Opinie o Far And Wide Mobile Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Far And Wide Mobile Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Far And Wide Mobile Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Far And Wide Mobile Sp. z o.o. w Warszawa

Adam Nowy wpis

Firma jest w centrum warszawy?

radekjahim Nowy wpis

Firma zaskakuje swoim podejściem, rozwojem oraz szybkością reagowania na zmiany. Co prawda sami zagraniczni klienci, ale to dzięki temu się rozwijam. Jedyny taki Software house w Polsce. Warto.

Cmok Nowy wpis

Powiedzcie mi czy warto tutaj wysyłać CV czy może nie polecacie tej pracy, bardzo dobrze byloby się dowiedzieć jak jest w tym momencie, bo opinie są jakieś rozbieżne z tego co widzę, powie mi ktoś dlaczego?

janek Nowy wpis

aaaa majo sukinkoty wiecej niz ja pieniedzy, nienawidze polski, polska powinna isc na dno!! tusk i wina tuska, pieprzony kraj... POpiep... PISowcy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Far And Wide Mobile Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
niepocieszona

Super firma, chcialm sie do nich dostac ale.... nie zdalam testu (?) z metametki i statystyki... fajna firma ale dostac sie tam jest mega ciezko.

Komentarze

Komentarze pozytywne wystawiają Cezary z Pawłem - właściciele firmy, a negatywne należą do osób które miały nieprzyjemność współpracować z Far and wide

monika
@Komentarze

zazdrosna konkurencje zapraszamy po leki do apteki :) pracuje i mam sie dobrze poki co a komentarz wlasnie wystawilam sama

Wolonatriusz

Tam co chwile zatrudniają wolontariuszy-programistów. Niestety szybko odchodzą dowiadując się że za ich wolontariat dostaną pozew sądowy. A bo wiecie w tej firmie to programista płaci im, dlatego te raty na te "stronki" takie duże.

monika
@Wolonatriusz

Raziel

Polecam każdemu kto chciałby pracować jako programista-wolontariusz :)

Pan Janusz z Mielna

I ja również z Grażynkom zlecił żem im stronkie, ino na 30 lat mi załatwili kredyt w banku na to bez poświadczeń żodnych! Przechuj ludzie!

office
@Pan Janusz z Mielna

Panie Januszu nigdy nie mielismy takiego klienta. Dziekujemy jednak za komentarz!

michał

Ja także im zleciłem stronkę do zrobienia - też nie miałem pieniędzy - rozłożyli mi kwotę na 10 lat!

mariuszek

Zleciłem im stronke, pytalem o mozliwosc rozlozenia platnosci na raty bo nie mialem tak duzej sumy. Firma podeszła do sprawy bardzo fajnie dlatego tez pisze ten komentarz - rozlozono na raty cala kwote na 3 lata ! bez zadnych odsetek. Zlecilem im wlasnie inny projekt od mojego kolegi za to podejscie. mega ludzie

gosia

wspolpraca uklada sie w jak najlepszym porzadku, polecam kazdemu

FirmaDoradcza

Witam, wspolpracujemy z Far and Wide juz bardzo dlugo. Czesto korzystamy z uslug consultingowych z uwagi na profil naszej dzialalnosci. To kompetentna firma, ktora nie ma tez wygorowanych stawek jak inne firmy z tej branzy

Marko

Dokładnie! Kto się stara i zna na rzeczy nie będzie narzekał na paracę u nich. Zarobki są naprawdę bardzo dobre i adekwatne do umiejętności .

AnnaW.

Fajny team, świetne nowe biuro i zapał do pracy. Gdyby ktoś szukał pracy: tak oczywiście zatrudnią Cię pod warunkiem, że coś umiesz lub chcesz się czegoś nauczyć;)

marceli

Bardzo dobra i porządna firma. Nie ma pojęcia skąd te komentarze. pracuje u nich od 3 lat. Ten kto pracuje bez problemu się rozwija i awansuje . Płacą bardzo dobrze .

misuszatek

Mega zespol. Rozwijamy wlasnie team QA dla pracy z portugalskim klientem.

tenzz

Hello everyone! Currently working with the team from Warsaw, really happy with this fact. Guys have huge experience in mobile area and QA. We are working together for half a year already.

muranu

Firma stworzyła dla mnie backend do strony www na poczatku tego roku. Nie wiem o co chodzi i kto jest tak zawziety na zle komentarze ale przynajmniej moj projekt wyszedl bardzo dobrze i wspolpracuje z firma caly czas.

doran

Pracowałem tam 2 lata i prace bardzo osbie chwalę. Przeprowadzka do innego mista zmusiła mnie do rezygnacji z pracy u nich i to z ciężkim sercem, bo tu na miejscu nie udało mi się znaleźć tak dobrej pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o Far And Wide Mobile Sp. z o.o. - Warszawa

Far And Wide Mobile Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa

Far And Wide Mobile Sp. z o.o.