Janura Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Janura Sp. z o.o.

maniek 2016-03-13 18:38
Pakiet socjalny? jaki? chyba mówimy tutaj o kawie i herbacie bo to faktycznie jest
Kxox 2016-05-16 19:13
Szkoda, że już nie szukają tego projektanta instalacji w Poznaniu @pol. Czytałem tą ofertę. Pamiętam, że zapewniali umowę o pracę a także bardzo dobre zarobki.
skytower 2017-01-20 12:26
pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat i uważam Janure za naprawdę dobry wybór szczególnie jak masz mało doświadczenia ze wzlędu na to ze projektują od mieszkaniówki po przez zakłady przemysłowe a na GPZ-ach kończąc.
skytower 2017-01-20 12:27
Luki 2017-01-24 23:56
Super pracodawca! bardzo dobre zarobki a co najważniejsze w Firmie panuje fantastyczna atmosfera, szkoda tylko że pracownicy tak okradają Wiesława w czasie godzin pracy kosztem jego zysków. Miło wspominam te kilka lat spędzonych w tej firmie.
anonim 2017-01-25 07:18
A jak wygląda wynagrodzenie dla asystenta projektanta z doświadczeniem kilkuletnim na budowie i w projektach nN/SN (jakie widełki )?
Joanna 2017-03-20 14:07
@Luki rozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. A co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Chętnie też dowiemy się o możliwościach rozwoju w Janura Sp. z o.o.
Dario 2017-07-20 13:26
Generalnie mają trzy biura we Wrocławiu w Poznaniu i gdzieś pomiędzy . Z tego co wiem to od jakiegoś czasu dla pracowników są pakiety medyczne a dla tych wyższych chyba nawet jest komplet z rodziną. Z szkoleniami prawie jak wszędzie na bieżąco produktowe, ale jak ktoś sobie znajdzie fajne to zazwyczaj się zgadzają. Fajne jest to że co roku gdzieś jeżdżą na narty. Wydaje się, że wszystko jest ok bo cały czas się powiększają.
Joanna 2017-08-12 17:42
Jak wyglądają pierwsze dni pracy w Janura Sp. z o.o.? Czy pracodawca zapewnia szkolenia pozwalających na szybkie wdrożenie się w pracę? Niektóre firmy decydują się na przydzielenie opiekuna nowo zatrudnionym. Jak to wygląda w tej firmie? Pomoże to osobom zainteresowanym potencjalnymi ofertami pracy lepiej przygotować się do swojego pierwszego dnia w pracy.
Zostaw swoją opinię o Janura Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janura Sp. z o.o.