HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Darek

Myślę, że lepiej jeśli zwrócisz się z tymi pytaniami do działu rekrutacji

Dzień dobry. W celu uzyskania odpowiedzi na powyższe pytania, proszę o kontakt pod adresem e-mail: kamila.bartosik@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

majka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd na początku maja na komisjonowanie? Magazyn drogeryjny Proszę o kontakt na maila wrotniakm6@gmail.com

Wera

Czy można liczyć na wyjazd do Hermesa w następnym tygodniu ? Terminy z początkiem marca podobno @Pracodawca ?

@Wera

Dzień dobry. Nabór cały czas trwa, w związku z tym zachęcam do zaaplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html, wówczas nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Panią i udzieli wszystkich informacji. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami

Hej wszystkim.Czy pracuje ktoś aktualnie (bądz pracował) na jednym z dwóch projektów na komisjonowaniu w Gochsheim lub Marktredwitz? Czy są to te same projekty co w Edece w Ansbach?czy tylko miejsca zakwaterowań?

@Kandydat

Hej Pracowałem w zeszłym roku w Markredwitz Tak, to są wszystkie magazyny Edeki Chciałem nawet wrócić w tym roku ale mimo że wisi ogłoszenie na stronie HRki, dzwoniłem do pani z kadr to powiedziała że nie ma na ten moment przyjęć

@Michał

I jak było?Na długo dostałeś umowę?byłeś własnym autem?Jak zakwaterowania?Ile wynosiła norma na godzinę?Ja byłem w Ansbach tam było spoko ale do pewnego momemntu (usunięte przez administratora)i teraz chciałbym z kolegą dostać się na inny magazyn Edeki,by popracować dłuzej niż pół roku bo dobre siano można odłożyć

@Kandydat

@Kandydat Było ogólnie spoko. Pracowałem w okresie strajków Edeki i dostawaliśmy paczki żywnościowe praktycznie codziennie więc właściwie nawet zakupów nie robiłem i mogłem sobie odłożyć parę groszy Ja byłem tylko na wakacje, bo miałem już zaplanowany urlop i nie chciałem z niego rezygonowac, ale ogólnie wiem że sporo naszych tam zostało dłużej Jeśli chodzi o normę to na tym magazynie była bodajże 160 a w Berbersdorfie 180 chyba, ale szczerze to nawet nie wiem bo pracowaliśmy na spokojnie a nikt nigdy nie powiedział że za wolno czy coś Tak, jechałem własnym autem. Mieszkanie ok, współlokatorzy też więc się dało. Ogólnie chciałem znowu pojechać na ten magazyn, pisałem do kadr ale podobno nie ma na ten moment przyjęć A szkoda, bo pewnie bym tam pojechał chociaż na chwilę

@Michał

Właśnie my też sporo dostawaliśmy od chemii po artykuły spożywcze,także sporo można było zaoszczędzić,dodatkowo na kantynie śniadania i obiady w trakcie strajków były za free.Szkoda że nie ma miejsc...

@kandydat
@Kandydat

a opowiesz mi może jak wyglądały od nich kwatery? były w dobrym stanie? każdy miał swoją lodówkę? mamy wyjeżdżać 12 do Berbersdorf właśnie do Edeki a nie dostaliśmy żadnych zdjęć kwater :/

Klaudka
@@kandydat

Hej, a ile u was trwała rekrutacja do pracy? Sprawnie to idzie? Dużo formalności jest do załatwiania, firma pomaga niektóre z nich załatwić? To byłby mój pierwszy wyjazd do pracy za granice, wiec zupełnie nie wiem czego się spodziewać. Tak ogólnie to dobre wynagrodzenie wam zaoferowali?

@@kandydat

@kandydat Lodówka pewnie będzie jedna na całe mieszkanie. To jest akurat minus tych mieszkań (zakładam że tak będziecie mieli, bo byłem na 3 projektach HRki i zawsze tak jest). Więc generalnie nie bierz za dużo jedzenia bo pewnie będziesz miał dla siebie 1 półkę w lodówce Co do mieszkania to zależy jak traficie bo wiem że w Berbersdorfie jest też hotel pracowniczy i niektórzy tam mieszkają A jak nie to masz normalne mieszkanie w bloku Pewnie będziecie mieszkać w 4-6 osób, tak zazwyczaj jest Mieszkania zazwyczaj ok, jak to w bloku Zdjęć kwater nigdy nie dają ale nie martw się, w baraku spać nie będziesz

@Klaudka

Formalności nie masz właściwie Jeszcze w Polsce podpisujesz umowę przez neta, a potem w Niemczech spotykasz się z koordynatorem i podpisujesz to samo ale na papierze Później powinien Cię zaprowadzić na kwaterę i powiedzieć kiedy i o której zaczynasz To właściwie tyle

Nowa

Hej, ile dni przed rozpoczęciem pracy wysyłają bądź dzwonią z informacjami dotyczące pracy min. Jakie zakwaterowanie będzie , gdzie będziemy pracować , co trzeba wziąć i o której się pojawić pierwszy dzień i wsio wsio ? Bo czekam i czekam a za tydzień juz zaczynam …

@Nowa

Dzień dobry. Wszystkie informacje otrzyma Pani na maila podanego w zgłoszeniu, najpóźniej 3 dni przed terminem przyjazdu na zakwaterowanie. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manger ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Natalia

Witam. Jakie opinie o pracy na magazynie w Ludwigsfelde? Polecacie? Ciężka czy lżejsza praca?

Witam serdecznie:) Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko rekrutera, ktoś mi może przedstawic jak praca wyglada z perspektywy pracownik? Może warto o czymś wiedzieć przed złożeniem aplikacji? Dobrze rozumiem, ze nie można liczyć na współpracę opartą umowa o prace? Jedyna opcja to uz lub b2b? Widełki wynoszą 4 300-6 300 zł. Są uzależnione od doświadczenia, czy na początku dostaje się tę najniższą stawkę? Możecie jeszcze zdradzić, po jakim czasie można się spodziewać feedbacku? Długo czekaliście na decyzje firmy?

Karol

Czy ktoś orientuje się na jakich zasadach jest wypłacana premia świąteczna i wakacyjna ? I czy otrzymuje się jakiś dodatkowy bonus za przepracowanie całego projektu ?

Anoonim

Czy można liczyć na kontakt rekrutera jeszcze w tym tygodniu z związku z wyjazdem do Haldensleben ? Dostałam wiadomość o oczekiwaniu na termin rozpoczęcia projektu . Zgłosiłam się do rekrutera już z 2 tygodnie temu .

@Anoonim

Dzień dobry. Zainteresowanie tym projektem jest bardzo duże i mamy dużo kandydatów na liście rezerwowej. Jak tylko pojawi się termin od Klienta, na pewno zostanie Pani o tym poinformowana. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Dzień dobry. W celu otrzymania informacji czy jest Pani na iście rezerwowej, proszę o kontakt z Rekruterem, który przeprowadzał rekrutację. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Xxx98

Cześć, Jeśli chodzi o zaswiadczenie o niekaralnosci to mowa o polskim czy niemieckim? Czy mogę pobrać takie zaswiadczenie już na miejscu np. W rathaus lub gdzie się udać?

@Xxx98

Dzień dobry, należy przedstawić polskie zaświadczenie o niekaralności. Można złożyć wniosek osobiście, bądź przez portal www.gov.pl. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Krystian

O co tu chodzi??? Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za złożenie aplikacji. Z przykrością informujemy, że aktualnie nie będziemy mogli zaproponować Państwu żadnej z dostępnych ofert pracy. Jednocześnie, za Państwa zgodą, pozwolimy sobie zatrzymać aplikacje w systemie, w celu wykorzystania ich przy kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w naszej firmie.

Ciekawa

Hejka Wybiera się ktoś do Ulm w ten weekend? :) Konkretnie czy zaczyna ktoś z Was pracę 19 go w poniedziałek? :)

Niki

Jesteś na miejscu ? Jak oceniasz początki w tej pracy ?

Witam nie wiecie może czy HR''ka prowadzi gdzieś rekrutację dla osób bez własnego transporu z góry dziękuje pozdrawiam

Joanna
@Marcin

Z tego co mi wiadomo w Ulm.Na niektórych kwaterach są zorganizowane transporty do pracy Trzeba to zgłosić przy rekrutacji .

sd

chyba przyjęcia są wstrzymane, bo też aplikowałem na dwa projekty, dostałem info "odezwiemy się kiedy będą przyjęcia" i telefon milczy

Kkk

I jak pierwsze wrażenia ?

@sd

Dzień dobry. Każdego dnia przyjmujemy nowych pracowników. Brak ponownego kontaktu może wynikać z tego, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami i/lub nie spełnia Pan wymagań do aktualnych ofert, jak np. posiadanie własnego samochodu. W dalszym ciągu zachęcam jednak do aplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej. kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

To ile zazwyczaj trzeba czekać na odzew z Waszej strony? :) Kilka dni czy raczej dłużej? I zazwyczaj z ilu etapów składa się proces rekrutacji? :)

Dzień dobry. Reakcja ze strony rekrutacji następuje tego samego dnia co wpłynęło zgłoszenie. Czasami może się zdarzyć, że kontakt ma miejsce następnego dnia. Proces rekrutacji składa się z II etapów, jedynie na projekcie w Haldensleben jest on III etapowy. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej. kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Panie Macieju, albo ktoś Pana wprowadza w błąd, albo nie ma Pan świadomości jak działaj rekrutacja

Klaudia

Hej, czy orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z rozliczeniem podatku w sytuacji kiedy pojechaliśmy na projekt przez HR ale byliśmy zatrudnieni przez Edeke? Pojechałam w zeszłym roku na projekt krótkoterminowy i tam mieliśmy umowy bezpośrednio z Edeką. Nie wiem czy pisać do nich email żeby przesłali dane do rozliczenia podatkowego czy sami coś przyślą? Rozumiem, że HRka wysyła dane do rozliczenia PIT? Trochę się gubię w temacie, bo pierwszy raz muszę rozliczyć pracę za granicą, a dodatkowo pracowałam też w zeszłym roku w Polsce

@Klaudia

Dzień dobry Pani Klaudio, Nasz klient jako bezpośredni pracodawca jest zobowiązany do przesłania Państwu odpowiednich dokumentów. Otrzymaliśmy informację, iż Lohnsteuerbescheinigung za rok 2023, zostanie wysłany pocztą na adres podany w umowie o pracę. Pracodawca ma czas do końca lutego, aby taki dokument wystawić, a następnie wysłać pocztą. Pozdrawiam Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Goha

Hej. Czy ktoś może jedzie do pracy w Poing na 11 marca?

Witam czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat pracy w Coesfeld? Czy sa godziny pracy w liczbie 180h? Jak atmosfera i czy warunki dobre mieszkaniowe? Pozdrawiam

Viky

Pracował ktoś na magazynie odzieżowym w poing ?

Goha
@Viky

Ja też jestem ciekawa jak wygląda praca w Poing na magazynie odzieżowym. Jak zakwaterowanie? Rozważam podjęcie pracy.

Xx

Hej, chciałabym zapytać o projekt w Poing. Jak wygląda praca? Jakie obowiązuje tam ubezpieczenie? Jak mieszkania? Ile tak realnie można zarobić przy pierwszej klasie podatkowej. Czy koordynator jest cały czas na miejscu? Czy jest opcja mieszkań, czy tylko hotele pracownicze

@Xx

Dzień dobry. Zachęcam do zaaplikowania przez naszą stronę internetową: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html. Wówczas nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Panią i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami maciej.kwiatkowski@hr-xp.com

Hej Karol, ja też dostałam tę ofertę na Ulm. czekam z decyzją bo dzisiaj mam mieć odpowiedź z innej agencji. Jeśli się zdecyduję chętnie bym się z kimś dogadała odnośnie dojazdów do pracy. Słyszałam też, że szukają kogoś kto mógłby być kierowcą busa, wtedy byłyby dojazdy wspólne. Podjąłeś już decyzję? Wiesz coś więcej o tym zleceniu - ile tam godzin w rzeczywistości można wyrobić...6 dni pracy brzmi, ze godzin można złapać - tylko jak tam jest w realu? Jakbyś chciał coś ustalić to możemy przejść na priv.(usunięte przez administratora)

Ciekawa
@Monika

Hejka A kiedy kontaktowała się z Wami rekrutacja? :) pytam z ciekawości, bo też czekam na info.. Ale może problemem jest to, że auta nie mam ????z drugiej str koleżanka mogła by być kierowca busa.. Stąd też jestem ciekawa kiedy się rekrutacja kontaktowala

Cześć. Pracujesz w Ulm? Mamy się jutro decydować i zastanawiam się co i jak

@Marta

Hej my jedziemy w lutym do ulm czy może ktoś powedziec jak tam jest ?

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1425.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.