Reed Employment Polska

Kraków

Opinie o Reed Employment Polska

anonim 2011-09-23 06:55
Reed własnie połączył się z simpliką. Szef reed, [usunięte przez moderatora], będzie przechodził do reeda. A jak już przyjdzie, zamierza zwolnić w Reedzie masę osób, zaprowadzić totalne czystki i wsadzić tam swoich (mało kompetentnych) ludzi z rożnych jego spółek (Invidia HR, Verita HR, Verita PR, Simplika). Szymuje się rewoluja na rynku.
rekruterka 2014-09-09 09:41
Pracowałam w Reed w roku 2013 i muszę przyznać, że po zmianie szefa sytuacja w firmie uległa znacznej poprawie. Jest świetna atmosfera i ludzie bardzo mili. Chyba jedna z najlepszych agencji w jakiej pracowałam.
m.s. 2015-02-11 09:08
Atmosfera pracy bardzo fajna, targety oraz KPI dosc wysokie, ale ogolnie jedna z lepszych agencji w Wawie.
moja 2016-05-16 16:06
Wymagania mają spore, trzeba jednak posiadać te uprawnienia
Iwona 2017-04-26 15:08
Jesteś pracownikiem Reed Employment Polska? Powiedz jak obecnie wygląda praca w firmie? Na co mogą liczyć osoby chcące podjąć pracę w Twoim dziale?
Zostaw swoją opinię o Reed Employment Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reed Employment Polska