Opinie o Asistnet Work Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Asistnet Work Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asistnet Work Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asistnet Work Group w Wrocław

znająca się na kadrach

@Obywatelka@Hanna nie znajcie się Panie na prawie pracy i nie wiecie co to umowa o pracę TYMCZASOWĄ. Postaram się Panią przybliżyć temat, może przyda się w przyszłości. Raz: urlop na żądanie przysługuje po przepracowaniu 6 mc jeżeli pracownik jest zatrudniony na umowę o pracę tymczasową. Umowa tymczasowa nie jest uregulowana w Kodeksie Pracy, tylko w ustawie o pracownikach tymczasowych. Tam jest wszystko napisane odsyłam do źródła. Dwa: jeżeli pracownik przebywa na L4 i jednocześnie kończy współpracę z Agencją, pracodawca ma obowiązek przesłać druk Z3 (nie L4 jak to napisała @Obywatelka) do ZUS. Termin przesłania druku Z3 zgodnie z przepisami jest "niezwłoczny" tzn. że pracodawca musi to zrobić tak szybko jak to możliwe, a nie w terminie 7 dni. Niestety przez specyfikę pracy (oraz przede wszystkim ilości pracowników) zatrudnionych w agencjach (każdej, nie tylko asistwork) ten termin może być nieco dłuższy. Trzy: jeżeli druk o rezygnacji z PPK jest zgłoszony w terminie to PPK nie jest odciągane, jeżeli tak się zdarzyło, to pieniądze są pracownikowi zwracane. Agencja nie (usunięte przez administratora) i stara się wyjaśniać wszelkie niejasności tak szybko jak to możliwe. Cztery: podpisywanie wewnętrznego regulaminu firmy nie jest niczym niezwykłym, bardzo wiele firm to praktykuje. Pięć: co do zasady pracownik może skorzystać z wynagrodzenia chorobowego po upływie 30 dni od dnia zatrudnienia, w innym wypadku pracownikowi nie przysługuje wynagrodzenie chorobowe. Jest to uregulowane w ustawie zasiłkowej i nie ma wyjątków od tej zasady. W KAŻDEJ firmie jest tak samo. Pominięcie tej zasady jest możliwe w dwóch przypadkach: pracownik udokumentował okres pracy minimum 10 lat lub pracownik dostarczył ostatnie świadectwo pracy, a pomiędzy jednym i drugim okresem zatrudnienia nie minęło 30 dni. Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłam temat. Obsmarowywanie kogoś w internecie, a co gorsza niesłuszne, jest poniżej wszelkiej krytyki, dlatego pominę to milczeniem.

Nie wiem czy ktoś zżarty sobie stroił czy tez nie ale jeśli jesteś na bieżąco to teraz po jakim czasie można taki wciąż bez żadnych zastrzeżeń? Aktualne zarobki nie ukrywam, że również by mnie interesowały, zwłaszcza, że z parę miesięcy temu rzucali kwotami rzędu 4,3 tys plus premia?

Aaa Nowy wpis

Hej. W ogłoszeniu dla szwaczki piszą teraz by być gotowym do pracy 2- zmianowej oraz w godzinach nadliczbowych. Czy mam z tego rozumieć, że nadgodziny są jakieś obowiązkowe? Ile ich teraz wypada i ile w teorii na nich się dorobie?

Anonimowe Nowy wpis

Nie warto do tego działu aplikować, zarobki nie adekwatne do zadań.

Jako pomocnik produkcji ktoś już robił? Chodzi o te ofertę, która od paru dni wisi na pakowane i konfekcje towaru. Tak to tam u nich wygląda? warto pójść?

Daniel Nowy wpis

Chciałbym pracować jako magazynier

Aplikowałeś na stanowisko Lakiernik oferowane przez firmę Asistnet Work Group? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

W tytule oferty na produkcje piszą z marszu, że warunki pracy są atrakcyjne. Możecie się co do nich ustosunkować? Chodzi mi o to ogłoszenie na Bielany. Na czym konkretnie praca polega, jak proces produkcji wygląda? widzę, że to trzy zmiany. kasa z tego dobra?

Zainteresowana

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku młodszy/a ksiegowy/a? Ile osób liczy dział księgowy?

Chęci do pracy pewnie są w domyślnych wymaganiach ofert? :D słuchajcie a jak to jest z tą ofertą dla pomocnika lakiernika / lakiernika, która tu wisi? Piszą, że trzeba mieć wiedze na temat lakierownia, jakości i tym podobnych. to są wymogi przedstawione dla lakiernika czy dla pomocnika jednak też? Nie biorą na takie gruntowne przyuczenie?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Asistnet Work Group?

Po ilości wrzuconych ofert pracy zakładam że dział rekrutacyjny ma pełne ręce roboty? ;) Nie potrzebujecie do biura dodatkowych pracowników? Pracowałam już w agencji pracy tymczasowej na stanowisku specjalisty. Chciałabym tu aplikować, ale nie widzę żadnych ofert pracy bezpośrednio do firmy. Macie jakieś informacje o naborach? Firma coś planuje? Jakie oni maja wymagania co do kwalifikacji i doświadczenia? Jesteście zadowoleni z zarobków i benefitów, czy mogło być lepiej? Są jakieś premie od liczby z rekrutowanych osób?

Opowiecie co się tam dzieje na rekrutacjach w Radomiu? :D ja akurat z innego miasta jestem ale teraz widziałem te opinie o tym, że chyba CV nie są otwierane? Dlaczego? tak dużo osób tam aplikuje czy cos? widzę dla przykładu, że manager działu ochrony jest poszukiwany. to stanowisko jest tak obiegane może? jak dużym zespołem się nadzoruje i czy ktoś z niego może awansować na to stanowisko tak w ogóle?

Niick

Nie składajcie tam CV w Radomiu. Wysyłasz CV nawet tego nie otwierają xD nie wiem chyba im to po to by zbierać tylko wasze dane.

znająca się na kadrach

płacowa 5786
@znająca się na kadrach

Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości!!!!

@znająca się na kadrach

Znająca się na kadrach, urlop na żądanie przysługuje pracownikowi, który nabył prawo do urlopu w wymiarze ułamkowym lub proporcjonalnie ograniczonym. Nie ma znaczenia, jak długo pracuje i pracodawcy pracownik. Jeśli nabył prawo do urlopu, wykorzystuje go, jako część urlopu wypoczynkowego. Już po miesiącu pracy, nabyliśmy prawo urlopu w wymiarze proporcjonalnym do przepracowanych dni. Pracownik, który podejmuje prace po raz pierwszy nabywa prawo do urlopu po pierwszym przepracowanym miesiącu w wymiarze 1/12. Naprawdę, proszę nie wypowiadać się skoro nie posiada się wiedzy.

xxx

Witam chcialem zadać pytanie jakie sa zarobki na stanowisku Pracownik kompletacji towaru w Wrocław bo na stronie pisze ze do 5600zl brutto bedę wdzieczny za odpowiedz

Janusz
@xxx

Zarobki to 4300 plus remia

Alaa
@xxx

25zl na godzinę daje agencja Ogólnie Pani z agencji mało wie i nie potrafi odp na pytania, wręcz dzwoni po informacje. Słaba firma

Bezrobotnik

2 zmiany to nie jest : 6-14/14-22/22-6 to sa 3 zmiany. Prosze nie wprowadzac ludzi w bład. Pozdrawiam.

Dariusz
@Bezrobotnik

Wiesz może czy na zmianach pracuje się w akordzie? W razie co można elastycznie wybrać sobie zmianę, bo mnie by interesowały głównie nocki. Powiesz jak to wygląda?

Szukajacy
@Bezrobotnik

Witam mozna wiedzieć o jakiej ofercie jest mowa

@Szukajacy

Możliwe, że chodziło o produkcję? Widziałam ogłoszenie z kiedyś i tam w opisie było o dwóch zmianach. Udało Ci się to przeanalizować szerzej?

Janek

Wciąż od minimum dwóch miesięcy jak nie dłużej ukazują się te same ogłoszenia. Po wysłaniu CV info na stronie że aplikacja jest rozpatrywana. I na tym koniec. Mija miesiąc, drugi idzie trzeci i w kółko pojawiają się te same oferty. WTF?

Renata
@Janek

Nie wiem o co może chodzić. A próbowałeś tam zadzwonić, popytać? Może byś się czegoś dowiedział?

Ronan
@Janek

Dokładnie takie same mam doświadczenia z aplikowaniem do tego pośrednika.

@Ronan

A tutaj są jakieś szczególne warunki, które należałoby spełnić? jakie informacje umieszczacie w swoich aplikacjach, może potrzebują ich więcej czy coś?

Mika

Czy ma ktoś może nr kontaktowy do tej firmy albo e meila bo chciałam sie dowiedzieć czy w końcu przyjmują czy nie ale nigdzie nie ma kontaktu

Agnieszka
@Mika

Długo już czekasz na odzew? Mówili Ci w ogóle do jakiego czasu odzywają się do kandydatów - ile trzeba czekać? Widzę, że nie tylko Ty masz z tym problem...

Debilni pracodawcy nie potrafią sami zrekrutowac tylko do jakiegoś bałaganu

Hanna

Do jakiego bałaganu? o co chodzi? Że podobno coś z rekrutacją jest nie tak to już widziałam, ale Ty w czym masz problem?

Olo

Nie wysyłajcie żadnych CV to jaks pralnia na dane osobowe zbierają dane żadnych odpowiedzi (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)

Miko

Firma zajmuje się rekrutacją, byłem na rozmowie w biurze w Zielonej Górze... dramat Pani "rekruterka" jak się przedstawia zadaje pytania wyuczone na pamięć, po zadaniu konkretnego pytania odnośnie pracy nie do końca potrafi odpowiedzieć na pytania. Po pierwszym etapie miałem zostać poinformowany o decyzji, której nie otrzymałem. Nie polecam

@Miko

A jakie to są te pytania wyuczone na pamięć? Podasz przykłady?

Olesia

Interesuje 1/2, 3/4 etatu

Alicja
@Olesia

Chyba ucięło pytanie? :) chodziło o to czy można pracować na niecały etat?

Zostaw merytoryczną opinię o Asistnet Work Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Asistnet Work Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asistnet Work Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asistnet Work Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asistnet Work Group?

Kandydaci do pracy w Asistnet Work Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asistnet Work Group