Opinie o Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze w Karczew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze w Karczew

Karol. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Witam. W chwili obecnej pracuje na produkcji a dokładniej szlifierni. Branżą podobna. Pytanie mam odnośnie wynagrodzenia tzn na co mógłbym liczyć na początek..? Dzięki za jakąś ODP.

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Spawacz można liczyć na 4800 na rękę. Czy to prawda?

Przemek Nowy wpis

Jestem najkrócej pracującym w tym zakładzie i mogę powiedzieć że jest w porządku, na początku miałem obawy ale dziś mogę powiedzieć że jest to dobry pracodawca.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Pracownik Nowy wpis

Przede wszystkim na tym akie masz doświadczenie, chęci i jakiej szukasz pracy. Szukają pracowników do przyuczenia. Zwróć też uwagę na alkohol - to nie przejdzie od razu żegnają takiego pracownika. Firma się rozwija chcą mieć dobry i zgrany zespół. Jak już nauczysz się pracy i będziesz samodzielny to nieźle płacą.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze? Czy kandydat na stanowisko Konstruktor/Technolog powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Uczciwy pracodawca, dobrze mi się tutaj pracuje. Pracuję na produkcji od 5 lat.

Pracuję w tej firmie 15 lat na produkcji. Jestem zadowolony, uczciwy pracodawca. Pracodawca wymagający ale solidny, nigdy nie słyszałem żeby komuś nie wypłacił pieniędzy. Jeśli chodzi o prace to jest rożna, raz praca na krawędziarkach, wykrawarkach innego dnia inne zadania. Nie ma monotonii.

Wojtek

Pracodawca w porządku, dużo różnej pracy bo i praca na lakierni proszkowej czasami na produkcji. Nikt ciągle nie stoi, rozdzielają prace i później z niej rozliczają. Pieniądze w porządku tyle ile zaproponowali. Ogólnie uczciwi ludzie, sami też pracują.

Krzysztof

Jestem zadowolony z pracy, pieniądze takie jak obiecano podczas rozmowy, dużo pracy i zróżnicowanej ale jest ok. Pracowałem w gorszym miejscu gdzie nie było umowy i oszukiwanie pracowników z wypłatą tu mnie nie (usunięte przez administratora)

Dawid

Podjąłem pracę w tej firmie od czerwca tego roku, jest ok. Dużo pracy ale wypłata na czas i tak jak się umawialiśmy. Szefostwo wymagające, ale wporządku. Ja narazie zostaje.

Mariusz
@Dawid

I czym się dokładnie zajmujesz? To Twoja pierwsza praca w branży?

Łucja

Uważam że to bardzo nie fair z ich strony, tym bardziej że zrezygnowałaś, być może z innej oferty, a tu się okazuje, że ktoś Cię tak spławił. Jeśli się rozmyślił to mogli zwyczajnie dać znać i tyle...

Irena

Co to znaczy, że nie wypłacili Ci w Zolektrze sprawiedliwie? Nie dostałeś odchodząc ostatniej wypłaty? Dostałeś tylko część? Może opiszesz troszkę dokładniej... Jest nabór do pracy dla montera i ślusarza http://zolektr.pl/praca/ A ja uważam, że lepiej zapytać najpierw pracowników niż od razu dzwonić.

JAred

Pracuję w tej firmie od dobrych kilku lat i mogę powiedzieć że jest to rzetelny i uczciwy pracodawca. Zarobki zawsze są takie jak zostały zapropowane i zawsze na czas, bez opóźnień i czarowania że za tydzień... Właściciel oprócz tego że jest szefem jest też człowiekiem do którego można podejść i porozmawiać o danym problemie a najbardziej nie lubi gdy ktoś nie ma odwagi żeby powiedzieć że np zmarnował materiał tylko w żywe oczy (usunięte przez administratora) czego byłem świadkiem. Wymagania ma to prawda, ale kto by chciał kupić jakiś przedmiot który odbiegał by od innych i był by gorszy? Wiele nowych pracowników się przewija w tej firmie ale nie trudno się dziwić kiedy jedni przychodzą z godzinnym spóźnieniem, albo w stanie upojenie alkoholowego....albo (usunięte przez administratora) Ten pracodawca uczciwych i pracowitych ludzi nie zwalnia. Tyle.

Firma budowlana

Firma Zolektr spełniła nasze oczekiwania. Wykonywała u nas zabudowy i żaluzję. Współpraca przebyła pomyślnie, produkty widać że wykonane z dobrej jakości materiałów. Dużym plusem jest to że wykonują wszytsko z blachy ocynkowanej w konkurencyjych cenach. Roboty zostały wykonane terminowo.

zord

Jakie zarobki na początek? Mam już spore doświadczenie w pracy na maszynach takich jak wykrawarki.

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Miła atmosfera, szefostwo wpożądku, płaca adekwatna do umiejętności ( z tego co się zorientowałem wypłata zawsze na czas). Praca ciekawa, nie monotonna. Mi nie udało się popracować długo, ale to było spowodowane tylko i wyłącznie moją systuacją życiową. Pozdrawiam wszystkich :)

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze - Karczew

• Jak się pracuje w Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze?

Zobacz opinie na temat firmy Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karol Sielski Zolektr Pphu Ślusarstwo Produkcyjne Urządzenia Rozdzielcze I Sterownicze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3.3/5 Na podstawie 4 ocen.