Opinie o Walkrys Security w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Walkrys Security. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Walkrys Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walkrys Security w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Walkrys Security? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Marek Nowy wpis

Dalej pracuje się tylko na zleceniu i zaniżają ilość godzin żeby nie płacić składek do ZUS? Bo jednak wolałbym nie brać udziału w takich praktykach. Poprawiło się i można dostać normalną umowę i wypłatę bez żadnych kombinacji?

kamas Nowy wpis
@Marek

Sam sie zatrudnij to sie dowiesz.

tomson Nowy wpis

firma jest ok wyplacalna polecam

Franc M

Witam! W kilku zdaniach mozna to ująć tak- jeden wielki wałek podatkowy. Pracownik ochrony dostaje umowe-zlecenie na kwotę 500,00 Pln miesięcznie. Udokumentowane jest przepracowanie około 40 godzin w skali miesiaca!!! Defacto pracuje 240 godzin. Wynagrodzenie jest ustalone na 10,10 Pln za/h. Za Firma zlecajaca ochrone płaci za 240 godzin po 13,70/h od jednego pracownika,wiec za 200 godzin nie odprowadzane są podatki i zus a kase gdzie??? W skali miesiąca jest to 720 od osoby!!! Co na to pracownicy tej Firmy????

@Franc M

@Franc M, komentarze w takim tonie mogą zostać odebrane przez pracodawcę jako pomówienie, więc zwróć proszę uwagę na to, w jaki sposób wypowiadasz się w Internecie. Czy Ty również byłeś zatrudniony w Walkrys Security na takich zasadach, jakie opisujesz?

xxx
@Marta

Trochę pracowałem w ochronach i wierzę człowiekowi, co druga wali w ...j na podatkach i US, ZUS powinni się nimi zająć. To niech pracodawca złoży pozew do Sądu o pomówienie, pokaże kwity, powoła się świadków i Janusze Biznesa będą leżeć i kwiczeć, bo sami się wkopią.

robol
@Franc M

Potwierdzam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Walkrys Security? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Czy w firmie Walkrys Security są regularne szkolenia pracownicze?

robol

Nie ma

Izolda

@Franc M W internecie firma ma dobre opinie pod wieloma względami więc coś nie do końca się zgadza!!

Centauri

Pracuję w tej firmie w serwisie sprzatajacym od marca b.r. umowę otrzymałam dopiero w lipcu (Umowa zlecenie) .kierownik A.S. jest raz w miesiącu, o grafik na kolejny miesiąc trzeba się prosić. A jak już się dostanie to nie jest ważny cały miesiąc tylko parę dni a potem zmiany,zmiany i jeszcze raz zmiany.

@Pracownik a jak wyglądają inne warunki zatrudnienia w Walkrys Security? Czy podpisywana jest umowa o pracę? Czy warto podjąć pracę w tej firmie? Te informacje pomogą kandydatom podjąć decyzję w sprawie podjęcia nowej pracy

Vlc

Jakie tam są teraz zarobki dla pracowników i inspektorów ?

Fiver

Ile na godzinę, 5 zł? :)

@Fiver

minimum 9,50 zł na rękę dla każdego, jest więcej dla dowódców obiektów.

handlowiec

witam, wypowiem się z perspektywy osoby pracującej kilka lat temu w innym mieście - pracowałam w tej firmie ponad dwa lata. firma byla niezdecydowana, pewne decyzje i pomysly byly podejmowane pod wplywem emocji geniuszy zwanych inspektorami ochrony... - inspektor ochrony włażący w tyłek wszystkim nowym pracownikom, zwłaszcza pracownicom - tylko w celu wykorzystania ich, utrudniał wszystko młodym, zwalał na nich swoje obowiązki bez dodatkowego wynagrodzenia, starszym wiekiem pozwalał na wszystko, bo był mlodszy i by dostał opier..., zatrudniony po koligacjach rodzinnych - nepotyzm - jak wszyscy wyżej - jakiekolwiek zgłoszenia - radź sobie człowieku sam - szefuncio nie reagował na zgłoszenia dotyczące zastraszania, mobbingu, molestowań, napastowań i różnych (relacje byłych pracowników) - chcąc się przenieść w inne miejsce,dostałam propozycję od innego koordynatora, jednak nie byłam w stanie już zaufać kadrze kierowniczej - inspektor ochrony uznał, że wszystko mu wolno i pozbył się mnie - w tej firmie nie mówią o wypowiedzeniu - pytają się Ciebie czy chcesz się zwolnić, czekają do wygaśnięcia umowy albo dowiadujesz się od pracowników innych obiektów, że szefuncio ochrony chce się ciebie pozbyć - jednak nie było mi żal - inspektor już mi zrobił łatkę zanim się tam pojawiłam, więc nie było mi szkoda - żaden prestiż, jeśli firma startuje w przetargu, każdy obiekt jest dla nich ważny - koordynatorzy są tylko ciekawscy, nazwą cię kupą nieszczęścia, nie obchodzi ich twój los - chcą wszystko wiedzieć, potem wykorzystują przeciwko tobie, po co mówić wprost - tego się można było nauczyć od kierownictwa dotychczas; - warunki sanitarne niestety tragiczne, socjalne zapewnione przez pracowników - na szczęście nie wszędzie - głośno było przypadku zatrudnienia pracownicy z licencją, która została namówiona do współudziału w kradzieży w zamian za... seks z dwoma gościami - oczywiście zgodziła się, co dalej nie dowiedziałam się, bo przestałam pracować - kierownicy nie mają w zwyczaju mówienia wprost o co im chodzi - atmosferę się wyczuwa, dowiadujesz się przypadkiem albo zdążysz się sam zwolnić - podobny problem w relacjach z pracownikami - robią z ciebie idiotę mówiąc np. że odchodzą z pracy do pracy z lepszymi zarobkami albo do innej branży, nikomu w nic nie wierzyć, podstawowy problem tam to ludzie pracujący, którzy robią takie rzeczy; - praca dobra dla uczniów, studentów, osób wiążących swoje plany z branżą ochrony - osoby z grupą raczej w małym stopniu i to na parking, budowę... podsumowując nie najgorzej, ale podejrzewam, że nic się nie zmieniło i nie zmieni - poza wyznaczoną stawką godzinową. jeśli jakieś pytania, chętnie odpowiem.

tadek

Tutaj nie spodziewałbym się kokosów jakichś @mariusz stawiam, że jest to około 5 zł na godzinę taka jest średnia we wszystkich tych placówkach więc pewnie tutaj też jest tak. Ale oprócz tych pracowników ochrony szukają też inspektora kontroli może tutaj oferują więcej

As

Elkon, przeczytałeś coś więcej niż mój post? Nie skarżę się tu, tylko opisuje jak to było, jak tam pracowałem, gdyż ktoś poprosił o to. Nie spodziewałem się kokosów za siedzenie w pustostanach. Napisałem też że pracodawca(czytaj menadżer/inspektor, bo z takimi się współpracuje bezpośrednio) niczym mi nie podpadł, podałem przykład jednego Pana, możliwe że już tam nawet nie pracuje, nie wiem, ale zawsze był taktowny i nie traktował podwładnych jak śmieci. Przeczytaj coś więcej niż ostatni post gdyż siejesz defektyzm. Zaczynając tam pracę od razu wiedziałem jaką będę miał stawkę godzinową. Za mojej "kadencji" nie było problemu z terminowa wypłatą. Znam dosłownie kilka obiektów gdzie jest stawka 10-15zł/h w Warszawie....

As

Witam, miałem przyjemność/nieprzyjemność pracowania w tej firmie, co prawda krótko, ale jednak pracowałem. -jeśli chodzi o kasę to była stawka 5zł/h do ręki, -obiekty? jeśli to obiektami można było nazwać, najgorsze, wyglądające opłakanie, hardcorem była budka do sprzedawania żarcia na pewnych basenach :p , ogólnie jakieś opuszczone "pustostany" mi się trafiły na Pradze, -mundur? jaki mundur, czapeczka OCHRONA i taki sam t-shirt z małym logo(były wakacje, nie wiem co dają na zimę), -pieniądze do ręki, na konto nie chcieli przelewać, -inspektorzy? Do czynienia miałem z jednym, Pan R.W., spoko gość, nie miałem mu nic do zarzucenia, nie traktował ludzi jak dno. That's all.

jabłkowy hrabia

ponawiam pytanie poprzednika, jesteśmy widzę w tej samej sytuacji życiowej na tym samym zakręcie, też jestem rencistą 50+ i szukam właśnie jakiejś lekkiej pracy w ochronie, tak bez ryzyka wielkiego i nie wymagającej super sprawności fizycznej., czy w takim razie znajde coś dla siebie w Walkrys Security?

kicia

Pracowalam w tej firmie prawie 2 lata i byłam zadowolona, wypłata zawsze na czas, lecz potem zaczęli bez powodu zwalniać z dnia na dzień, jeden dwulicowy (usunięte przez administratora) o nazwisku (usunięte przez administratora)...

W ciekawy sposob rozwiazana sprawa urlopow. Wciskają wnioski urlopowe, a potem płacą 30 zł za dzień. Czekamy na opinię inspekcji pracy.

korzen

guti, a Ty tam pracujesz? Bo mam kilka pytan do Ciebie lub innych o warunki pracy? Jakie są? jaka atmosfera?

guti

wejdź sobie na ich stronie i zobacz z kim współpracują. Lista dość pokaźna wię pewnie i praca stała

Miły

Właśnie dajcie konkrety odnośnie stawek jakie oferują. I ile obiektów macie w firmie, bo zależy mi na tym, żeby była względnie stała ta praca..

Zostaw merytoryczną opinię o Walkrys Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Walkrys Security?

Zobacz opinie na temat firmy Walkrys Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Walkrys Security
3.2/5 Na podstawie 132 ocen.
  • Biskupia 12 lok. 18/19
    04-216 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042