Opinie o Reed Employment Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Reed Employment Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Reed Employment Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reed Employment Polska w Kraków

Ex employee Nowy wpis

I strongly advise against working with Director Wayne Darren Hulbert, as he doesn't adhere to Polish law and has a history of evading payments. Despite his talkativeness, and promises he tends to vanish when it's time to settle dues. In my experience, he is the most untrustworthy, and disrespectful individual, leading to a mass exodus within the company. He is quick to shift blame onto others while neglecting his own responsibilities. The work environment under his management is highly toxic, and I urge against putting oneself in a position where one must plead for their rightful salary or any work-related matters.

Franek Nowy wpis

@moja a jakie to są wymagania dokładnie?

moja Nowy wpis

Wymagania mają spore, trzeba jednak posiadać te uprawnienia

m.s. Nowy wpis

Atmosfera pracy bardzo fajna, targety oraz KPI dosc wysokie, ale ogolnie jedna z lepszych agencji w Wawie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Reed Employment Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
rekruterka

Pracowałam w Reed w roku 2013 i muszę przyznać, że po zmianie szefa sytuacja w firmie uległa znacznej poprawie. Jest świetna atmosfera i ludzie bardzo mili. Chyba jedna z najlepszych agencji w jakiej pracowałam.

Reed własnie połączył się z simpliką. Szef reed, [usunięte przez moderatora], będzie przechodził do reeda. A jak już przyjdzie, zamierza zwolnić w Reedzie masę osób, zaprowadzić totalne czystki i wsadzić tam swoich (mało kompetentnych) ludzi z rożnych jego spółek (Invidia HR, Verita HR, Verita PR, Simplika). Szymuje się rewoluja na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Reed Employment Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Reed Employment Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reed Employment Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Reed Employment Polska
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Kraków