Opinie o DFS Doradztwo Finansowo Szkoleniowe w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DFS Doradztwo Finansowo Szkoleniowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DFS Doradztwo Finansowo Szkoleniowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFS Doradztwo Finansowo Szkoleniowe w Bydgoszcz

Adam Nowy wpis

Czy ciężko u nich przejść rozmowę kwalifikacyjną?

al capone Nowy wpis

Czytam wpisy i powiem jako były pracownik że to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Sylwia i ta druga jako "menadżerki" to porażka. Mobbing , chamstwo, zero kręgosłupa moralnego. Tomasz K, dokładnie ktoś wyżej go opisał. Słoma z butów. Filip, dobry aktor, ale nie wiele się różni od TK. Pomysł na firmę? Kroić klientów, oszukiwać ich, sprzedawać buble opierając się na kłamstwie i oszukiwać pracowników na prowizjach.

mistrz Nowy wpis

moze i teraz zajmuja sie basenami bo popłynelii bardzooo ale w dół....a zajmowali sie kredytami i zyrowaniu na pracownikach bo do tej pory sie jeszcze nie rozliczyli z kasy....

...to sie nadaje do tvn niezły film mozna z tego nakrecic.....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DFS Doradztwo Finansowo Szkoleniowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zaintetesowana

Szoda tylko, ze renta z moich podatków :) ale faktycznie lepiej oczerniać pracodawcę i udawać chorobę niż pracować.

Zainteresowana

Firma doprowadziła wszystkich do choroby? I to na przełomie jednego roku i w sumie wybrane osoby, trochę to dziwne. To może warto o rentę sie ubiegać

A na co zachorowali nagle? Na nogi?

Oszustwem wobec ZUS jest nieodprowadzanie składek za pracowników, a nie zasadne zwolnienia. Ciekawe skąd przypuszczenia, że nagle wszyscy zachorowali na depresję, może taki był cel pracodawcy żeby pracowników doprowadzić do depresji, wmawiać im że się nie nadają do niczego...

Zainteresowana

Prosze jeszcze o dane tego lekarza oszusta skoro wszyscy tacy tutaj wylewni są:) kontrola oznacza tylko tyle ze istnieje podejrzenie dziwnej epidemii wsród byłych pracownikow i nie rozumiem czym sie tu chwalić. podsumowanie jest jedno - sprawnie działająca firma jest szargana przez pracowniczki, które postanowily odejść oszukujac przy tym ZUS i zatrudnić sie na własny rachunek niejako pozostawiając pracodawców w trudnej sytuacji. Nie rozumiem tylko fali nienawiści skoro jak widać udało im sie wszystkich oszukać. Może czas isc swoją droga i zobaczyć jak łatwo jest prowadzić własna firmę. Życzę wytrwałości i sukcesów. Dodam tylko ze mam do czynienia z dfs od 2011 roku a wiem, ze zamęt spowodowany przez cała sytuacje jest sprawa dość bieżąca. Pozdrawiam

Przecież wyniki kontroli, które nasłaliście otrzymaliście :)

Bierzemy przykład od najlepszych, świetnie wykwalifikowanych kierowników, którzy w poprzedniej pracy też profesjonalnie podeszli do pracy idąc na l4 :)

Tajemniczy wirus a ciekawe co na to ZUS i pip

Zainteresowana

To rzeczywiście musi być depresja razem z nerwicą i skłonnościami neurotycznymi :) zgadzam sie z przedmówcą, tez bym wywaliła i brawo za ostatni wpis tylko prosze juz nam nie tłumacz kto i ile ma oddać, bo jak pisałam wcześniej jest to nie na temat. Nie bede drugi raz pisać ze nie jestem żadnym z właścicieli, Magda czy kimkolwiek innym, bo masz ewidentne problemy prywatne, które przeniosłas na grunt zawodowy. Niemniej jednak pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Na zbity pysk to psa możesz wywalić. Uważaj na słowa!! !!!!!! Nikt nie był twoją własnością. Radź sobie teraz i zaległą kase oddaj.

Założę sie ze wszystkie nagle na depresje zachorowały. Profesjonalne podejście do pracy. Dziwie sie ze pracodawcom ze wcześniej nie zauważyli, ze taki podły personel maja i nie wywalili na zbity pysk. To jest karalne. Nic nie wnosi ta dyskusja, ten sam żałosny ton wypowiedzi we wszystkich negatywnych wpisach tylko potwierdza, ze jedna osoba stara sie cos udowodnić. Wypowiedz nie związana zupełnie z tematem. Nikogo na tym forum nie interesuje czyjeś życie prywatne i historia choroby. Z tego co wiem kasa była niezła i na czas a firma nadal działa ot co suche fakty.

anomin

A niby pracodawcy podpisują się pod swoimi postami?? Wypisują jakieś historyjki o PR i tym podobne. Prawda jest taka , że już nigdy nie zarobią kasy, bo ich umiejętności szkoleniowe i sprzedażowe są zerowe. Prawda jest taka że stracili kury znoszące złote jaja. Ale jak to napisali ;" kadra została wymieniona na bardziej profesjonalną i przede wszystkim lojalną...". Buahahaha , no tu to się uśmiałem. Czyli znajdą łosi pracujących za free? Takich pracownic jak Kinga , Ewelina czy Magda to już na pewno nie będą mieli. Co do kierowniczek to aż żal czytać wypocin pracodawców. że z ulicy przyszły, że niczego nie umiały... Prawda jest taka , że uczyły się wszystkiego same metodą prób i błędów i jak widać skutecznie. Skoro były takie do d... , to dlaczego jak poszły na L4 pracodawcy nawet wniosków nie potrafili wprowadzić i firma po tygodniu się zwinęła??? Profesjonalizm pełną gębą!!!

...ludzie zajmijcie sie swoim zyciem a nie pluciem na siebie, zero odwagi bo nawet nie potraficie sie podpisac własnym imieniem...a tak sie kochaliscie gdy była praca pieniadze wyjazdy...nie potraficie sie pozegnac z godnoscia i przyznac sie do błedow!!!

Zainteresowana

Prosze nauczyc sie czytac ze zrozumieniem :) i pozdrawiam Magdę. Nie zniżę sie do poziomu anonimowych pyskówek w internecie. Tak jak napisałam wcześniej życzę pani wielu sukcesów. Każdy ma swoje zdanie i tak to pozostawię.

Tak, tak Magda... Każdy wie, że z dfs łączyły cię nie tylko interesy , ale i koneksje rodzinne. Nie zmienia to jednak faktu , ze grunt już wam się spalił pod nogami i na pewno nie odbudujecie już swojej pozycji na rynku. Jestem zszokowana ile w was nienawiści. Najwidoczniej powoli dochodzi do was że jesteście na straconej pozycji. Wypisywanie tych bzdur nic nie pomoże , bo każdy potencjalny-przyszły pracownik na 100 % będzie chciał zaciągnąć opinii na temat pracodawców , a jak wiadomo środowisko to jest hermetyczne i wieści po mieście szybko się roznoszą. Podpisywanie się @agnieszkafilipiak nie za dużo tu zdziała, ponieważ każdy były pracownik wie, że nikt taki w dfsie nie pracował.

Zainteresowana

Jezli ktos jeszcze nie zna historii pan kierowniczek to po tym jak przyszly z ulicy i wszystkiego nauczyly sie w dfs postanowily zaczac kariere solowa, bo meczyl je fakt, ze zarabialy mniej niz wlasciciele i to wlasciwie na tyle. Nie mam pojecia skad tyle jadu w ich wypoeidziach skoro dfs to zapewne jedyna powazna firma, ktora mogą sobie wpisać w cv :) zycze im szczescia w biznesie i oczywiscie doradzam im wyplacac sobie i praownikom taka sama pensje :) I uwaga NIE jestem jednym z wlascicieli i nikt mi nigdy nie placil za komentarze :) Pracowalam w innej placówce i zdażalo mi sie prowadzic interesy z dfs. Nigdy nie spotkalam sie z chamstwem wlascicieli, wyzyskiem czy innymi niedogodnosciami, moge jeszcze dodac, ze kazdy moze tu wpisac cokolwiek chce wiec zapraszam do kontaktu osobistego jezeli macie pytania, moj mail: filipiakagnieszkaa@gmial.com

Zostaw merytoryczną opinię o DFS Doradztwo Finansowo Szkoleniowe - Bydgoszcz

DFS Doradztwo Finansowo Szkoleniowe
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Liściasta 10
    85-356 Bydgoszcz