Janura Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Janura Sp. z o.o.

maniek 2016-03-13 18:38
Pakiet socjalny? jaki? chyba mówimy tutaj o kawie i herbacie bo to faktycznie jest
Kxox 2016-05-16 19:13
Szkoda, że już nie szukają tego projektanta instalacji w Poznaniu @pol. Czytałem tą ofertę. Pamiętam, że zapewniali umowę o pracę a także bardzo dobre zarobki.
skytower 2017-01-20 12:26
pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat i uważam Janure za naprawdę dobry wybór szczególnie jak masz mało doświadczenia ze wzlędu na to ze projektują od mieszkaniówki po przez zakłady przemysłowe a na GPZ-ach kończąc.
skytower 2017-01-20 12:27
Luki 2017-01-24 23:56
Super pracodawca! bardzo dobre zarobki a co najważniejsze w Firmie panuje fantastyczna atmosfera, szkoda tylko że pracownicy tak okradają Wiesława w czasie godzin pracy kosztem jego zysków. Miło wspominam te kilka lat spędzonych w tej firmie.
anonim 2017-01-25 07:18
A jak wygląda wynagrodzenie dla asystenta projektanta z doświadczeniem kilkuletnim na budowie i w projektach nN/SN (jakie widełki )?
Joanna 2017-03-20 14:07
@Luki rozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. A co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Chętnie też dowiemy się o możliwościach rozwoju w Janura Sp. z o.o.
Zostaw swoją opinię o Janura Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janura Sp. z o.o.