Opinie o DDM Nieruchomości w Warszawa

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami DDM Nieruchomości

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DDM Nieruchomości w Warszawa

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie DDM Nieruchomości? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wlasciciel Nowy wpis

Nie ma nadgodzin. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. Ale jeśli chcesz zarobić musisz dostosować się do potrzeb swoich klientów. Nie pracujesz z klientem to nie ma transakcji i nie ma prowizji. Siedzenie 8 godzin, pięć dni w tygodniu - TO NIE TA PRACA. Możesz pracować zdalnie i umawiać się z klientem w dowolnym terminie który wszystkim zainteresowanym pasuje. To klient jest Panem twojego czasu.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DDM Nieruchomości? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mirka Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna ,uzgodnienie warunków współpracy , zainteresowany ma na przemyślenie tyle czasu ile potrzebuje a potem ciężka praca z przerwami na szkolenie.

Maria

Mówią, że mieszkanie jest do oglądania mino tego, że wiedzą iż jest sprzedane

Patryk

Pracownicy są zajęci pracą i zarabianiem. Szkoda, że nie piszecie ponieważ takie opinie dla kandydatów dużo znaczą.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DDM Nieruchomości spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Alicja

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak od tego czasu zmieniła się firma? Jakie zmiany zaszły? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej na temat panujących warunków w firmie.

Komar

No właśnie, zadzwoń, nie ma co tutaj pytać w kółko, jak od tego pracy się nie dostanie, warto zadzwonić, później wróć i opowiedz co Ci powiedzieli i z kim gadałeś

Zadzwoń sam jeśli Ci zależny, telefon pod każdą ofertą 503 753 510 i inne.

może źle wysłałaś spróbuj przez zapytanie pod ofertą. Oddzwaniają. Do mnie odezwali się w ciągu 12 godzin. Wieczorem o 22 wysłałam o 8.30 już dzwonili. Byłam zaskoczona.

Emilia

Nie ma górnej granicy zarobkowej. Ile wypracujesz, tyle masz:) Doradzają, i w zasadzie mówią, co się opłaca, a co nie dzięki czemu oszczędzasz czas i skupiasz się TYLKO na tym co przyniesie Ci faktyczny dochód. Jeszcze się nie zawiodłam. Pracowałam w wielu miejscach i branżach, ale tego się nie da porównać z niczym. Naprawdę masz 100% wsparcia, otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały do pracy. Naprawdę panuje zdrowa, przyjemna atmosfera. :)

Anazstacja

WOW, właśnie sprzedali moje mieszkanie, dzięki czemu niedługo wprowadzę się do wymarzonego domu, który w sumie też pomogli mi znaleźć !!!! :)))

Sonia

Jestem Bułgarką z pochodzenia. Nie bardzo się znam na przepisach w Polsce. Skorzystałam bo miałam w sumie do nich blisko, a mojemu pracodawcy zależało na fakturze. Muszę powiedzieć, że znaleźli mi do kupienia piękne mieszkanko, dokładnie takie jakie wymarzyłam, i załatwiali wszystko za mnie. Czułam się pewnie i bezpiecznie. Polecam koniecznie. Polska to wspaniały kraj, pełen cudownych ludzi!

Irmina Kłos

Zaskoczona? Owszem! Jestem. Bo umowa, jakich wiele podpisałam w ostatnim czasie ( wystarczy dać ogłoszenie, a telefon dzwoni jak opętany) namówili mnie. Ale różnicę w działaniu, obsłudze zauważyłam z miejsca. Do tego stopnia, jestem wdzięczna, że dostali większy procent. Naprawdę, formalności, sprawdzanie, poczucie bezpieczeństwa, i ogromna wiedza.... JESTEM NA TAK.

Gabi

Polecam!

Emilia

Miałam w niej staż. To chyba najlepsze miejsce w jakim przyszło mi pracować :) Sami profesjonaliści, atmosfera niemal domowa. Bardzo wiele się nauczyłam, staram się utrzymać kontakt i współpracować mimo zakończonego stażu. To wspaniałe miejsce i polecam, nie tylko w kontekście pracy, ale też i współpracy!

Mirek S.

A ja jestem w trakcie poszukiwania mieszkania. Współpracuję z nimi i jeszcze jedną agencją. Co mogę powiedzieć, to to: Może dostaję od nich mniej ofert, ale jedno co zważyłem, nie mniej bardzo istotnego to to, iż każda oferta faktycznie pod KAŻDYM względem pasuje moim kategoriom wyszukiwania. Czyżby mnie faktycznie słuchali?! Od drugiej dostaję dużo, ale to taki "misz masz"... traktuję, już jak SPAM.

Barbara konieczna

http://ddmnieruchomosci.pl znalazłam chyba ich stronę w internecie. Zastanawiam się nad współpracą... Słyszałam o nich sporo dobrego. Ale jak zawsze mam obawy przed nieznanym. Zobaczymy jak będzie i potem sama napiszę, własną opinię.

Bednarski Stefan

Z zawodu jestem radcą prawnym czym się nie chwalę przy podpisywaniu umów. Niemniej w tym wypadku postanowiłem zrobić wyjątek. Umowa jedna z prostszych i o dziwo, nawet moja żona nie będąca obeznana w umowach, zrozumiała ją bez zastrzeżeń. To dobrze świadczy o firmie jeśli, umowa jest prosta, mało skomplikowana i bez kruczków. To warte docenienia. Oczywiście rozmowa z przedstawicielami firmy, nie była pozbawiona walorów merytorycznych. Kobieta która mnie obsługiwała, cechowała się bogatą wiedzą prawniczą, techniczną, historyczną i architektoniczną. Miałem poczucie, komfortu i bezpieczeństwa bo wiedziałem, że znają się na swojej pracy tak jak ja znam się na swojej. Jestem zadowolony. Sprzedaż mojego budynku trwa.

Ania89

Najlepsza firma pod słońcem!!!! Może jestem młoda i się nie znam, bo nie mam doświadczenia z firmami zajmującymi się nieruchomościami, ale złego słowa powiedzieć nie mogę, i sprzedali moje mieszkanie w naprawdę krótkim czasie! Jestem prze szczęśliwa!! :D:D:D

Albert

Nie wiem jak tam w sumie trafiłem, ale trafiłem. Polecam. 5 gwiazdek na 5

Malwa

A współpracowałam z nimi jakoś przed wakacjami, nie zdzierają, idzie się dogadać, nie to co z takimi z Ho...Br albo Me... Ho... albo innymi mu podobnymi biurami , na których nerwy zjadłam! W przeciwieństwie do tamtych to są ludzie, i naprawdę czułam się komfortowo w rozmowach i doradztwie. Sprzedali dom po mojej mamie, naprawdę przez cały proces miał ktoś kontakt, pytał upewniał się, czy wszystko rozumiem, czy mam pytania i dbał o to bym była zabezpieczona na każdym kroku. Negocjacje z klientami, prawnicy, nawet załatwili kredyt kupującemu chłopakowi! Polecam każdemu komu mogę!

Zostaw merytoryczną opinię o DDM Nieruchomości - Warszawa

DDM Nieruchomości
3.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Bernardyńska 1a lok. 43
    02-904 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042