Solventoir Sp. z o.o.

Opinie o Solventoir Sp. z o.o.

Aktualność
Mili Państwo,

17 lata minęło, "jak jeden dzień" !

Kolejne "urodziny" Solve za nami, stąd składamy wszystkim naszym niezrównanym Pracownikom, Współpracownikom i Kontrahentom serdeczne życzenia samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym :)

A żeby było słodziej, to załączamy ten oto tort urodzinowy ;)

Zarząd
karolina

Firma bardzo w porządku, jeżeli chodzi o odzyskiwanie długu. Pomagaja odzyskać pieniądze, które dana osoba jest im winna. Mi np klient zalegał z 3 niezapłaconymi fakturami. na dość duże sumy cierpliwa byłam długo. Na szczęście dzięki tej kancelarii dostałam to co mi się należało.

Drawski

Polecam ! Bbardzo wiele się nauczyłem pracując w Solve. Pierwsze kroki w windykacji stawiałem w tej firmie, gdy liczyła dopiero parę osób. Przeszedłem razem z nią wiele zmian i choć już w niej nie pracuję i czasem były lepsze, a czasem gorsze chwile, to nigdy nie zapomnę, jak wiele udało mi się w niej osiągnąć i nauczyć. Dzięki tej nauce obecnie jest mi dużo łatwiej współprowadzić własny biznes. Pozdrawiam całą obecną ekipę i kiedyś wpadnę na najlepszą kawkę w mieście, jak to ktoś napisał ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Solventoir Sp. z o.o.?

To w umowie dla aktywnej oferty dla SPECJALISTY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY umowa przedstawiona jest jako zlecenie. Zastanawiam się czy przy owocnej współpracy istnieje możliwość żeby dostać umowę o pracę? Wymagania co do spełnienia kryteriów dla premii miesięcznych są realne do wyrobienia? Ile można wziąć dodatkowo?

Hej, Przy owocnej współpracy na tym stanowisku jest możliwość awansu na stanowisko samodzielne z umową o pracę włącznie. Cele są osiągalne, a premie sięgają od kilkuset do kilku tysięcy złotych na wyższym stanowisku związanym z samodzielną sprzedażą. Proces awansu jest kilkuetapowy i zawsze wiąże się z większą samodzielnością oraz wyższymi premiami więc zapraszamy do kandydowania :) Pozdrawiamy, SOLVENTOIR

Krzysiek Nowy wpis
@Solventoir Sp. z o.o.

To ja może podepnę się pod pytanie. Czy z większą samodzielnością idą w parze jakieś dodatkowe benefity? W ogłoszeniu na Państwa stronie jest mowa o pracy w nowoczesnym biurze na południu Wrocławia. A czy z czasem wchodzi w grę np. praca hybrydowa albo zdalna?

Magdalena Nowy wpis
@Solventoir Sp. z o.o.

A ile trzeba minimum przepracować żeby móc zmienić stanowisko, czy zależy to bardziej od osiągniętych umiejętności? Macie jakieś górne limity co do kwot premii?

Kajetan Nowy wpis

Polecam Solventoir sp. z o.o. za profesjonalnaobsługę naszej sprawy. Dług ściagniety z firmy z Gdańska. Rzetelnie i szybko. Serdeczne podziękowania za współpracę.

MM

Dziękuję za skuteczną windykację trzech dłużników. Wszystko w porządku i na czas.

Ola

Polecam skup faktur w firmie !

AP

Dzięki Solventor odzyskaliśmy fakturę za ponad 50 tys. od niesolidnego klienta. Można korzystać.

Mark

Firma godna polecenia w sprawach z dłużnikami. Polecam.

Mam pytanie co do pracy jako specjalistka ds. e-marketingu, w ogłoszeniu proponują dwie umowy i różne zarobki. Między tymi widełkami na UoP a na B2B jest ok 2 tysiące różnicy, ale czy opłaca się wybierać B2B faktycznie? Bo to chyba opłaty trzeba samemu zrobić? Chciałbym wiedzieć, czy to nie jest tak, że wychodzi na jedno.

Hej, Tak, generalnie wychodzi na jedno :) z różnych, najczęściej podatkowych względów jednak dla wielu specjalistów bardziej opłacalnym jest opcja B2B. Zwłaszcza, jak już ją przerabiali. Zapraszamy do rekrutacji ! Pozdrawiamy, Solventoir

@Solventoir Sp. z o.o.

Spotkałem się z przypadkami, że firmy, którym zależy na współpracę w oparciu o kontrakt b2b zapewniają darmową obsługę księgową. Czy też możecie to zaoferować? I gdzie upatrujecie swojej przewagi nad konkurencją w staraniach o wykwalifikowanych pracowników?

Współpraca bardzo dobra, choc czasem czekałęm na dokeumnty pare dni, to OK.

Jaka jest kultura pracy w Solventoir Sp. z o.o.?

Dry

Dzień Dobry. Pragniemy polecić windykację Solventoir. Skutecznie ściągnęli z dłużnika z Warszawy ponad 100 tys. dla nas

Witam. Ja w sprawie oferty pracy, dostępnej na stronie firmy. Pracy dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. Dysponuję doświadczeniem w obsłudze usług B2B, jak to wymieniono wśród oczekiwań. Ale co ze statusem studenta. Jest mile widziane, czy niezbędne? I kiedy oferowaną umowę zlecenie zamienić można na umowę o pracę u Państwa?

Witaj N-ko, Mile widziane, bo ma wpływ na wysokość podatków :) Umowa o pracę też wchodzi, oprócz studentów inni tak są zatrudniani więc ślij śmiało CV, jeśli będzie OK, to z przyjemnością się spotkamy z Tobą by pogadać :) Solventoir

Iza
@Solventoir Sp. z o.o.

A jak długo od momentu wysłania cv czeka się na odpowiedź? To studenci zawsze dostają zleceniówkę?

@Iza

Tak, studenci z reguły pracują na umowie zleceniu, chyba że są to bardziej seniorzy niż studenci, a studia to dodatek do ich bogatego doświadczenia zawodowego ;) W razie zainteresowania daną kandydaturą odpowiedź jest z reguły nie później niż w 3-4 dni :) Solventoir

Magda

Polecam firmę Solventoir za skuteczną windykację faktur. Obym nie musiała znowu ich angażować, ale jak się zdarzy nowy problem, to wiem gdzie trafić :)

Marzena

Trochę długo, ale w końcu do stałęm zapłatę, przez sąd i komornika.

Laura

Ja z kolei znalazłam na stronie ogłoszenie dla radcy prawnego i myślę czy aplikować. Od początku samodzielnie prowadzi się wszystkie sprawy czy jest jakiś okres wdrożeniowy z pomocą innych? Ile dni można umówić się na pracę zdalną?

@Laura

Witaj Lauro, Jest i okres wdrożenia i wsparcie innych osób bardziej zaawansowanych w procesach :) Generalnie - po okresie wdrożenia - współpraca z profesjonalnymi pełnomocnikami opiera się na zasadach dość swobodnych i w znacznej mierze odbywa się zdalnie. Wyślij CV, jeśli będzie OK to się skontaktujemy i będzie mogła się przekonać ;-) Solventoir

Witcher

Dzięki firmie odzyskałem całą fakturę w 2 tygodnie. Polecam.

Weronika

Jakiś czas temu poszukiwali kogoś jako Pracownik ds. wsparcia Działu Handlowego. I minęło trochę czasu od tej oferty i napisali widełki 4210 - 5640 zł brutto. Ale czy z powodu inflacji firma podniosła tę kasę startową na tym stanowisku? Jaka jest pensja obecnie?

@Weronika

Witaj Weroniko, Co roku waloryzujemy wynagrodzenia, co jest połączone z oceną efektów pracy każdego z członków naszego zespołu. Mamy też na uwadze by nadążać za inflacją, a najlepiej ją wyprzedzać. W tym roku również ją prześcignęliśmy, jeśli chodzi o wynagrodzenia, z czego jak mniemamy wszyscy są zadowoleni :) Obecnie nie prowadzimy aktywnej rekrutacji na wspomnianym przez Ciebie stanowisku, ale wyślij nam swoje CV, jeśli okaże się, że masz interesujące nas doświadczenie, to na pewno odpowiemy :) Pozdrawiamy, Zarząd Solventoir

Marzena
@Solventoir Sp. z o.o.

Czy ogólnie poszukujecie tylko pracowników z doświadczeniem na konkretnych stanowiskach? Zdarza się wam zatrudniać kogoś bez doświadczenia/ do przyuczenia? Jak wygląda proces wprowadzenia takie pracownika? Przechodzi jakieś szkolenia?

@Marzena

Witaj, Czasem szukamy kandydatów z doświadczeniem, a czasem bez, to zależy od stanowiska. Jeśli angażujemy osoby bez doświadczenie, to rzecz jasna są szkolone i wdrażane stopniowo do pracy. Np. na stanowisku asystenta w dziale prawnym na początku zapoznawany jest z instrukcjami dot. podstawowych czynności i po kolei są one przepracowywane, począwszy od tych najprostszych, po bardziej skomplikowane. Proces wdrożenia trwa na tym stanowisku ok. 3-4 miesięcy. Bywa oczywiście, że krócej, jeśli już ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie. Staramy się elastycznie podchodzić do każdej z zaangażowanych osób. Wszystkim nam zależy na tym by każdy był należycie wdrożony w swój zakres pracy :) Pozdrawiamy, Zarząd Solventoir

Dominika
@Solventoir Sp. z o.o.

A na jakie stanowisko można się przyjąć, nie mając jakiegoś dużego doświadczenia? Najlepiej coś dla osób, które nie mają studiów, jeśli jest taka możliwość. Czy jednak wymagane jest to, żeby osoba miała dyplom jakiś?

@Dominika

Hej, Na chwilę obecną poszukujemy specjalistów ds. wsparcia sprzedaży - tutaj znajdziesz ogłoszenie: https://solventoir.pl/praca/ . Aplikuj, jeśli Cię to stanowisko interesuje, bo może i dla nas Twoja kandydatura będzie OK :)

Aleksandra
@Solventoir Sp. z o.o.

Można liczyć na to, że odpowiecie na każde zgłoszenie, nawet jak będzie negatywna odpowiedź? Strasznie nie lubię czekać w nieskończoność, a miałam takie sytuacje z firmami, że nie wiedziałam, co robić. I czemu jest napisane w ofercie, że przyda się status ucznia, to nie jest oferta dla osób niebędących studentami?

@Aleksandra

Witaj Aleksandro, Zasadniczo, odpowiadamy na oferty interesujących nas kandydatów, ale pisz śmiało, że zależy Ci na odpowiedzi, to osoba zajmująca się weryfikacją kandydatów na pewno Ci jej udzieli : Zawsze też udzielamy odpowiedzi po przeprowadzonej rekrutacji, niezależnie od jej wyniku. Jeśli chodzi o stanowisko do którego się odniosłaś, to tak, masz rację - preferujemy osoby ze statusem ucznia lub studenta, tak jak w jego treści. Pozdrawiamy, Solventoir

Ewka
@Solventoir Sp. z o.o.

A studenci jakich kierunków mają największe szanse? Bo nie mam pojęcia, czy się nadam czy w ogóle nie ten kierunek. I co jak ktoś skończy naukę, ma szanse na zatrudnienie u was?

Edmund

Szanowni Państwo, polecam współracę z Solventoir przy odzyskaniu płatności od nierzetelnego klienta, który wymyślał wszystko by nie zapłacić, a potem nawet po wyroku unikał płątnosci, ale na końcu zapłacić wszystko co do grosza.

AP

Firma godna polecenia do trudnych przypadków, odzyskane pieniądze po 5 latach od faktury.

Mariusz

Pomocna obsługa. Odzyskali dług od mojego klienta. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Solventoir Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Solventoir Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solventoir Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solventoir Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solventoir Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Solventoir Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solventoir Sp. z o.o.