HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Czy trzeba mieć meldunek jak się wyjeżdża przez HrXperience? Pomagacie w tym czy trzeba się samemu zameldowac

@Tomek

Dzień dobry. W Niemczech meldunek jest obowiązkowy, w związku z tym należy się zameldować. Można zrobić to samemu, jeśli jednak istnieje taka potrzeba należy zwrócić się o pomoc do Koordynatora. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Patrzę na ofertę na produkcje do Haldensleben i widzę, że umowa normalnie niemiecka jest podpisywana. Czyli składki do emerytury niemieckiej są odkładane? Za zakwaterowanie odciągają z wypłatę te 200euro czy trzeba wyłożyć na start? Jak w ogóle wyglądają te kwatery? Jest spokój i w miarę cicho w tygodniu ?

____

Mam pytanie odnośnie kontraktu.. czy po zakończonym 9 miesięcznym kontrakcie można wrócić na ten sam projekt za 3 miesiące? Polecam hr :)

@____

Dzień dobry. Jeśli na danym projekcie są miejsca, to jak najbardziej istnieje taka możliwość. Muszą jednak upłynąć 3 miesiące i 1 dzień. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Marcin PS

Witam pracuje ktoś może na magazynie w Haldensleben z czym jest to magazyn pracowałem już wcześniej w Hr'ce ale chcę wyjechać z dziewczyną i nie wiem po prostu czy da tam radę pozdrawiam

KejKej

Witam . Może ktoś jak wygląda praca w Berbersdorf jako Komisjoner/Magazynier , chodzi mi o godziny pracy czy jest ich min.40 tygodniowo i jakiej lokacji mogę się spodziewać , z góry dziękuję z podpowiedź

@KejKej

Godzin pracy w tygodniu jest więcej niż 40, ponieważ praktycznie codziennie są przymusowe nadgodziny i nie ma możliwości wyjścia dopóki dział nie skończy wszystkich zamówień. Praca bardzo ciężka fizycznie, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ciągłe dźwiganie ciężarów, bardzo niska temperatura, bardzo wysokie normy. Osobiście nie polecam i radzę nie tracić zdrowia, nerwów i czasu. :)

@KejKej

@Była pracowniczka

A co jeżeli opuści się dział? Z jakimi konsekwencjami należy się liczyć? Czy nadgodziny są jakoś lepiej płatne? Do ilu kg kobiety dźwigają w tej firmie? Co jeżeli normy nie zostaną wyrobione?

Była pracowniczka

Koordynatorzy nie pozwolą Ci wcześniej opuścić działu a jeśli upuścisz go na własną rękę, szef zmiany nie podpisze Ci kartki obecności co oznacza, że cały dzień nie będzie się liczył i nie otrzymasz za niego wynagrodzenia. Jeśli chodzi o nadgodziny, to nie ma za nie bonusów. Na rozliczeniu widniały tylko dodatki za godziny nocne (+25%). Oficjalnie limit dźwigania dla kobiet w Niemczech wynosi 25 kg. W praktyce podnosiłam tyle ile wymagało zamówienie. Czasami 5 kg, czasami 10 kg, czasami ponad 20 kg. Limity dla mężczyzn są oczywiście o wiele większe. Przy powtarzającym się niewyrabianiu normy koordynator zaprasza na rozmowę. Po trzech takich rozmowach zostaje się zwolnionym.

@Była pracowniczka

Dziękuje za przydatne informacje:) Szkoda, ze te nadgodziny nie są liczone coś więcej. To z dniówki 8godzinnej ile potrafiło godzin pracy się zrobić codziennie? Trochę obawiam się tego dźwigania. Tak ogólnie to kobiety mimo ze jest ciężko, dają radę? Czy przez te wysokie normy sporo razy koordynatorzy wzywają na dywanik?

Była pracowniczka

Wszystko zależało od dnia i działu. Czasami zaczynałam pracę o 16:00 i kończyłam o np. 00:40, a innym razem zmiana przedłużała się do 02:00. Jeśli chodzi o dźwiganie to również zależy to od osoby, dnia i zamówienia na jakie się trafi. Wszystkim kobietom było ciężko, niektórym szło lepiej, niektórym gorzej natomiast każda z nas mówiła, że zdecydowanie nie jest to lekka praca. Nie mam niestety pojęcia jak często wzywają na dywanik, ponieważ szybko zrezygnowałam z pracy i sama nie zostałam wezwana ale słyszałam od innych pracowników, że po wezwaniu ma się dwa tygodnie na poprawę.

Xaversky95

Pozwolę się podzielić opinią odnośnie tej firmy. Pierwszy kontakt na temat pracy prawie miesiąc przed planowanym wyjazdem, odpowiedź pani z biura - proszę się kontaktować w następnym tygodniu. I tak trzy tygodnie z rzędu zero ofert. ( zaznaczałem ze chce pracować w tej firmie i dlatego dzwonie wcześniej) kilka dni przed planowanym wyjazdem telefon że nagle nie ma miejsc na projekcie... czy ktoś się pytał o CV? Nie bo po co ? Uwierzmy na słowo? Zostałem na lodzie bo obiecano mi pracę od następnego tygodnia i zrezygnowałem z oferty konkurencji na rzecz tej firmy. Ogólnie panie mile, nie można nic powiedzieć aczkolwiek traktowanie pracownika jak liczbę jest dość przykre. Ogólnie polecam jak ktoś ma stalowe nerwy. PS : nie otrzymałem innych ofert pracy.

@Xaversky95

Dzień dobry. Przykro mi, że spotkała Pana taka sytuacja. Pragnę jednak wyjaśnić, że czasem to nasi Klienci odwołują zaplanowane starty pracowników i niestety my, jako Agencja, nie mamy na to żadnego wpływu. Jeżeli chciałby Pan uzyskać więcej szczegółów, odnośnie Pana przypadku, to proszę o kontakt na adres mailowy: praca@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Kadia

@Pracodawca czy nadal można polecać znajomych do pracy i otrzymywać z tego jakies dodatkowe pieniadze? Jak to zrobić jest jakiś e-mail do zgłoszenia?

@Kadia

Dzień dobry. Tak, istnieje taka możliwość. Wówczas na adres: praca@hr-xp.com należy przesłać dane osoby, którą che Pani polecić: imię, nazwisko i nr telefonu. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

I jakiej wysokości jest to dodatek do pensji za polecenie takiej osoby? :) Czy ta zatrudniona osoba dostaje też z tego jakiś profit? :)

Dzień dobry. Wysokość dodatku za polecenie pracownika wynosi 150€ netto. Jest to bonus obejmujący wyłącznie osobę polecającą. Należy również spełnić wszystkie poniższe wymagania: osoba polecona rozpocznie pracę, przepracuje minimum 3 miesiące oraz jej frekwencja w tym czasie wyniesie 100% (nie licząc urlopów). Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Tomi

Witam pracuje ktoś albo pracował na projekcie w Burgwedel jak to tam wygląda w sensie lokalowym jak i samej pracy? Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję:)

piotr

pracodawca super można wyjeżdżać bez obawy szczególnie można sobie cenić brak tylu formalnosci przy wyjezdzie tagze oprogramowanie ktorym podpisujemy umowy wszystko załatwiamy przez telefon.Mieszkania sa bardzo ładne bardzo dobra opieka kadry kierowniczej na miejscu wypłaty na czas tak jak i zaliczki . Jak ktoś chce pracować bedzie pracował szczególnie mozna docenić fakt takiej opieki gdyż miejsca pracy sa niekiedy bardzo oddalone od granicy .

piotr

Pracodawca celujacy wyplaty na czas mieszkania super fanni kierownicy koordynatorzy . jak ktos chce pracować nawet na dłuższy czas polecam szczególnie można sobie cenić brak tylu formalności przy wyjezdzie wszystko załatwia sie przez telefon tagże oprogramowanie slużace ku temu super bardzo dobra pomoc kierownika i opieka na miejscu .W innych firmach jest za duzo formalności nie potrzebnych

Konrad

Cześć, po jakim czasie można wypowiedzieć umowę / zrezygnować z pracy. Juz po pierwszym miesiącu?

@Konrad

Musisz przepracować minimum 5 dni. Po 5 dniach bez żadnego problemu można wypowiedzieć umowę.

@Konrad

Możesz zrezygnować nawet odrazu, tylko trzeba pamiętać że wypowiedzenie mieszkania to zawsze dwa tygodnie, więc nawet jeśli wyjedziesz po trzech dniach to za mieszkanie zapłacisz za dwa tygodnie.

Mańka

Pracujesz ktoś obecnie bądź pracował na projekcie w małym Hermes? Jakieś opinie?

Mario

Jestem zadowolony, pracowałem od lutym 2023.zarobki dobre 13,50 brutto, po opłaceniu kwatery za jedyne 190 euro, dojazdów 60 euro i pobraniu na konto godzinowe 10 h, na rękę dostałem 1215€ przy 168 godzinach. To całkiem sporo, bez żadnych komorników polskich dzięki umowie niemieckiej. Kwatery fajne, z małym aneksem kuchennym, niesyty brak garkow, które kupiłem po wypłacie wraz z suszarką na pranie oraz innymi rzeczami do sprzątania (brak ich w pokojach). Praca letka, co prawda firma daje mnustwo papierków i kar za nie mal wszystko, ale jak ktoś solidnie chodzi do pracy to będzie zadowolony, Można brać zaliczki razy w miesiącu. Kontakt z kodynatorem, słaby, atmosfera w pracy super wielu Polaków, Rumonow,osób z Afryki i Ukrainy więc język nie wymagany Po za tym polecam, wypłaty zawsze na czas 20 na koncie.

Mario@hr poing

Pruciak69

Pracuje na magazynie w ulm przez hr-experience i szczerze jestem zadowolony z pracy, warunków oraz pomocy koordynatora. Jeśli chodzi o koordynatora i załatwianie spraw pracownika, Pan Tomasz M. naprawdę stara się pomóc każdemu kiedy tylko ma chwile i wszystkie sprawy, z którymi rozmawiałem z koordynatorem zostały szybko wyjaśnione.

Mueller drogerien
@Pruciak69

Czy pracujesz na magazynie w Holversinger?

Avada
@Mueller drogerien

Ja pracowałam. Generalnie w Ulm nabrali teraz za dużo ludzi i zwalniali z dnia na dzień nawet tych z wynikami powyżej normy, toteż odradzam, bo nie wykluczone, że w Grudniu też zaczną wysyłać smsy z odesłaniem pracownika. A tak to rasizm, niesprawiedliwość i brak sprzętu aż razi po oczach. Ostatecznie HRka jest spoko firmą, nie zginiesz z nimi i zakwaterowania też mają dobre, ale samego Mullera bym odradzała.

Brzoza
@Avada

Pracuję tu 3 rok z rzędu. Czasami w sezonie zdarzają się krótsze zmiany, ale w Müllerze pracujesz 6 dni w tygodniu - więc nie ma problemu zrobić 180-190h. Klient odmeldowuje tylko leserow ze słabą wydajnością albo takich co raz przyjdą a raz nie. Najlepszych klient przejmuje po sezonie - ja też miałam propozycję ale nie znalazłam mieszkania więc zostałam z HRką.

Avada
@Brzoza

Miałam norme 127% i byłam w każdy dzień w pracy. Nie miałam żadnych przypałów, bo trzymałam się wszystkich zasad.

Ciekawa
@Avada

Na którym magazynie pracowałaś?

@Pruciak69

Cześć, właśnie widziałem ofertę na magazyn i może zdradzisz tylko jak ty oceniasz widełki płacowe ? Czy są wystarczające i wg umowy? I jeśli możesz zdradzić, masz Polska UOP czy niemiecka ? Bo w ofercie piszą ze niemiecka i czy to coś zmienia ?

Kinga

Hej Po jakim czasie od wysłania CV odezwał sie do was dział rekrutacji? Ja wysyłałam chyba dwa tygodnie temu i cisza Ogłoszenia na stronie są ale może nie przyjmują? Czy rekrutacja już sobie przerwę świąteczna zrobiła?

Nowa
@Kinga

Ja wysłałam ok 2 tygodnie temu i już na drugi dzień dział rekrutacji odezwał się do mnie. Może to zależy na jaki projekt wysłałaś CV?

Kkk

Czy za złożenie wypowiedzenia w grudniu są jakieś kary?

@Kkk

Dzień dobry, wszystkich pracowników obowiązują zasady wynikające z zawartej umowy o pracę. W razie jakichkolwiek pytań i szczegółów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Koordynatorem na projekcie. Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Ciekawa wydaje mi się oferta pracy specjalista ds. pozyskania nieruchomości w Haldensleben. Czy pracodawca wymaga, aby kandydat pracując ok. 25 godzin tygodniowo nie łączył tej pracy z inną i był dyspozycyjny w dogodnych dla niego porach? Czy można połączyć to z innym zajęciem?

P

Hr prowadzi wiele projektów i obecnie pracuję już na czwartym. Można powiedzieć, że proponowana praca spełnia wymagania a zwłaszcza że zarobione pieniądze są wypłacane w terminie beż żadnych komplikacji a poza tym jest możliwość pracy w nadgodzinach. Polecam projekt pracy jako pracownik Reinigung Lager w Kaufland Libbenau. Sprzątanie nie jest ciężkie a praca nie jest ograniczona terminami z możliwością stałej.

Werka
@P

Nie byłam tam osobiście lecz też słyszałam że ten hotel to porażka bardziej wybierz hotel na Hallbergmoos tam byłam luksusów nie ma ale jest spoko

Anetka

Jedziesz własnym autem?Pytam się bo na niektóre projekty potrzebne jest auto aby dojeżdżać do pracy.Ja niestety nie posiadam a zależy mi na wyjeździe właśnie na ten projekt.

Anetka

Nie wiedziałam o tym,a kiedy tam można jechać żeby była praca?

Anetka

A nie wiesz jak tam z dojazdami do pracy? Trzeba miec własne auto czy pomogą w zorganizowaniu dojazdów do pracy?

Andrew
@Anetka

Zawsze lepiej mieć swoje auto ale jeśli to nie koordynator powinien pomoc w ogarnięciu transportu (dojazd z innymi)

Też chciałem jechać do Ulm, gdyby Ludwigsfelde było niedostępne i to najlepiej za tydzień????

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1425.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.