gha 2017-04-27 18:19
Up! Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja na stanowisko Social Media Specialist i jak się pracuje?
tirki 2017-04-28 18:09
Niemożliwe żebyś dowiedział się na spotkaniu o wynagrodzeniu. Wnioskuje, że było to pierwsze spotkanie, co sugeruje informacja o przedstawieniu stanowiska i projektów.
Ona 2017-06-02 12:18
Niepoważna firma. Zapomnijcie o poważnym traktowaniu pracowników, dotrzymywaniu terminów i obietnic. Wątpliwy system rekrutacji, który nie wiadomo co ma na celu, bo chyba nie wyłowienie wartościowego pracownika. Zdecydowanie nie polecam profesjonalistom. Strata czasu.
MICHAL 2017-06-14 10:39
Pierwsza firma, która dała mi znać o wynikach rekrutacji. Nie otrzymałem pracy, ale firma wydaje się przyjazna i z dużymi możliwościami rozwoju.
Zostaw swoją opinię o The Nets - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Nets