Opinie o Port Trans Barbara Dworzyńska w Bełchatów piotrków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Port Trans Barbara Dworzyńska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Port Trans Barbara Dworzyńska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Trans Barbara Dworzyńska w Bełchatów piotrków

Czy zdarzają się nadgodziny w Port Trans Barbara Dworzyńska?

Hefa

Ewakuowałem się z tego syfu po tygodniu. Pieniędzy do dziś nie zobaczyłem. Nie polecam

Xhiokbg6 Nowy wpis
@Hefa

I słusznie.Ja pracowałem trzy lata i też odeszłem.I wszystko wyszło na zero.Więc wszystko w porządku.

Dokładam do tego biznesu Nowy wpis
@Xhiokbg6

W sensie, że nic nie zarobiłeś przez 3 lata? ;D

Izydor Nowy wpis

Żeby utrzymać się w dobrej firmie trzeba być równie dobrym pracownikiem i ja polecam firmę!

Wiecie może cos o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zarobki wyciągacie?

@Zainteresowany

Daj sobie spokój z tym czymś

@Zainteresowany

Nie zarobisz nic. Gostek wisi pieniądze pracownikom i to po parę miesięcy do tyłu.

Dchii65
@Zainteresowany

Zarobki stałe.Nawet pięć albo sześć razy w miesiącu.Częściej niż na Zachodzie.Tylko tam miesiąc chyba musi mieć pięć albo sześć tygodni.

Czy po rozmowie w Port Trans Barbara Dworzyńska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Bartek

@Wolny A niby dlaczego nie? Firma dobra tylko potrzebuje dobrych fachowców!

Ftt67
@Bartek

Tam chętnie potrzebują fachowców,ale z brakiem pamièci że tam pracujesz i może trzeba wreszcie zapłaci za pracę.

Agata

Mam pytanie do pracowników Port Trans. Wcześniej ktoś skarżył się, że pracodawca ten jest niewypłacalny. Ktoś z Was aktualnie pracuje w tym miejscu i może to potwierdzić?

Dtyuu
@Agata

Niewypłacalny?Broń Boże.Pieniądze są,tylko że jutro.

Hej, czy w firmie Port Trans Barbara Dworzyńska płacą za nadgodziny?

Tam wogole Ci nie zapłacą

Erfy78

Tak,płacą nadgodziny.Zawsxe jest to suma 0.00 zł.

Jak długo trwa proces awansu w Port Trans Barbara Dworzyńska?

4rgh

Awansujesz szybko,aż dziw jak szybko.Dopóki nie pytasz kiedy wreszcie będzie wypłata.

Agata

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale nie obrażajmy innych osób. Jesteśmy na forum publicznym. Pracowałeś w Port Trans Barbara Dworzyńska i nie dostałeś wypłaty, tak? Napisz, jeśli coś się zmieniło.

Czek

Ja pracowałem u niego kilka lat temu. Ale też ruch... mnie na kasie. Kiedyś codzienne słuchałem że żona w szpitalu rodzi i problemy ma . Inny który też jeździł słuchał później to samo. Szef to chyba 5 dzieci musi mieć. To trzeba pracowników ruch... Teraz żeby samemu mieć.

Czek

Podaj info jak potoczyła się rozprawa? Czy w końcu dopadła szefa sprawiedliwość

Lohr

Tak czytam te śmieszne wpisy i zastanawiam się co to jest godność i honor bo ja jako szef nie znam takich słów osobiście popieram wszystkich szefów i życzę wytrwałości i wesołych świąt. Jak mam wybór zawsze lepiej zabrać komuś i wziąść sobie. PS szefie nie tak szybko przez to miasto ta swoją rakietą

@Lohr

Zastanów się czy jesteś człowiekiem ......

Lohr
@Jerzy

Jestem szefem a będąc szefem trzeba być ch. . . niestety taka jest prawda.

@Lohr

Podpisz się swoim imieniem bo wiadomo kto to pisze " niby szef marek " a ty zamieniasz za każdym razem jak tchórz dla niepoznaki. Ja mam swoją Godność i Honor.

Mrówka
@Lohr

Ty będziesz miał święta? Chyba w piekle za takie występy.

@Lohr

To co napisałeś w skrócie pisze się przez samo h .

@Lohr

Dlaczego tak nie mówiłeś na rozmowie kwalifikacyjnej przed rozpoczęciem pracy ?

bumbox
@Jerzy

On nie jest czlowiekiem (usunięte przez administratora)

bumbox
@Jerzy

Jescze raz - sory - Admin - GRATULA! On jest managerem z Provincji.

Dłuki

Stare dziadki najmądrzejsi drajwery najpierw coś roz... lapy się do wszystkiego kleją sprawy w sądzie przegrane a później płacz bo okazało się ze szef was wycyckal. Trochę godności biedaki. Jakoś Ci co chcą i potrafią w firmie dalej jeżdżą.

@Dłuki

Ilu jeszcze nie naciągnołeś mały fiutku

@Dłuki

Jak kazałeś zakładać magnesy to było dobrze, a teraz stare dziadki. Jeżeli chodzi o godność to ty jej nie masz wcale. A tak na poważnie to miej oczy dookoła głowy i rozglądaj się jak będziesz chodził po mieście.

@Dłuki

Sprawę przegrałem ale szkoda mi Mojego czasu, aby się dochodzić z twoją matką, bo ty zachowałeś się jak tchórz za mamuśką która nie zna adresu wspólnika,( wszyscy go znają ) Honoru który posiadam i Godności , te cechy tobie są obce. Natomiast zacytuję ( miej oczy dookoła głowy), bo nie znasz dnia ani godziny. Wesołych świąt.

Fabian

No a szef nowym lexusem jeździ

Jacek F.

Mariusz kierowca który został pobity na bazie przy ul. Staszica. Odezwij się !!!

@Jacek F.

Myślę że mogę Ci pomóc możemy spotkać się gdzieś w bezpiecznym miejscu. Mariusz

Zaproponuj gdzie i kiedy

@Jacek F

Jestem z Bełchatowa to może być tu

Kiedy, gdzie i godzina.

@Biedak

Możesz przedzwonić do Mieczysława, czasami się widujemy, on mi da znać. Pozdrawiam

@Jacek F

Może jutro koło 23. Tak gdzie parkowalismy auta.

@Biedak

Jestem na mazurach, wracam we wtorek.

Wojro7

On nie może być. Napisz do mnie. wojro7@wp.pl

@Biedak

Będę na weekend w Bełchowie to możemy się umówić na sobotę około południa na stacji paliw gdzie się tankowaliśmy. Jak Cię rozpoznam?

@Biedak

Jeżeli Ci nie pasuje zadzwoń do Mieczysława, On mi przekaże.

I co z tym spotkaniem ?

@Biedak

Miałeś być w sobotę i cię nie było, co dalej ?

Potrzebuję świadków.

k.lechu@onet.pl
@Mieczysław

Dzień dobry Mam problem z płatnością. Może ktoś gdzie mogę spotkać właściciela niby firmy. Bo niestety współczuję Pani bo na nią jest firma zarejestrowana. Proszę jeżeli ktoś ma info gdzie może auto parkują to może tam gdzieś znajdę dłużnika.

Łukasz
@Mieczysław

Czy możesz napisać dlaczego poszukujesz świadków? Jakiej konkretnie sytuacji? Może warto to wyjaśnić, w ten sposób będzie Tobie łatwiej dotrzeć do odpowiednich ludzi. Na forum GoWork.pl zagląda bardzo wiele osób, są to nie tylko kandydaci do pracy czy też pracownicy.

@k.lechu@onet.pl

nie ma komu współczuć ponieważ jedno drugiego warte. Na rozprawie powiedziała że syn jest zatrudniony jako kierowca a ona nie zna jego adresu. Parking znajduje się przy ul. Staszica za stacją paliw LPG. widoczne z ulicy.

@Łukasz

Świadkowie potrzebni do potwierdzenia przed sądem sytuacji jaka panuje w port transie. Na pierwszej sprawie nie miałem świadków, a papier to papier.

Mieczysław

Ku przestrodze. Jeśli ktokolwiek chciałby pomóc i przestrec innych proszę o kontakt. 602191060

Mieczysław

To coś nie powinno nosić miano firmy

Mieczysław

Szukam osób które pracowały, bądź pracują w port trans i zostały oszukane,a chciałyby pomóc, świadcząc w sprawie . proszę o kontakt. Mój nr tel. (usunięte przez administratora)

Mieczysław

Też pracowałem w tym czymś, teraz sprawa jest w sądzie. Jeśli ktoś chciałby pomóc, nie tylko mnie ale przestrzec innych, to termin rozprawy w sądzie w Bełchatowie dni. 17 maja o godzinie 12,00 sala rozpraw IV. Byłbym wdzięczny za skorzystanie z mojego zaproszenia.

kropkanadi
@Mieczysław

Witam, i jak ta sprawa się potoczyła? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Port Trans Barbara Dworzyńska - Bełchatów piotrków

Port Trans Barbara Dworzyńska