Opinie o Mandersloot Polska Sp.z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mandersloot Polska Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mandersloot Polska Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mandersloot Polska Sp.z o.o. w Komorniki

Teraz widzicie jak Traktuja kierowcow, para bez zastrzezen Eco jazda na pierwszym Miejscu, a umowy nie przedluzyli

Koniec

Nie polecam,(usunięte przez administratora) taki że szok system 2*1 i nawet 10 tys niema po podwyżkach Marne 8.5 tys. Roboty dużo (usunięte przez administratora) 9 i ogień dalej,km trzeba robić dla nich,rozładunki sami

Maciek
@Koniec

Dramat, dyspozytorzy to obraz nędzy. Zero kompetencji, brak przepływu informacji totalne zero. Brak poszanowania dla drugiej osoby. Odradzam pracy.

Pracownik Nowy wpis

Niestety coraz gorzej. Niekompetentni ludzie typu Jaś fasola i łysy dostali się do władzy i robią co chcą - ludzie którzy nie mają pojęcia o transporcie , a nowy szef w Komornikach okazał się wielkim rozczarowaniem.

Tvm48 Nowy wpis

Przecież to nie szef!-to kierownik samozwańczy z pucharem przechodnim-jeszcze raz ktoś powie ze to kierownik to osobiscie dostanie breszką przez łeb.

Pracownik Nowy wpis
@Tvm48

Ale ja nie miałem na myśli łysego jako szefa

MARYY

Jak tak dalej będą rządzić w komornikach to niedługo ci wspaniali dyspozytorzy siądą za kierownicę. Niestety coraz więcej przewoźników ucieka i mają bardzo duże problemy ze znalezieniem kogoś nowego. Teraz ściągają kierowców z międzynarodówki żeby jeździli po kraju. Ta firma to totalna pomyłka. Nie polecam z nimi współpracy.

polki Nowy wpis

Planista :0 haha....................... nie klam,bo wiemy jak jest:) jestescie bardzo nieudolni i nikt nie che z wAMI PRACOWAC DLUZEJ NIZ 1 MIESIAC.................. przychozicie do pracy sie pobawić na kawusie i nie tylko............................ wystarczy wspomniec imprezy grilowe i to duzo mowi o WAS.....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Na jakie wsparcie w Mandersloot Polska Sp.z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Aplikowałeś do firmy Mandersloot Polska Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
@porażka

Obiecuja spokojna prace, brak zaladunkow na wegrzech Romanii a co sie okazuje Sa :) (usunięte przez administratora) dyspozytorzy porazka,tylko sie ciesza jak dobrze wykonasz prace I pojdziesz im na reke, a jak Ty cos chcesz maja Cie gdzies Odradzam Odradzam szukac gdzie indzien

Jak w Mandersloot Polska Sp.z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jaka umowa obowiązuje w Mandersloot Polska Sp.z o.o. podczas okresu próbnego?

Krasnoludek

Umowa o prace normalnie

Lulek

Niema żadnych

@Lulek

A dlaczego tak negatywnie do tego podchodzisz? :( A te słabsze?

Nie polecam

Całkowity brak jakiejkolwiek strony , niekompetencja kierownictwa place słabe wyzysk pracowników Dużo nadgodzin niepłatnych ,brak życia prywatnego.

Attention!
@Nie polecam

W zupełności się zgadzam z tą opinią, wszyscy kłamią, generalnie totalny wyzysk, móże tylko w Komornikach mają ciepłe posadki, firma nie warta uwagi. Pozatym z kierowcami nikt tam się raczej nie liczy, szkoda czasu i zdrowia. Generalnie im bardziej się angażujesz tym gorzej dla Ciebie

@Attention!

A to czemu uważasz, że akurat tam takie ciepłe te posadki by mieli? Bo co do innych o braku kompetencji u kierownictwa czy małych pieniądzach to piszą ale to na tym ten wspomniany wyzysk polega? Po prostu sporo godzin i mała kasa?

Attention!
@Marta

@ Marta dokładnie bardzo dużo nadgodzin , zmiany w zależności od potrzeb firmy , wyzysk pracowników na wysokim poziomie odpowiednie instytucje powinny się tej firmie dokładnie przyjrzeć

@Attention!

piszesz, że powinny... ktoś tu pisał przecież, że już parę lat temu kontrole normalnie były itp., więc chyba firmę kojarzą i jest jakiś nadzór? bieżących zgłoszeń nie było?

Były kierowca

Brak ! Brak odpowiednich osób na stanowiskach. Sami statyści bez wiedzy. Brak kompetencji. Brak zdecydowania brak umiejętności podejmowania decyzji... Firma sama w sobie bardzo dobra, natomiast osoby zajmujące stanowiska kierownicze bez doświadczenia nie mające pojęcia o miękkich oraz twardych umiejętnościach rozmowy. Mówiąc slangiem dno jakiego nie znajdzie się nigdzie.

Koniec

Maciek
@Koniec

driver

Firma Mandersloot to firma w której im więcej wykonujesz pracy tym mniej zarabiasz. Pracy codziennie jest na kilkanaście godzin i problem w tym, że kierowca ma nadgodziny. Te nadgodziny trzeba później oddać siedząc w domu. Za te oddawanie nadgodzin firma nie płaci.

Podwójna

Nie polecam firmy, jeździłem z podwójnej cały czas (usunięte przez administratora) Robisz większą robotę niż pojedyncze obsady a ta sama stawka.

Tvn49

Krajówki to już prawie niema w komornikach,chłopaki odchodzą,atmosfera fatalna,dyspozytornia to obraz nędzy i rozpaczy.(usunięte przez administratora) popędzanie , stwarzanie codziennych problemów,brak systemu pracy#czyli tydzień w tydzień#8 punktów rozładunku,najlepiej żebyś sam zdejmował,(usunięte przez administratora) szybko szybko,brak zrozumienia.Dla nowych kierowców omijajcie to miejsce (usunięte przez administratora)

Halina
@Tvn49

A jak wynagrodzenie za tak średnie warunki pracy? Adekwatne według ciebie, czy też średnio?

Tvn49
@Halina

Dziekuję za pytanie,odnośnie zarobków nie jest to adekwatne do nawału pracy, odpowiedzialności,średnio na godzinę to około 20 złotych za bycie kierowcą,magazynierem,fotografem,biurowym.

Byly pracownik
@Tvn49

Niestety to nie dotyczy tylko kierownika transportu.............................. to samo z kierownikiem Logistyki i jego zastepca. O kierowniku operacyjnym lepiej nie mowic. A Pani Handlowiec................... nawet sie klienci juz na nia skarza. Moze wszyscy byli o obecni pracownicy nalezy sie zgrac i napisac ogolne pismo do właściciela. Niech w koncu pogoni tych nie kompetentnych kierownikow? Czas najwyższy........................... sila w ludziach

Obserwator
@Tvn49

Podzielam opinię ta firma to dno ,wyzysk pracowników ,place marne omijajcie tę firmę żadnej przyszłości. Brak kontroli z zewnątrz czasu pracy i rozliczania.

Płace marne tzn.? No i skoro taki brak kontroli jest zauważalny to nie wystarczy tego przypadkiem wziąć i zgłosić gdzieś? Chyba, że już ktoś próbował?

Kraj
@Tvn49

Niestety to prawda nigdy nie szanowali kierowców z krajowki chociaż to Oni wykonują najgorszą robotę. Wszędzie własnoręcznie wykonywane przez kierowcę zaladunki i rozladunki, a szefostwo chcę aby tą pracę wykonywać bezinteresownie

Kk

Niestety nie mogę polecić pracodawcy już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej ... Rozumiem że to ja ubiegam się o pracę , ale widać było że Panowie wcześniej nie przejrzeli mojego CV (albo tylko powierzchownie ) w związku z czym niepotrzebnie straciłam czas na dojazd i koszty paliwa , na CV było wyraźnie napisane że jeździłam tylko wózkiem czołowym ,nie bocznym . Można było to wstępnie ustalić przez telefon gdyby oczywiście Panowie przeczytali moje CV ???? nie traćcie czasu

Nie polecam

Odradzam pracy po 8 rozładunkow, OBI do 17 a oni każą pchać się od prakinfu i rozładowywać od parkingu w dZiale na Ogród... Wynagrodzenia niskie, wyplaty (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Masakra. Wieloletni klienci odchodza, brak odpowiednich dzialan poszczegolnych kierownikow: Brak logistyki(usunięte przez administratora)

Kieriwnik
@Byly pracownik

(usunięte przez administratora) Pracowalam tam w Dziale obslugi klientow(usunięte przez administratora) brak profesjonalizmu)

@Byly pracownik

Nie no serio Ty z tymi romansami? W sumie nawet jeśli to i tak ich prywatne sprawy, niech sobie robią co chcą. Jednoznacznie stwierdzasz, że ta Pani nie ma żadnych kompetencji, a co z jej wykształceniem tak właściwie? Po jakiej szkole jest? Bo chyba każdy z wyższych stanowisk jest po studiach, co nie?

Adamek
@Byly pracownik

A na co lub kogo uważać w Zabrzu w dziale ?

@Kieriwnik

Czemu brak? Co się tam dzieje takiego?

@Adamek

Sami na siebie i kierownika bez kompetencji uważać należy.

Czy w Mandersloot Polska Sp.z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Bolo

A po co Ci szkolenia ? Są

Fizyczny

Chyba tylko pracownicy umysłowi mają takie szkolenia , na Starówce czy gdzieś tam ;)

Wojciech
@Fizyczny

A fizyczni nic? Żadnego przyuczenia, trzeba wiedzieć wszystko od razu?

Zachary

Były co ładniejsze szkolił ????

@Zachary

W sensie, że co "ładniejsze"? ;p

Omijać szeroko

(usunięte przez administratora)stały tekst to "Panie, u nas to jest rodzinna atmosfera" , każdy się na to łapie. Drugim klasykiem jest "nie, Panie , ten zapis w umowie o obciążeniach to jest tylko żeby szef się nie czepiał ". Nie! Każdy zapis w umowie, prędzej czy później, będzie skrupulatnie wykorzystany. Robota ciężka, do tego musisz być księgową i fotografem, bo dokumentów cały plik. (usunięte przez administratora)

Olga
@Omijać szeroko

Co to znaczy że jest obciążenie na 200 tys? Czy pracownicy którzy odchodzą musza liczyć się z tym że tego typu zarzutami/konsekwencjami? Czy dochodzą tych pieniędzy w sądzie?

Omijać jeszcze szerzej
@Olga

Znaczy to, że przy odejściu przewoźnika, dziwnym trafem nagle pojawiają się zaległe braki w wózkach, dokumentach itd, o których nikt wcześniej nie wspominał. Dostaniesz obciążenia na kwoty z kosmosu. Cześć przewoźników poszła do sądu, gdzie w większości wygrała. Cześć obciążeń, Mandersloot anulował po otrzymaniu pisma od adwokata. A jeszcze inną częścią zajmuje się prokurator. Nie są to plotki tylko sprawdzone informacje, wystarczy zapytać w oddziale w Zabrzu.

@Omijać jeszcze szerzej

No i co teraz z tym wszystkim? Bo to naprawdę tragicznie wygląda a pewnie dalej się będzie rozwijało jeszcze?

Damian
@Omijać szeroko

Wierzę w to, ale on nie jest jedyny z takimi tekstami. Niestety tylko wlasciciel moze ich pogonic, ponieważ nic innego nie dziala. Moze, ktos sie odwazy i zglosi do NL , w tej sprawie.

Podobno Agnieszka się zwolniła po tylu latach bo już by nie była Miss Firmy, przyjęli teraz młodsza Ślicznotke I ta się zawstydzila :) Pozytywną firma

Agnieszka
@Kandydat

Raczej nie zniosła zapachu niemyjącej się koleżanki z pokoju. Przyklad idzie z góry, jaki zarząd tacy robotnicy.

Wojciech
@Agnieszka

Co to za insynuacje? Nie wierzę że przez takie rzeczy się odchodzi ;)

Komorniki

Dyskryminacja. Potrafią kierowce z krajówki wysadzić z auta żeby ich (usunięte przez administratora) z Kruszwicy czy skądś mógł jeździć , bo on jest międzynarodowy. Tak sobie poczynają obecni kierownicy i nie ma kto ich rozliczyć bo szefa nie ma..., a kierowcę który wytykał ich słabe strony zwolnili

Od czasu jak nie ma banana , to nie ma takiej dyskryminacji jak była. Kuba i Karol są normalni

Pomid

Po kontrolach zusu i pipu zaczynają się spłaty nadgodzin itp.A tak lu lepszemu szło że lidziom zapomnieli za pracę płacić.haha za to piątkowe sniadanka na fejsiku były

Mikołaj
@Pomid

Chcesz przez to powiedzieć, że do tej pory nadgodziny nie były rozliczane z pracownikami? Sprecyzuj, proszę informację na ten temat. Nie chciałbym źle zinterpretować Twojego wpisu.

Pomid
@Mikołaj

Były rozpisywane jako umowa o dzieło

Byly

O banan jaki obrażony był jak położyłem wypowiedzenie , nie potrafił w ostatni dzień mojej pracy nawet powiedzieć cześć

;-)

Pomid zmień w końcu pracę po co tak się męczyć ?(usunięte przez administratora) o ile w ogóle istnieje ?

normalni byli 2 lata temu. Teraz jest przerost formy nad treścią

Masz rację kolego zwłaszcza Karol się zmienił. Teraz już bym takiej opinii im nie wystawił. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Mandersloot Polska Sp.z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mandersloot Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mandersloot Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mandersloot Polska Sp.z o.o.