Opinie o Kilargo w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kilargo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kilargo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kilargo w Kalisz

Z

Wczorajszy wpis na temat Ani został przekazany odpowiednim organa wraz z wnioskiem o ustalenie IP komputera lub adresu posiadacza lelefonu z sieci kom nadawcy wpisu......co oznacza że niebawem spojze ci prosto w oczy i nie będzie litości do zobaczenia niebawem.

Aniku
@Z

Minely juz dwa lata od tej sytuacji , i co wynikło w tej kwestii?

mariola

Pensja minimalna chociaz na czas, robisz za kilku i to tyle z plusow.

Z

Rażące błędy ortograficzne

Klient
@Ewa

Błędy ortograficzne nikogo nie obrażają i nie krzywdzą. Hejt i oszczerstwa wyssane z palca owszem . Liczę , że osoba wypisująca takie rzeczy zostanie odpowiednio ukarana .

@Klient

Nikt nikogo nie hejtuje prawda boli trzeba się liczyć, że jeśli w pracy nikt nie słucha to w Internecie ludzie szukają sprawiedliwości. Jestem byłym pracownikiem i wiem co piszę Kilargo i układy tam są słabe i niszczą ludzi którzy chcą pracować. Zaraz całkowicie braknie pracowników niech brygadzistka i kierownik cała rodzinę zatrudni to będzie Oki, ale nic to nie da bo tacy chcą zarobić ale nie robić żal pl.

Xyz.
@Xxx

Polecam doszkolić się w tematyce hejtu a potem dopiero publicznie wyrażać opinie . Każdy ma prawo pracować gdzie chce , raczej to nie brygadzistka czy kierownik rozdają umowy a trzeba przejść rozmowę kwalifikacyjną itp. Drugą stroną medalu jest to , że mało kto chce robić za najniższa na najwyższych obrotach to fakt ale nikt nikogo nie zmusza do siedzenia w Kilargo . Pracowników w dzisiejszych czasach i obecnej sytuacji raczej im nie braknie bo Ukraina zaraz zacznie sypać się drzwiami i oknami .

Karteczka
@Z

Uderz w stół a nożyce się odezwą. prawda zabolała no cóż...

Aniku Nowy wpis
@Z

Minely juz dwa lata od tej sytuacji , i co wynikło w tej kwestii?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kilargo?

Miri Nowy wpis

Za duzo nie robow ktorzy tworza tylko problemy, zepsu.... ludzie do szpiku kosci

Nikos Nowy wpis
@Miri

fakt chowanie sie za maszynami, w tunelach, a to kawusia, a to kibel , a to na sluzie meczyk obejrzec , tam wiecej sie kamer przyda niz tych pseudo pilnujacych przelozonych, na zasypie to spia na nockach a tam ukrainiec mase wrzuca 6 ton .... pomocnik najbardziej (usunięte przez administratora) ma, z tych lodowek na lody to smut nie myte przez tydzien ... ciagle awarie bo liderzy sie nie nadaja do stania chociazby i pilnowania nawet tego bo nic nie widza , bo ktos nic nie powiedzial , a ty pozniej biegaj jak ze (usunięte przez administratora) by ten brud ogarnac ,,, w tej firmie nie spodziewac sie zmian

mariola

Pensja minimalna chociaz na czas, robisz za kilku i to tyle z plusow.

Czy w Kilargo zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kilargo? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery

Czy Kilargo oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

NK224

Nie ma umowy zlecenia. Nawet najkrótsze umowy to umowy o pracę a jak chcą kogoś zwolnić to rozwiązują za porozumieniem stron.

Czy w Kilargo możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Z.

Nie . Nie płacą za wypracowane godziny tylko za cały miesiąc . Od 1 do 1 . Wypłata 10 każdego miesiąca .

Specjalista ds. Rozliczen

Nie polecam aplikować na to stanowisko. Szkolenie trwa trzy tygodnie, podczas którego padają wulgaryzmy ze strony p(usunięte przez administratora) gdy popełnisz błąd podczas nauki. Pewne kwestie były omawiane zaledwie dwa razy i od razu wymagano najlepszej poprawności ich wykonywania. Po trzech tygodniach zostałam sama w pracy na cały tydzień, bo inny rozliczeniowiec musiał wykorzystać urlop. Ciągłe pretensje, odgadywanie za plecami, kłótnie to codzienność. (usunięte przez administratora)

Obserwator
@Specjalista ds. Rozliczen

Nie napisałaś nic co byłoby kłamstwem. 3 tygodnie to i tak długo, zdarzało się mniej. W tej firmie wymaga się więcej od rozliczeniowca niż od Kierownika i jeszcze kawkę zrób, choć wypadałoby w tym temacie napisać więcej. Brakuje atmosfery współpracy i szacunku. Zamiast tego szuka się błędów, niestety o jakości własnej pracy zapominając.

Szukający pracy
@Obserwator

Cześć! Dość często pojawia się ogłoszenie na to stanowisko pracy. Czyżby przez duża rotacje czy raczej rozwój ? Widzę ze ostatni wpis sprzed roku - czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak to teraz wyglada ? Właśnie poleciało moje CV na to stanowisko…

Nie znana

Witam chciałam spytać jak to jest czy przedłużają umowy co miesiąc

@Nie znana

Pierwsza umowa na 3 miesiące . Potem zależy jak się wykażesz

Tomasz

"nic nie dostaniesz" w sensie UoP na czas nieokreślony (bo o tym była mowa powyżej) czy bardziej chodziło Ci tutaj o podwyżkę/premię? Czyli nie ma co się wykazywać, bo i tak jakiekolwiek dodatki uzależnione są od "względów" wobec kierownictwa?

Gostek

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda praca PH/RKS? Stawki, auto, klimat wśród działu sprzedaży? Z góry dziękuję za opinię

@Gostek

Na ich stronie brak aktualnych ofert pracy. Skąd więc zainteresowanie pracą w Kilargo. Słyszałeś coś o nich wcześniej? Jeśli tak to podziel się tym, sam jestem ciekaw, z jakiego powodu warto brać tę firmę na celownik?

Kamil

A ja polecam pracę jako Automatyk w Kaliszu!!! :)

Edyta
@Kamil

A ile płacą? I czy w ogóle mają jakieś oferty teraz, że tak polecasz? Bo tutaj niestety sprawdzam i nic nie ma.

Alicja

A na podstawie czego założenie, że miałaby nie być? Jakieś pogłoski?

Jak jest z pakietem medycznym w Kilargo? Można dołączyć rodzinę?

Tak można

Nie znana

Czy mogę prosić o opinię na stanowisku produkcji lodów

@Nie znana

Poczytaj sobie wcześniejsze komentarze to się wszystkiego dowiesz.

Kkk

Chciałam zapytać jak wyglądają z pracą w weekendy ? Wolne czy przymusowo trzeba pracować?

Błażej Rajchel
@Kkk

Weekend.nadgodziny.100 procent.platne i do tego dzień do odbioru super sprawa. Praca lekka i przyjemna aż się chce na linii zamieszkać rozbić namiot i leżeć zajadając się lodami. A mamy do wyboru rożki, Mikado, Guliwer, kassate pychotka . Na nockach śpimy na kartonach maszyny stoją. Polecam pracę w kilargo.

Nie znaną
@Błażej Rajchel

A czy przedłużają umowę co miesiąc bo tak szczerze mówiąc to przyda mi sie długo trwała praca

Jaka polecacie zmianę? Słyszałem że zmiana M.Cz jest super

crs123
@Zainteresowany

W sumie, to żadnej.

Mieczysław
@crs123

Czemu żadnej? Nie pracuje ci się tu dobrze? Na każdej zmianie trzeba zasuwać czy na drugiej jest większy luz?

Nie znaną
@Zainteresowany

Jak to jest z tym przedłużaniem do miesiąc

Jak ludzie którzy przychodzą z zewnątrz mają się zatrzymać na dłużej w Kilargo jak brygadzistka bierze swoją córkę do siebie na zmianę do swoich przyjaciół na nową hale. Dba żeby się nie napracowala i podpierala kartoniarki żeby się nie przewróciły, a inny będą robić na operator Anię i jej męża kolejny paradoks małżeństwo na jednej zmianie i jednej maszynie. Rodzina to jest siła u Daniela na zmianie zawsze będzie źle bo ona przyznala na nadużycia że strony brygadzistki I jej koleżanek. Każdy powinien być równy, a nikt mądry za najniższą nie będzie pracował za kogoś bo i dla czego?. Jak dla mnie masakra.

X.x.x.

Skoro i tak ktoś musi pracować na tym stanowisku to dlaczego ma to być ktoś obcy ? Widocznie ktoś się poczuł bardzo urażony , że to nie on będzie podpierał kartoniarki . ???? W każdej firmie pracuje się rodzinami i po znajomości. Skoro są takie możliwości czemu ich nie wykorzystać ?

@X.x.x.

Bo mama brygadzistka z córką na jednej zmianie to w żadnej normalnej firmie nie do pomyślenia wiadome, że córka będzie protegowana przez mamę i nigdy uczciwe nie będzie pracować. WIĘC PRZESTAŃ SIĘ OŚMIESZAĆ!!!!!! dla tego nikt nie chcę tam pracować

Xy
@Xxx

Nikt nikogo raczej do pracy tam nie zmusza ... Samowolnie można przyjść i pracować albo iść gdzie indziej ... Na siłę przecież nie trzymają xd

M......k
@Xxx

A Ty co ? Zazdrościsz p. Joli stanowiska? Ciągle wypisujesz te bzdury, na czyjś temat. Sama uderz się w piersi i odpowiedz sobie na pytanie jakie są Twoje możliwości i jaką masz wiedzę o tym co tu trzeba robić. Trolujesz na tym forum, bo masz w tym swój cel. Nie zastawiaj się dobrem Kilargo, bo w ogóle Cie to nie interesuje. Dla mnie brygadzistka jest ok. Wdrożyła mnie spokojnie i nigdy nie odmówiła pomocy jak pracować w przeciwieństwie Ciebie. Nigdy nie zostaniesz brygadzistką - nie ta wiedza i nie ten charakter!!!

do X.X.X.

A ja tam Ankę lubię! Jest spoko. Umiesz ją zastąpić na jej stanowisku? A ty co? Plujesz jadem i nic więcej! Nie taki kierownik - bo neutralny, zła brygadzistka, bo pracuje córka. Młoda stara się dwa razy więcej niż inni, bo wie, że takie jak ty patrzą jej na ręce. Jak masz poważny problem, to się ujawnij, a jak nie to wylej swoje frustracje u psychiatry.

M....k
@M......k

Bo jest prawdziwa

Wszechwiedzący

Anka to tragedia ludzko-społeczna. Zachowania zawsze były patologiczne, ktoś musiał to coś wychować,więc można śmiało wywnioskować, że bardzo skrzywdzona przez życie została. W końcu te zachowania nie biorą się z niczego. Mściwa zołza to ponoć była, szkodliwa tylko społłecznie a skoro firma to społeczeństwo no to cóż można począć. Trzeba z takim czymś zgnić bo na nic więcej tego czegoś nie stać. To nie jest człowiek a tragedia ludzka.

Bezstronna
@Wszechwiedzący

Ile w Tobie musi być podłości i nienawiści skoro wypisujesz takie obelgi . Spójrz w lustro i odpowiedź sobie na pytanie jakim jesteś człowiekiem , jak ciebie rodzice wychowali , jaki poziom inteligencji sobą reprezentujesz. Dla mnie sięgnełaś dna .

Błażej Rajchel
@Bezstronna

Siema. Od poniedziałku zaczynam pracę w kilargo . Nie mam co do gara włożyć. Pożyczy ktoś 100 zł do wypłaty w kwietniu? Podjadę pod portiernię jakby co. Na papierosy nie mam . Zbieram kupy z chodników. Help

Wszechwiedzący 2

Pani Aniu G. znowu nie odpowiada Pani stanowisko pracy że Pani tak się rozpisała? Jak Pani nie wstyd takie rzeczy na koleżankę wypisywać. Pozatym wypisywanie na temat czyjejś rodziny jest absolutnie nie na miejscu. Jeżeli ma Pani coś do kogoś to wypadałoby przyjść do tej osoby i prosto w oczy powiedzieć a nie takie bzdury na forum firmy wypisywać. Czy to że się kogoś nie lubi daje prawo do mieszania go z błotem? Odpowiedź zostawiam do samodzielnej oceny.

Babcia

Widzę, że w kilargo nic a nic się nie zmieniło, dalej szkoda strzępić ryja ...

@Babcia

Słaba ta firma za Augusto aż chciało się pracować A teraz to żenada

Bo to szczera prawda

Bezzmian

Witam, pracowałam w tej firmie dłuższy okres czasu. I ciesze się ze moją najlepsza decyzją w tamtym czasie było odejście z tej firmy. Luźna atmosfera jest tylko między bliskimi współpracownikami. Lekką pracę maja tylko tzw „Przyd*pasy” „Wynieś-przynieś-pozamiataj-umyj a ja sobie popatrzę” Możesz robić za trzech w pocie czoła, a takie pseudo dany i królewicze co myślą ze maja głowy najwyżej, patrzą się chować po kątach, aby zmiana zleciała z telefonem w ręce. Z takimi nawet nie ma co wchodzić w żaden temat, bo później aby robią każdemu naokoło „d*py” i wtedy każda najcięższa praca trafia się właśnie tej osobie, która sie nie podporządkuje/sprzeciwi Szkoda ze te osoby które faktycznie pracują, są niedoceniane, a wyśmiewane/obrażane i wykorzystywane. Czytając powyższe komentarze. Nie żałuje decyzji, ponieważ najwidoczniej nadal w tej firmie się nic nie zmieniło Nie polecam :/ Zm-D.W

Obecny pracownik

A ja nie mam nic do zarzucenia tym paniom, dużo umieją , i potrafią podjąć decyzję w każdej trudnej sytuacji. Zauważyłem, że najwięcej do powiedzenia mają zawsze osoby, które najmniej robią i potrafią.

@Obecny pracownik

Jak już wcześniej zostało napisane pracę tych Pań i zachowania można zweryfikować na monitoringu jaki jest w firmie zobaczyć jak pracowały i czy to są kłamstwa zwłaszcza godziny nocne i popołudniowe po wyjściu biura. I sprawdzić jak te osoby tzw. Nieroby pracują na innych. Praca spoko atmosfera bardzo zła co nie pozwala tam dłużej wytrzymać bo można by znienawidzic ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo - Kalisz

• Jak się pracuje w Kilargo?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kilargo