logo Webriser Sp. z o. o.

Webriser Sp. z o. o.

Jaworzno

Opinie o Webriser Sp. z o. o.

admin 2015-06-27 11:17:26
Masz doświadczenie w pracy i wiesz więcej niż osoby rekrutujące? Napisz co sądzisz o firmie Webriser Sp. z o. o. i pomóż potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
BOSSS 2015-09-04 12:11:55
Mam do czynienia z tą firmą proponują wszystko pięknie przed podpisaniem umowy potem niestety nie robja juz nic i płaci sie za nic dosc spore pieniądze a umowy przez nich skonstruowanej nieda sie rozwjązac ,można isc na udry i nie płacic im za to ze nic nie robją lecz tak wam skutecznie uprzykrzą wtedy życie sądami ,komornikami i przeróżnymi pismami że wam sie odechce ,wydatki urosną do kolosalnych kwot które i tak będziecie musieli zapłacic dlatego przestrzegam was przed tą firmą abyście nie dali sie wyrolowac jak moja firma za jeden głupi podpis i nie zrobienie niczego z ich strony mamy tylko spore kłopoty i jeszcze większe koszty do zaplaty wjęc sie strzeżcie !
gonzalinia 2015-12-11 20:57:38
po prostu trzeba dokładnie czytać umowy i tyle, ale to chyba żadna nowość kochani, nie tylko jeśli chodzi o pracę ale o wszelkie umowy, nawet o internet np.
Zostaw swoją opinię o Webriser Sp. z o. o. - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webriser Sp. z o. o.