Opinie o COWI Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie COWI Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COWI Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COWI Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w COWI Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Karina Nowy wpis

Czy praca jest zmianowa?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Peter i Jacek Nowy wpis

Tak, jednakże proszę uważać, gdyż obietnice składane na rozmowie kwalifikacyjnej nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością.

Darek

Idealnie nigdzie nie jest. Zawsze można zmienić firmę a kto dobrze pracuje to zostaje w COWI

Brałeś udział w rekrutacji do COWI Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Benny

Jaka jest różnica między balkonem a pracownikiem COWI ? Balkon potrafi utrzymać rodzinę.

Jacek

W kwestii wysokości zarobków to zawsze będzie różnica zdań między pracownikiem a pracodawcaą

Jerzy
@Jacek

Racja, brak podwyżki po kilku latach pracy może wywołać różnicę zdań.

Cześć
@Jerzy

Nikt Cię nie zmusza do pracy w tej firmie.

Miron

Może ktoś wie czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś informacje o zarobkach mile widziane.

Wyjadacz_chleba
@Miron

Firma raz potrzebuje pracowników a raz nie, ciężko przewidzieć. Często rekrutują/szkolą do projektów, o których później nikt nie słyszał. Jeśli chodzi o zarobki to najdelikatniej mówiąc, nie powalają.

The Kałi Emperor

Hej, jestem januszowym biznesem i ze względu na zmaksymalizowany zysk dla spółki nie jestem w stanie dużo zaproponować. Proszę bądź tak miły i nie bierz pod uwagę tej firmy. Bardzo dziękuję za współpracę! Z wyrazami szacunku, januszowy biznes.

Irek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie? Jest tak dobrze?

Zupa pomidorowa
@Irek

Jest tak jak wszędzie indziej.

Dawid

Miałem zamiar aplikować i opinie na forum bardzo mnie zaniepokoiły.

Ham

Hymn pracowników kałi "Jestem robotem zaiwaniam w sobotę Jestem robotem monitor zamiast głowy znam tyle komend ile trzeba Nie myślę, nie czuję tylko dane analizuję pi-pi-pi-pi-pi-pi-pi Jestem robotem, bez wyłącznika, bez woli - to już nie boli Jestem robotem, choć wielką mam ochotę od elektryki się odłączyć Jestem robotem, zaiwaniam w sobotę Jestem robotem, nie ma później, nie ma potem Jestem robotem za niewielką kwotę, można mnie kupić Moje ręce, moją głowę, korpus, mięśnie, garderobę i procesory-sory-sory Ty mówisz ja działam ile fabryka, dała do celów, trybów i zachowań Jestem robotem, niedługo będę złomem lecz teraz tobie zrobię dobrze Jestem robotem, zaiwaniam w sobotę Jestem robotem nie ma później nie ma potem po-tem-po-tem-po-tem-po-tem-po-tem"

ej
@Ham

serio, aż tak żle?

Sab

co możecie powiedzieć o pracy w COWI w Bielsku-Białej? polecacie czy nie, jak wygląda płaca w stosunku do ilości godzin? Czy specyficzna wiedza jest tam ceniona czy kwoty takie jak na taśmie produkcyjnej?

zjem_ci_kapcie

W Cowi praca za 5 zeta Płaca cienka jak pierd kreta W każdej chwili minus, kicze bubel taki, że aż kwiczę Suchary dyrektora wprost od Strasburgera W Cowi doją Cię jak frajera W pracy, przerwach, na szkoleniach Złote góry tam się wciska.

Zostaw merytoryczną opinię o COWI Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

COWI Polska Sp. z o.o.