FPH ANRO

Zawiercie

Opinie o FPH ANRO

PRACOWNIK ANRO 2009-12-15 21:38:14
JA OGÓLNIE POLECAM. BARDZO MAŁO PŁACĄ I TRZEBA W WIELKIM SMRODZIE PRACOWAĆ, ALE WARUNKI OK. RAZ JESZCZE PRZYPOMINAM ŻE BARDZO MAŁO PŁACĄ. PRACOWNIK KTÓRY PRACUJE W TEJ FIRMIE OD POCZĄTKU JEJ ISTNIENIA ZARABIA UWAGA 1300 ZŁ. ALE PAN ROT... MUSI NA CHAŁUPINĘ UZBIERAĆ!!!
AAAAAAA I NAWET PREMIE SĄ. JEŚLI CHCESZ ZARABIAĆ W BIURZE OKOŁO 1600 Z WYKSZTAŁCENIEM WYŻSZYM TO POLECAM.
BARDZO NIE ROZWOJOWA FIRMA. OD LAT W MIEJSCU.
stokrotka 2010-01-02 01:15:31
Pracowałam w tej firmie 1300zł to chyba sie zarabia ale po 5latch!!! Dostajesz podstawe plus premie uznaniowa 100-200zł a i tak ci jeszcze okradna! W biurze dostaniesz 1200zł a jak popracujesz kilka lat jesli wytrzymasz ta atmosfere która tam jest to Stefcio da ci 100 dodatku też i pochwali na swoich smiesznych zebraniach na których sie wymodrza a jego kierownicy robia go na szaro o czym nawet niewie hehehe
Strach Nie Pozwala 2010-01-02 16:34:25
JESTEM PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY OD PARU LAT ZAROBKI SA W NIEJ MARNE ALE JESTEM JUZ WIEKU KTÓRYM CIEZKO COS ZNALESC ROBIE TAM BO MUSZE !!! WLASCICIEL TO NAWIEDZONY CZLOWIEK I MADRALA FIRMA BEZ PRZYSŁOSCI OPANOWALI JA PSEUDO PRZEDSTAWICIELE Z BIURA KTÓRZY CYGANIA JEDEN DRUGIEGO I UDAJA ZE SA JAK RODZINA.KIEDY IDE TAM TO CZUJE SIE JAK W OBOZIE A KIEDY KONCZE PRACE JAK WYSZEDŁBYM PO WYROKU 10LAT WIEZIENIA
Buahahaha 2016-06-05 20:12:45
Nie można nachwalić nowego kierownictwa, bo nie ma za co.
Zostaw swoją opinię o FPH ANRO - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPH ANRO