Opinie o Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j. w Wrocław

Anoni. Nowy wpis

Dzwoniąc na infolinię nie można nic załatwić, osoby które odbierają mają zawsze swoje racje i ciężko się dogadać. Mimo wielu telefonów, próśb i tłumaczeń wciąż otrzymujemy złe dokumenty. Dawno nie trafiłam na tak nie uprzejmą Panią jak właśnie na tej infolinii, nie polecam nikomu współpracy z tą firmą!

Karolina Nowy wpis

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze na forum? Podpowiedzcie mi czy można starać się o pracy, czy w ogóle potrzebują ludzi?

Max Nowy wpis

Profesjonalne podejście do klienta Moje sugestie dla Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j.: Nie

Sławomir Nowy wpis

@Patryk Czy nadal współpracujesz z firmą Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy? Czy od czasu Twojego ostatniego wpisu, coś w firmie się zmieniło? Na jaką umowę mogą liczyć przyszli pracownicy firmy, czy umową o pracę jest możliwa? Jak oceniasz poziom wynagrodzeń? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony czytających.

Aplikowałeś do firmy Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
jarek

To prawda impel to wyzysk umowy zlecenia w różnych firmach na te sama prace i umowa agencyjna praca po 12 godz 7 dni w tygodniu.Brygadzistka uklada grafiki pod siebie i,zawsze ma pretensje,nie lic zy się z tym ze ktos dojeżdża Ogólny syf

Nikt nic nie chowa ani nie ukrywa, mam wszystko płacone i impel ze wszystkiego się wywiązuje, rzucasz jakieś pomówienia, gdyby tak było jak piszesz to już dawno PIPa by wkroczyła.

Memory

Nie polecam- zgodzę się z opinią xoxox z 09.05.2015r. wiele osób nie wytrzymuje psychicznie tej pracy, tym bardziej w biurze po godzinach i to niepłatnych, to jest Zakład Pracy Chronionej, więc firma zatrudniając os. niepełnosprawne w tak ogromnej ilości ma mega dofinansowanie, na dodatek ma miesięczną pulę pieniędzy przeznaczoną dla nich np. leki, szkolenia, kursy, szkoły, sanatoria. Tylko to jest zatajane żeby nikt nie korzystał z tego. Wam się to należy- nie ma że boli! Dodatkowo osoby sprzątające nie mają zazwyczaj szkoleń BHP, szkoleń stanowisk owych to już chyba w ogóle, odzieży roboczej często, osoby niepełn. pracują po 12 godz.- gdzie grafiki mają układane zupełnie inaczej. Często byłam świadkiem, gdzie Brygadzista wypisał/a Wniosek Urlopowy za pracownika, później ów pracownik przychodzi- a tu nie ma urlopu....dodatkowo pełen wyzysk! Traktują ludzi jak przedmiot, który można przerzucać ze Spółki do Spółki /umowa zlecenie/. Często giną Rachunki do wypłaty ze zlecenia /ludzi na górze to nie obchodzi/ a człowiek musi jakoś żyć. Osoby pracujące na szpitalach głównie nie mają często ważnych badań lekarskich jak również sanitarno- epidemiologicznych. Gdy przychodzi kontrola- wszystko jest pięknie i jest zatajane. Często też słyszałam, że na Szpitalach w tym UCK Gdańsk- każą się pracownikom chować podczas Kontroli Sanepidu- ponieważ nie mają odzieży roboczej i nie powinni być dopuszczeni do pracy. Wszystko jest zatajane , a ludzie wykorzystywani! Ta firma w 2014 r., znalazła się na 2 miejscy jako najgorszy pracodawca roku / a przed nią tylko Tesco było/. Ludzie walczcie o swoje prawa i pilnujcie swoich urlopów! /pozdrawiam- były pracownik biura w Gdyni Redłowie/

oszukany

Sprzatanie wagonow - na rachunku jest kwota 1800 za 168 godz.pracy ale BRUTTO. Netto tylko w ogoszeniach i w rozmowach.Drobna roznica prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j. - Wrocław

Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Ślężna 118
    53-111 Wrocław

Impel Cleaning Sp. z o.o. & Wspólnicy sp.j.