Janura Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Janura Sp. z o.o.

maniek 2016-03-13 18:38
Pakiet socjalny? jaki? chyba mówimy tutaj o kawie i herbacie bo to faktycznie jest
Kxox 2016-05-16 19:13
Szkoda, że już nie szukają tego projektanta instalacji w Poznaniu @pol. Czytałem tą ofertę. Pamiętam, że zapewniali umowę o pracę a także bardzo dobre zarobki.
skytower 2017-01-20 12:26
pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat i uważam Janure za naprawdę dobry wybór szczególnie jak masz mało doświadczenia ze wzlędu na to ze projektują od mieszkaniówki po przez zakłady przemysłowe a na GPZ-ach kończąc.
skytower 2017-01-20 12:27
Luki 2017-01-24 23:56
Super pracodawca! bardzo dobre zarobki a co najważniejsze w Firmie panuje fantastyczna atmosfera, szkoda tylko że pracownicy tak okradają Wiesława w czasie godzin pracy kosztem jego zysków. Miło wspominam te kilka lat spędzonych w tej firmie.
anonim 2017-01-25 07:18
A jak wygląda wynagrodzenie dla asystenta projektanta z doświadczeniem kilkuletnim na budowie i w projektach nN/SN (jakie widełki )?
Joanna 2017-03-20 14:07
@Luki rozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. A co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Chętnie też dowiemy się o możliwościach rozwoju w Janura Sp. z o.o.
Dario 2017-07-20 13:26
Generalnie mają trzy biura we Wrocławiu w Poznaniu i gdzieś pomiędzy . Z tego co wiem to od jakiegoś czasu dla pracowników są pakiety medyczne a dla tych wyższych chyba nawet jest komplet z rodziną. Z szkoleniami prawie jak wszędzie na bieżąco produktowe, ale jak ktoś sobie znajdzie fajne to zazwyczaj się zgadzają. Fajne jest to że co roku gdzieś jeżdżą na narty. Wydaje się, że wszystko jest ok bo cały czas się powiększają.
Joanna 2017-08-12 17:42
Jak wyglądają pierwsze dni pracy w Janura Sp. z o.o.? Czy pracodawca zapewnia szkolenia pozwalających na szybkie wdrożenie się w pracę? Niektóre firmy decydują się na przydzielenie opiekuna nowo zatrudnionym. Jak to wygląda w tej firmie? Pomoże to osobom zainteresowanym potencjalnymi ofertami pracy lepiej przygotować się do swojego pierwszego dnia w pracy.
Piotr 2017-09-28 14:35
Z tego co wiem to pracodawca nie zapewnia żadnych szkoleń, jedyne co jest to herbata i kawa... Pakiety medyczne to może są ale kadry kierowniczej. Do tego przerzucają studentów na kopy (dosłownie).... typowe podejście, najlepiej jak masz 20 lat do tego 5 lat doświadczenia, cad, autoprofil, języki za 1800 zł...
Naprawdę nic szczególnego, jeżeli cenisz swoje umiejętności i czas szukaj pracy gdzie indziej..
Kasia 2017-09-29 21:15
@Piotrze, masz bardzo nieaktualne informacje.
1. Medicover jest dla wszystkich
2. Firma dopłaca do Multisportu wszystkim chetnym
3. Na szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne każdy może wykorzystać prawie 4 dni rocznie, do wyboru
4. Studentów jest dużo w wakacje, bo daje się szansę wielu osobom, natomiast logiczne jest że zostają najlepsi
5. Nadgodziny płatne
6. Szkoleń i imprez wiele. Ostatnio był współfinansowany wyjazd do Pragi np.
7. Pracy wiele, czasami terminy się spiętrzają, ale to normalne w projektowaniu,
8. Dużo różnych tematów, od przemysłu po biura hotele i duże mieszkaniówki.
Reasumując, jeżeli masz ambicje aby się czegoś nauczyć to jak najbardziej, ale jeżeli czekasz tylko na szkolenia i benefity to zatrudnij się gdzie indziej.
Piotr Jarkosiński 2017-09-30 17:36
1. i 2. Medicover i Multisport to jedynie zapis w ogłoszeniu jak kogoś szukają, standard w dzisiejszych czasach... Podczas pracy jak i rozmowy kwalifikacyjnej nikt ci o tym nie powie, sami projektanci się z tego śmiali i mówili że " tutaj to tylko kawa i herbata" zapadło mi to w pamięć więc to tutaj powtórzyłem.
Ale jeżeli chcesz Joanno to się zapytaj podczas rozmowy o jakieś dodatkowe benefisy zobaczysz jaka będzie reakcja :D

"4. Studentów jest dużo w wakacje" - Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że jest ich wielu akurat w okresie wakacyjnym, ponieważ w karcie wpisowej leżącej przy wejściu więcej było nieobecności niż obecności jeżeli chodzi o wspomnianych studentów, co chwile nowe twarze jak na taśmie, trudno żeby się nauczyli czegokolwiek jak co chwile są nowi ( pod tym względem jest ich wielu). Z tego co widziałem to nosili swoje laptopy żeby na nich pracować.

Umowa o prace dla studentów.... ha ha ha dobry żart... jeżeli chodzi o studentów to typowa masówka, w grę wchodzi tutaj wyłącznie umowa śmieciowa i to nieodrazu, jakiś czas przesiedzisz "na gębę"żeby zobaczyć czy coś potrafisz np. w autocadzie bo tylko tym się tam będziesz zajmował na początku jeżeli nie, to kierownik weźmie cie na rozmowę i ci podziękują od ręki a pieniądze dostaniesz po jakimś czasie.

Ta firma wykorzystuje sytuacje (jak wiele innych firm, nic nowego !!! ) odnośnie dużej ilości studentów na rynku pracy, po prostu przerzucą 30 studentów w sposób napisany powyżej żeby zostawić 1nego zdolnego...

Dlaczego to piszę ?? Ponieważ do firmy Janura jak i wielu innych firm po prostu nie dociera to że student czy absolwent nie jest przygotowany do projektowania, studia tego nie uczą... żeby nauczyć się projektowania obojętnie jakiego czy to instalacji zewnętrznych, wewnętrznych, kanalizy, sieci niskiego napięcia itd.. itp... potrzeba czasu (w Janura go nie dostaniesz).
Studia nauczą cię trochę teorii z wielu dziedzin bo specjalizacje są szerokie (za szerokie), laborki i do tego jakieś projekty na fikcyjnych danych w Janura tego nie rozumieją i oczekują cudów..

Inna sprawa że studenci się nie uczą, a po otrzymaniu dyplomu zwłaszcza ci z dziennych oczekują cudów nie znając rynku pracy... Co nie zmienia faktu że sposób postępowania tego typu firm jest trochę nie w porządku.
Aleksander 2017-10-03 08:47
@Piotr, mijasz się z prawdą pisząc o pakietach. Firma zatrudnia prawie 50 osób na etatach i wszyscy mają dostęp do Medicovera, Multisportu i szkoleń.
Co do studentów, prawda jest taka, że trzeba ich uczyć wszystkiego, od składania rysunków do pracy na programach do obliczeń. I do tego służy idea płatnego stażu. Natomiast jest jasne, że pozostają najlepsi i najbardziej starający się. Taka jest praktyka na rynku i pracujący w firmie studenci nie mają z tym problemu:-) bo wiedzą że doświadczenie jakiego nabiorą jest warte zapłacenia frycowego. I tak było zawsze i jest, po prostu taka jest specyfika projektowania.
Zostaw swoją opinię o Janura Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janura Sp. z o.o.