HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Mariusz

Polecam projekt ansbach/Schwabach w trakcie strajków jest okej :) umowa bezpośrednia z klientem stawka w porzadku, jak narazie lokacja jest blisko pracy (10km) w pracy jest dobra atmosfera oprócz takiej jednej pani ,,kordynator,, . Szczerze jeden z lepszych projektów hr’ki

Sasaana
@Mariusz

Jak wynagrodzenie na tym projekcie. Tzn jestnmozliwosc nadgodzin praca na dwie czy trzy zmiany?

Ostrzawka
@Mariusz

Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Ansbach? Bardzo ciężka fizycznie praca? Na słuchawce zbierasz zamówienia czy skaner?

Olcia

Czy ktoś pracuje na projekcie w Gochsheim? Jak praca, warunki mieszkaniowe?

Hdjsej
@Olcia

Ja pracowałam latem i było naprawdę fajnie, zarobki większe niż się spodziewałam (ok 2k e na rękę), ludzie pomocni, praca łatwa, latem były jeszcze strajki nie wiem jak teraz, ale podczas strajków mieliśmy darmowe obiady na stołówce. No i co jakiś czas rozdawane jest jedzenie z magazynu, wiec można było lodówkę zapełnić dodatkowo:) mieszkania też spoko, wyposażone we wszystko co potrzebne. Ja naprawdę bardzo dobrze wspominam.

Aktualność
Drogi użytkowniku portalu GoWork.pl, w imieniu naszej firmy, pragnę powitać Cię na profilu HR XPERIENCE GROUP. Zapewne trafiłeś tu w celu znalezienia dla siebie odpowiedniej pracy w Niemczech lub za granicą. Na początek chcę przekazać Ci kilka ważnych informacji o nas oraz zasadach panujących na tym profilu.

Już teraz pragnę zaprosić Cię do bezpośredniego kontaktu ze mną, w przypadku jakichkolwiek pytań czy niedogodności, jeśli jesteś naszym pracownikiem. Moim zadaniem jest niesienie pomocy zarówno pracownikom, jak i kandydatom do pracy. Dlatego też obiecuję, że pomogę Ci w rozwiązaniu problemu, jeżeli kiedykolwiek taki się pojawi. Możesz kontaktować się ze mną, pisząc na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com.

Bardzo dziękuję za wszystkie Wasze wpisy, zarówno te dotychczasowe, jak i te przyszłe. Każdy komentarz jest dla mnie osobiście ważny. Zdaję sobie również sprawę z tego, że mimo wszelkich starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Dlatego czytam Wasze cenne uwagi, wyciągam wnioski z konstruktywnej krytyki i przekazuję je dalej osobom odpowiedzialnym w firmie, mając na celu nieustanny rozwój.

Zachęcam zatem do aktywności, pamiętając jednak, że wszystkich nas obowiązuje regulamin, który nie zezwala na używanie obraźliwych słów w stosunku do kogokolwiek. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię, a także dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Niech to będzie dyskusja merytoryczna, dotycząca konkretnych problemów do rozwiązania, jak i naszych sukcesów czy mocnych stron hrXP

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej Kwiatkowski
Manager ds. kontaktu z pracownikami

Kim jesteśmy?
Jesteśmy polsko-niemiecką agencją pracy działającą na rynku europejskim. Zatrudniamy w branży logistycznej oraz automotive. Współpracujemy z największymi firmami międzynarodowymi o ugruntowanej pozycji na rynku.

Integrujemy, promujemy i wspieramy naszych pracowników w nowym miejscu zatrudnienia. Tworzymy stabilne i bezpieczne środowisko pracy oraz życia w oparciu o przejrzyste zasady komunikacji, współpracy i wzajemnego szacunku.

Jako młody, zgrany zespół wielokrotnie dowiedliśmy swoich umiejętności i zyskaliśmy dobrą reputację wśród naszych pracowników oraz klientów.

Jeżeli poszukujesz pracy w Niemczech to nie mogłeś lepiej trafić. Czekamy na Twoje CV!

Co oferujemy?
Oferujemy pracę na terenie całych Niemiec. Prowadzimy wiele różnych projektów, na których zatrudniamy przede wszystkim pracowników magazynowych na różnych stanowiskach - od komisjonerów (zbieraczy zamówień), przez pakowaczy i sortowaczy, po operatorów wózków widłowych.

Jakie mamy projekty?
Szczegółową informację, dotyczącą ofert pracy, możesz zawsze otrzymać na naszej stronie internetowej: https://hr-xp.com/pl/oferty-pracy.html
Czekają tam na Ciebie zawsze aktualne oferty pracy. Co ważne, w łatwy sposób możesz aplikować do nas, jeśli zainteresuje Cię konkretne ogłoszenie.

Aby pomóc Tobie w decyzji uprościliśmy cały proces rekrutacji do niezbędnego minimum. Obecnie możemy zaprezentować Ci go w czterech krótkich krokach

1. aplikuj do nas na dowolnie wybraną ofertę pracy,

2. poczekaj na telefon zwrotny od naszego działu rekrutacji,

3. Wybierz odpowiednią ofertę, która zostanie Ci przedstawiona w czasie rozmowy rekrutacyjnej,

4. podpisz umowę, wyjedź na projekt i rozpocznij nową pracę.

Dzien dobry. Jak wyglada praca w Grunheide na magazynie? Ile mozna zarobic? Jak wygladaja kwatery? Pracował ktos tam?

Oliwia

Czy pracował ktoś na magazynie w Löbbenau i mógłby się wypowiedzieć? Czy warto?

Ela

Czy to prawda, że miesięcznie wychodzi jakieś 900 euro na czysto, na projektach przez tą agencję?

@Ela

Projekt Hermes Haldensleben średnio 1500 euro netto.

Adamus
@Ela

Też dopinam się pod tym pytaniem .Czy faktycznie tyle wychodzi na miesiąc na czysto.Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat

Ola
@Ela

Niestety tak, jest mało godzin nie ma możliwości iść dodatkowo do pracy i potem dostajesz ledwo 1k €... Dlatego tyle osób się zwalnia

@Ela

Jak się nie chodzi do pracy to i owszem

Poing
@Ela

No to jak już niektórzy piszą, jeśli ktoś nie chodzi do pracy, baluje na weekend przez co w pon i wtorek nie może pójść do pracy, to wiadomo ze zarobi mniej. Mi za wrzesień wyszło 2432€ brutto, ale co druga sobotę byłam w pracy i od pon do Piątku normalnie pracowałam. Po odciągnięciu składek i kasy za mieszkanie 190€ wyszło mi 1514€ na rękę. Nie jest źle, ale znam takich co właśnie nie chodzą w każdy dzień do pracy, biorą dwa razy zaliczki w miesiącu a potem płacz bo wypłata właśnie 900€, No nic dziwnego ale oni jakoś tych faktów połączyć nie potrafią. Naprawdę ludzie ogarnijcie się co niektórzy, za granica można poznać naprawdę fajnych ludzi, ale niektóre jednostki tak psują atmosferę, ze szok.

Ta

Ta jasne... Znajomi byli ledwo 1100

Hermes
@Ta

Znajomi? Hmm…. Wiarygodne źródło :D Znajomi to zawsze maja racje, mój kolega kiedyś twierdził ze nie obracał panny innego kumpla, a jednak potem się okazało ze obracał, także Noo znajomi zawsze mówią prawdę. :D

abc
@Ta

I znajac zycie nie przepracowali nawet calego miesiaca :D

Poingfff
@Ola

Akurat jezeli chodzi o Poing to tutaj nie ma problemu z godzinami. Na projekcie jestem 8 miesiecy i tylko raz sie zdarzylo, ze mielismy dwa dni wolnego z powodu malej ilosci pracy. Z tego co wiem to nawet nie byla wina BS tylko kilka kontenerow utknelo w drodze z Chin do DE

@Ta

Pracuję kilka miesięcy i piszę prawdę. Jeżeli masz 100 procent frekwencji to tyle zarobisz (3 miesiące nawet ponad 1600), no ale... jeżeli jest L4 lub ktoś robi sobie dzień wolny to takie są efekty. Zależy również od działu na którym pracujesz , ale 1300 - 1400 to minimum.

Rzetelny pracownik
@Ela

Może nie 900€ ale w granicach 1100 normalnie a 1400-1500 przy nadgodzinach.

@Rzetelny pracownik

Hmm...a sporo jest tych nadgodzin w miesiącu, no i czy wtedy stawka za nadgodziny jest większa? Tutaj piszą, że niektórzy nie chodzą do pracy, olewają sobie pójście, to tak można? Mam na myśli czy wtedy agencja nie kończy z nimi współpracy? Pracuje się u nich od poniedziałku do piątku, czy w soboty też?

Axl
@Ela

Potwierdzam, ze przy nadgodzinach można zarobić 1400-1500€ na czysto. Problem w tym, ze nie na każdym projekcie jest zapewnione tyle godzin. Musisz mieć zagwarantowane 35h tygodniowo i za tyle będą Ci płacić (czasami kosztem Twojego Zeitkonta). Radzę nastawić się na kompletne minimum, czyli 1100-1200€.

Asia
@Ola

Hej czy pracujecie na taśmie? Jak wyglada praca na działach i czy jest dzień próbny???

A

Przez ponad 6 miesięcy pracy nie zarobiłem mniej niż 1500 euro na swoim dziale . NETTO jeżeli nie rozumiesz to NA RĘKĘ!!!

@Ela

Nie Jeśli pracujesz normalnie (bez brania zaliczek i opuszczania dni) zarobisz ca 1500€

Xxx

Jak wyglada zmiana projektu? Wypowiadam umowę na starym projekcie i jeszcze raz muszę przejść rekrutacje?

@Xxx

Zgłoś się do kierownika projektu z prośba o przeniesienie

Hannover

Ktoś ma jakieś doświadczenia na magazynie e-commerce w hannover?

Nowy pracownik

Czy mógłby się ktoś podzielić opinią na temat pracy w miejscowości Haldensleben (magazyn odzieżow)? Ile średnio wychodzi godzin w miesiącu i czy są możliwe nadgodziny?

Lala

Czy pracuje ktoś na projekcie w Poing ?

Gsvsvd

Pracuje ktoś jako komisjoner w Berbersdorf i może się wypowiedzieć jak praca, warunki mieszkalne, czy możliwe są nadgodziny i jakie wynagrodzenie

aleks

Czy jest ktoś w Hannover i podzieli się opinią na temat pracy i mieszkania?

Ważne

Halo, czy ktoś powie mi czy w Haldensleben to praca na taśmie?

@Ważne

To jest magazyn nie produkcja. Komisjonerzy zbierają towar z półek , tzw. waren rozkłada towar a versand pakuje towar i ten ostatni to raczej praca statyczna choć nie zawsze.

Adamus

Jakby koleżanka się sprecyzowała co tam jest nie tak .

Hwagv

Hej, czy ktos pracuje na projekcie w Nossen ?

Jest oferta na pracownika magazynu drogeryjnego w Köln, oferują 14,00€ brutto, można liczyć na coś więcej albo może ta kwota się zwiększa po kilku miesiącach pracy? To zaświadczenie o niekaralności jest wymagane czy raczej traktują to jako dodatek?

Niekaralność jest wymagana i odrazu sprawdzają papier

Abc

Cześć, jak wyglada praca na projekcie w Haldensleben? Jest praca, czy ciężko o godziny? Kwatery w porządku? I jakie zmiany macie?

Niczx

Wszystko super śmiało ruszaj

Xxx

Hej, praca spoko, kwatery wporzadku mieszkania 2osobowe, fajni ludzie, polecam

Nowa
@Abc

Dopiero zaczynam ale wrażenia pozytywne Mamy duże mieszkanie, dobrze wyposażone i fajnym położeniu Pan Darek który podpisywał z nami umowę przy okazji pokazał nam tez najbliższa okolice Jedyny minus to mało miejsce na jedzenie (tylko jedna lodówka na mieszkaniu) wiec lepiej nie brać za dużo jedzenia Sama praca wydaje się ok, ale zobaczymy jak będzie dalej bo dopiero zaczynam Godzin na razie sporo, chociaż podobno po świętach ma być mniej Na razie jestem zadowolona

gabriela
@Nowa

czy mieszkania dla pary są dwuosobowe? czy dzielone z innymi ludzmi?

Pakowacz
@Niczx

Czy jest praca na taśmie? Jak wyglada stanowisko pakowacza i ogólnie praca

Nowa
@gabriela

Z tego co słyszałam to mieszkania są max 5osob

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Szopencjusz

16.09.2023 01:09

Szopencjuszikona wywiad

Chciałem opowiedzieć o mojej współpracy z firmą oraz zachowaniu koordynatorów, którzy w mojej opinii nie wykazywali się odpowiednimi kompetencjami i nie dbali o dobro pracowników.

Szopencjuszikona wywiad

Razem z partnerką pracowaliśmy na stanowisku pakowacza produktów firmy kurierskiej oraz na stanowisku pracownika magazynu, również w firmie wysyłkowej. Pracowaliśmy w Dortmundzie i w Haldensleben.

Igi

Czy w Haldensleben była praca na taśmie?

@Igi

Dobry wieczór, Haldensleben to magazyn odzieżowy nie ma tam pracy przy taśmie.

Szopencjuszikona wywiad

Firma postanowiła zwolnić mnie, moją partnerkę oraz naszego kolegę, który mieszkał z nami na mieszkaniu agencyjnym. Całą naszą trójkę zwolniono z dnia na dzień. Mnie i mojej partnerce powiedziano, że jest to decyzja firmy zewnętrznej. Ciekawszą sprawą jest natomiast powód zwolnienia mojego kolegi. Koordynatorzy za powód zwolnienia podawali, to, że korzysta on cały czas z telefonu podczas pracy. Było to jednak niemożliwe, ponieważ zgubił on swój telefon w Sylwestra i dopiero po 1,5 miesiąca poszedł ze mną kupić nowy telefon. W tym samym dniu dowiedzieliśmy się, że cała nasza trójka zostaje zwolniona.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Szopencjuszikona wywiad

Trudno mi to określić, ponieważ tak naprawdę nigdy nie otrzymaliśmy pełnego wynagrodzenia, przez różne wymyślane przez firmę powody. Firma unikała tematu potrąceń z pensji. Tłumaczyli, że pobieraliśmy zaliczki (których na dobrą sprawę nigdy nie widzieliśmy na oczy) lub nie wyrabialiśmy normy godzinowej, co oczywiście było niezgodne z prawdą.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Szopencjuszikona wywiad

Pracowałem w tej firmie przez około 5-6 miesięcy.

Szopencjuszikona wywiad

Niestety nie mam możliwości wypowiedzieć się na temat pozytywnych aspektów, ponieważ moim zdaniem takich aspektów nie ma.

Szopencjuszikona wywiad

Negatywnych aspektów jest moim zdaniem wiele. Przede wszystkim brak wypłaty wynagrodzenia w wyznaczonym terminie. Zwróciłbym uwagę także na złą organizację projektów. Mam tu na myśli sytuację, kiedy to pracując przy pierwszym projekcie, zaledwie po miesiącu wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia. Dostaliśmy informację, że firma, z którą HR XPERIENCE podpisało umowę, stwierdziła, że nie potrzebuje aż tylu pracowników. Z drugiej strony, bezpośrednio od firmy ARVATO, dostaliśmy informację, że są z nas, jako pracowników, zadowoleni. Wypowiedzenia są natomiast skutkiem tego, że firma nie chce współpracować z HR XPERIENCE. Zaproponowali nam pracę w innej lokalizacji, za pośrednictwem innej firmy, z którą współpracują już długo, jednak nie zdecydowaliśmy się na to, ze względu na wygórowane wymagania firmy. Negatywnie oceniam także warunki zakwaterowania oraz kontakt z koordynatorami, oraz osobami zarządzającymi. Koordynatorzy nie odbierali telefonów i nie odpisywali na SMS. Kiedy już jakoś udało się skontaktować, można było usłyszeć, że nie mają teraz czasu i oddzwonią w wolnej chwili. Oczywiście nie robili tego. Często tłumaczyli, że są aktualnie w siedzibie firmy w Berlinie i nie mają możliwości spotkania. Co dziwne, takie tłumaczenie słyszeliśmy za każdym razem, kiedy w pracy panowała nerwowa atmosfera lub działo się coś, co nam, jako pracownikom bardzo przeszkadzało. Byłem świadkiem sytuacji, kiedy w stronę pracownika kierowane były obraźliwe słowa, a nawet groźby, kiedy ktoś odważył się otwarcie mówić o tym, co jest nie tak w firmie. Z negatywnych aspektów mogę także wymienić potrącanie z wynagrodzenia za odzież firmową, której nie dostaliśmy oraz odciąganie od wypłaty zaliczek, o które nikt nie prosił i których nikt nie dostawał. Obiecywano nam zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy a w rzeczywistości trasa zajmowała około 1,5 godziny autem.

Szopencjuszikona wywiad

Firma nie oferowała realnych możliwości rozwoju, mimo tego, że na początku były takie obietnice. Obiecywano możliwość objęcia stanowiska Team Leadera, jednak kiedy ktoś zgłaszał taką chęć, to nagle okazywało się, że nie ma wolnych miejsc. Widzieliśmy, że na stronie internetowej firmy znajdowało się ogłoszenie o wolnych stanowiskach. Koordynatorzy zbywali pracowników i mówili, że nie mają czasu rozmawiać o ewentualnym awansie.

Szopencjuszikona wywiad

Przez cały okres zatrudnienia i pracy dla dwóch różnych zleceniodawców z innych miast, szkolenie przeszliśmy tylko raz, ponieważ naciskała na to firma zewnętrzna.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Szopencjuszikona wywiad

Wydaje mi się, że wynikało to z tego, że koordynatorzy nigdy nie mieli czasu na rozmowę twarzą w twarz z pracownikami.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Szopencjuszikona wywiad

Początki były dobre natomiast w późniejszym okresie, po jednym spotkaniu koordynator poprosił kilka osób o to, żeby zostały na chwile z nim porozmawiać. Po tym spotkaniu atmosfera się zmieniła. Zaczęliśmy odczuwać, że jesteśmy obserwowani, że nasze zachowanie jest bardzo mocno oceniane przez współpracowników. Czuliśmy się bardzo niekomfortowo, z tym że nasze wewnętrzne rozmowy, przeprowadzane przez pracowników "wychodzą" do koordynatorów.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Szopencjuszikona wywiad

U większości pracowników czuć było wyraźne napięcie między nimi a koordynatorami, czy przedstawicielami firmy. Każdy, kto chciał zwrócić uwagę na jakieś nieprawidłowości, był negatywnie oceniany przez koordynatorów.

Szopencjuszikona wywiad

W mojej opinii osoby, które przekazywały koordynatorom informacje o pracownikach i o tym, co mówiliśmy do siebie prywatnie, w największym stopniu wpływały na negatywną atmosferę w pracy. Przykładowo były też sytuacje, kiedy ktoś faktycznie był chory i nie był w stanie iść do pracy, a niektóre osoby mówiły koordynatorom, że nikt nie jest chory, tylko wieczór wcześniej brał udział w imprezie, która oczywiście nie miała miejsca.

Szopencjuszikona wywiad

Firma nie wywiązywała się z ustalonych wcześniej warunków. Przede wszystkim nie przestrzegała zadeklarowanej daty wypłaty wynagrodzenia — wypłaty miały przychodzić na konto do 15 dnia miesiąca, a w rzeczywistości przelewy przychodziły około 20 dnia miesiąca lub nawet później. Firma opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń tłumaczyła tym, że jest początek roku, zachodzi wiele zmian, a pracownicy działu płac nie wyrabiają się ze swoimi obowiązkami. Firma upierała się, że mają czas na wypłacenie wynagrodzenia do 20 dnia roboczego w miesiącu. Nie było to oczywiście prawdą i udowodniliśmy to zapisami w umowie. Firma miała już na to gotową odpowiedź — twierdzili, że przedstawione dokumenty to tylko aneksy do umowy i nie obowiązują na dzień, kiedy je przedstawiliśmy. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy zwrotu za obuwie robocze, mimo tego, że dostarczyliśmy faktury zakupu, które były podstawą do zwrotu pieniędzy. Wcześniej wspominałem już o miejscu zakwaterowania, które znajdowało się w zbyt dużej odległości od miejsca pracy. Mogę dodać do tego fakt, że w miejscu zakwaterowania mieszkało ponad 80 osób. Wszyscy korzystali z jednej kuchni. W mieszkaniu nie było pralki. Dodatkowo zdarzyła się sytuacja, kiedy zostaliśmy dosłownie wysiedleni na weekend z naszego miejsca zamieszkania. Sytuacja ta miała miejsce w czasie, kiedy miało się odbyć jakieś lokalne  święto. Nikt o tym nie wiedział, więc zgodnie z planem wszyscy w czwartek wyjechaliśmy do pracy na pierwszą zmianę. Kiedy wróciliśmy do hotelu, na drzwiach każdego pokoju wisiała kartka, na której była informacja o tym, że do 10 rano następnego dnia mamy nakaz opuszczenia zajmowanych pokojów. Oczywiście, w takiej sytuacji pierwsze co chcieliśmy zrobić to wyjaśnić sprawę z koordynatorem. Telefon odebrał on dopiero po 4 godzinach i był zdziwiony zaistniałą sytuacją. Wieczorem przyjechał do zajmowanego przez nas hotelu już z gotową listą dotyczącą tego kto, dokąd ma się na ten czas przenieść. Wzbudziło to w nas jeszcze więcej nerwów, ponieważ w krótkim czasie znaleźli dla nas zakwaterowania w droższych, ale jednak "normalniejszych"  miejscach (mam tu na myśli to, że hotele były w normalnych okolicach, bez przylegających do nich kasyn i innych niebezpiecznych miejsc, co oczywiście było dla nas bardzo ważne). Nie skonsultowano jednak z nami tego, czy zgadzamy się koszty weekendowego zakwaterowania. Musieliśmy się przenieść na weekend we wskazane miejsce, bez innej alternatywy.

Szopencjuszikona wywiad

Jedyne co mogę zasugerować to zastanowienie się nad tym, jak działa firma i jakich koordynatorów zatrudnia. Radzę także zaprzestać mówić pracownikom o potencjalnych konsekwencjach krytykowania firmy. Warto wysłuchać każdego niezadowolonego pracownika i zastanowić się na tym, jak firma swoimi zachowaniami działa na własną szkodę.

Becia

Cześć wszystkim, czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają obecnie zakwaterowania w Haldensleben? Czy to są wspólne łazienki i kuchnie, pokoje 2 osobowe? Jak z czystością, ile osób mieszka w takiej kwaterze? Co ze sobą zabrać? Czy praca jest ciężka? Jako komisjoner

K.

Pytania do pracowników magazynu w Ludwigsfelde. Odnośnie zakwaterowań: są prywatne łazienki, czy wspólne? W co trzeba się wyposażyć przed wyjazdem? Jaka odległość z zakwaterowania do pracy? Odnośnie zarobków: ile da radę zarobić tam na rękę jeśli chodzi o magazyn niespożywczy?

@K.

Też jestem zainteresowana wiedzą na temat pracy tam

Hej, jest ktoś na projekcie pracownik magazynu w Haldensleben i może się podzielić opinią na temat pracy?

A

Z koordynatorami nie ma żadnego problemu są pomocni kiedy trzeba. Wiadomo że nie będą każdego prowadzić za rączkę , jesteśmy dorosłymi ludźmi. Jak ktoś nie stosuje się do ustalonych zasad (segregacja śmieci,porządek na kwaterze itp.) to ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

Lena

@Lena

Do pracy wdrażają pracownicy magazynu którzy pracują na stałe. Koordynatorzy są pod telefonem w godzinach pracy. Tylko w nagłych przypadkach (wypadek, nagła choroba) dzwoni się po godzinach. Ich jest troje nas ok 250 , im też należy się chwila wytchnienia. Z tego co wiem za (usunięte przez administratora) na mieszkaniu kary są dotkliwe, i bardzo dobrze. Kultura wymaga , przyjąłeś czyste zostaw czyste . A ogólnie super praca.

Robert
@Lena

Naprawdę oczekujesz od kogoś ze będzie 24h pod telefonem? Koordynatorzy to tez ludzie, ogarnijcie się. Jak coś się dzieje to zawsze pomoga ale czasami trzeba poczekac

@Lena

A Ty gdybys miał pracować cały dzień na magazynie i potem jeszcze ogarniać inne rzeczy byłabyś dostępna 24h pod telefonem? Zastanów się co ty piszesz w ogóle Trochę szacunku dla innych ludzi

T
@A

mam zupełnie inne wrażenia Pan (chyba Jakub) który miał nas wprowadzić do pracy zrobil tylko krótkie bhp a najbardziej interesowało go żeby wystawić mu dobra ocenę i bezczelnie stał nad osobami które miały ocenę wystawić Dobrze ze zatrudniał się ze mną chłopak który ogarnia niemiecki na tyle ze pomógł mi w biurze zmienić grafik bo inaczej klapa

@T

Koordynator wprowadza na teren magazynu i tak jak napisałaś krótkie BHP. Do pracy zaś tak jak napisałem przydzieleni są pracownicy. Temat grafiku ustala Hermes i tutaj rola agencji się kończy. Pytanie, pierwszy dzień w pracy a Ty już grafik zmieniasz ?

@Lena

A są bardziej pomocni na początku, szczególnie kiedy pracownik musi się wdrożyć? Są wtedy pod telefonem 24h? Za łamanie zasad od razu kończą współpracę czy są jakieś kary? Pierwsza odpowiedź: nie, druga: nie, trzecia: tak

Ola

Witam czy ktoś pracuje w Coesfeld i może podzielić się opinią w pracy czy godziny są wyrabiane możliwość nadgodzin ,zakwaterowanie bo tu na tym projekcie są płatne jak wyglądają będę wdzięczna za każdą odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1425.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.