Opinie o Autoklinika w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoklinika. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoklinika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoklinika w Poznań

Kst Nowy wpis

Jak wygląda praca detailera w tej firmie? Opinie nie zachęcają

Mariusz Nowy wpis

Coś w tym musi być , ciekawe że na FB same pozytywne komentarze albo wcale. Żadna firma tak nie ma.

Niezadowolony Klient Nowy wpis

Ja jako klient nie pracownik. Wszędzie się chwalą jacy to oni są super. A nie umieli poprawnie słupków piano, oklejenie po 2,5mm od krawędzi , rysa na szybie , pocięte uszczelki ,według nich są ok. Kłamią w oficjalnych pismach że udostępnili mi nagranie że nie uszkodzili ,a nie udostępnili, bo przez telefon pracownik powiedział że uszkodzonej strony auta i tak nie widać. Oczywiście jestem 1500 na częściach w plecy a oni w nosie mają zadowolenie klienta. Ale spokojnie przypominam wam AUTOKLINIKA -karma wraca. Nie pozdrawiam, i nie polecam tej firmy.

Szukający

Jak wyglada praca jako detailer w tej firmie? Zarobki, atmosfera? Ktoś z pracujących może się wypowiedzieć?

Tomasz
@Szukający

Ja jeszcze nie pracuje więc niewiele wiem ale chce się zatrudnić i też tak jak ty interesuje się pracą. Będziesz umawiał się na rozmowę?

Szukający
@Tomasz

Jak narazie szukam rzetelnej opinii na temat firmy, papierów nie złożyłem. Rozglądam się za czymś sensownym :). Ale jak uda Ci się iść na rozmowę a co najlepsze zatrudnić to jak będziesz pamiętać to daj tu znać :)

Olo Nowy wpis
@Tomasz

Przyjmują jeszcze?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Autoklinika spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Oste

Traktowanie tej firmy i jej ofert pracy na poważnie jest sporym nadużyciem.

Aneta
@Oste

Co, czemu? Uważasz że nie warto taktować ich jako potencjalnego pracodawcy na poważnie? Mój mąż się zastanawia nad pracą tam...

Martyna

To prawda ze na hali jest bardzo wysoka temperatura ?

Poznanska elita detalingu

Zapraszamy do salonu aut poleasingowych w Swarzedzu ul. Poznanska 49 lepiej nakladamy powloki i usuwamy wszystkie ryski. Chetnie poprawiamy po innych firmach!!!!! Powloki ceramiczne juz za pol ceny!! Przebijamy kazda ich oferte.

Zuzu

@Tesla to ile mniej więcej dziennie godzin wychodzi skoro tak dużo tych nadgodzin?

Tesla

(usunięte przez administratora)Praca w niekończącym się wymiarze czasu. W lecie na halach po 40stopni bez klimy. Nie polecam

zinedi

A jaka jest atmosfera w firmie i jaką umowę może firma zaproponować?

Czarek

Jaka atmosfera, czy coś z benefitów macie? Generalnie potrzeba ludzi?

Maciej
@Czarek

Potrzeba ludzi :)

PASSION

Witam. Czy ktoś się orientuje ile zarabia taka osoba z certyfikatem w firmie Autoklinika? chodzi mi o pracownika fizycznego który wykonuje prace autodetailingowe.

Detailer
@PASSION

11 zł na rękę do 14 dni w miesiącu i 13,50 przy 5 dniach w tygodniu

Nie polecam

Masakra, nie polecam. Umawiają się na rozmowę kwalifikacyjną, po czym nie są nawet przygotowani i zdziwieni że ktoś przyszedł na rozmowę. Proponują pracę po 10 godzin od poniedziałku do soboty, tydzień w tydzień. Pełno pracowników biurowych i wszyscy tylko podglądają na kamerach pracę detailerów. Śmieszne. NIE POLECAM, Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!

Alicja

Czy dzieje się coś w firmie? Taka cisza na forum, że aż zastanawiające. Tak dobrze jest w firmie?

Hanna

Wiecie, że Autoklinika organizuje również szkolenia? Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: https://autoklinikapoznan.pl/szkolenia/ Czy ktoś z Was ma już jakieś doświadczenia z powyższą firmą?

Kamil

@Mirek a na jakim stanowisku u nich pracowałeś? Bo ja bym się zatrudnił jako mechanik, ale no oczywiście nie ma ofert pracy. Wiem jednak, że aby przyjęli to trzeba mieć minimum 2 lata doświadczenia, co wcale nie jest jakoś dużo. Jeśli coś wiesz o przyjęciach to mów!

Zostaw merytoryczną opinię o Autoklinika - Poznań

• Jak się pracuje w Autoklinika?

Zobacz opinie na temat firmy Autoklinika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoklinika?

Autoklinika
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Autoklinika