Opinie o Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o. w Nowa Sarzyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o. w Nowa Sarzyna

też coś wiem

ale w zamian zatrudnił "kompetentną" na stanowisko kierownicze, tyle, że podwładni jej uciekli... mierny, bierny, ślepo posłuszny - to wzorowy pracownik tej firmy, najlepiej spokrewniony lub znajomy królików

Incognito Nowy wpis
@też coś wiem

To moja była żona. To w jej kompetencjach jest zniszczyć kadrę pracowników i wyprowadzać pieniądze.

Artur Nowy wpis

I co dalej będzie z firmą? Macie jakieś aktualne informacje?

Redfer Nowy wpis
@Artur

Jak na razie działa i nawet COV przetrwała.

Ewelina Nowy wpis
@Redfer

To w takim razie bardzo dobrze, że firma Chemrem-Organika, biorąc pod uwagę tę sytuację, przetrwała. Chętnie dowiem się, na jakie warunki zatrudnienia mogą tam liczyć nowi pracownicy. Co z formą zatrudnienia - od razu jest to umowa o pracę, czy dopiero po okresie próbnym?

Josef

Sąd ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych, w dniu 2 sierpnia 2019 roku postanowił otworzyć przyśpieszone postępowanie układowe.

Stary pracownik.

Co sie stalo ze starymi udzialami w Firmie?Posiadam nadal 30 .Kto to przejal?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ciekawe rzeczy w krs się znajd

Postępowanie restrukturyzacyjne sądowe? Aleście panowie prezesy i dyrektory poprowadzili firmę... Kończ waść, wstydu oszczędź - szkoda, że co było lepszego to już wyprowadziliście do pewnej spółki udziałowej...

Krzysztof
@Ciekawe rzeczy w krs się znajd

Masz może aktualne informacje związane z firmą, której dotyczy ten wątek? Chciałem zweryfikować, czy firma normalnie funkcjonuje. Liczę, że masz wiedzę w tym zakresie.

Karol

Jaką macie sytuację w firmie? Warto aplikować, może ktoś podpowie?

Gratulacje z powodu kolejnej tym razem 2.6 mln straty. Ale oczywiście jak zawsze jest to wina nieudolnych niekompetentnych pracowników, nigdy kompetentnego i zastałego zarządu i kierownictwa. Życzę kolejnych milionów... strat...

pytający

A wielki - mały manager z byłej firmy Transsystem - ten o innej orientacji seksualnej, jeszcze robi w konia prezesa czy też został "wypie.....olony z Chemremu?

Wiedzący
@pytający

Dwa late temu spakował się w godzinach popołudniowych ( po 16) i w ciągu godziny odjechał z parkingu przed biurowcem , bez prawa powrotu. Pracuje obok w firmie BUDORG. Podobno dobrze sobie radzi.

kaja

fajnie że zrobiłeś kopiuj wklej z ich strony, a od siebie coś więcej powiesz @pik? co do popytu to obecnie na reaktory ciśnieniowe z tego co jestem zorientowana to jest coraz większy popyt, więc i pewnie kaska jest. ciekawe czy pacownicy otrzymują więc podwyżki

Słowa kojarzące się z "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w "CHEMREM - ORGANIKA' Sp. z o.o.:

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o. - Nowa Sarzyna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o.
  • Chemików 1
    37-310 Nowa Sarzyna

Zakład Mechaniczno Remontowy Chemrem-Organika Sp. z o.o.