Euro AGD

Poznań

Opinie o Euro AGD

klient 2009-11-17 12:15:14
Wybrałem pralkę w Euro na Franowie - 2 godziny temu. Pan mi owinął w folię i powiedział, że TU STOI PRALKA i jak zapłacę to mogę sobie zabrać. Na moje pytanie czy pomoże załadować ją do samochodu odrzekł, że pracownicy nie mają prawa wyjść za próg sklepu a poza tym mają (czyli EURO) przecież transport. Jeżeli zaś chcę to mogę poprosić kierowniczkę, a ona może pozwoli mu wyjść na parking. Oddałem kwita i poszedłem w pioruny podziwiając bogactwo tej firmy. Pralkę kupiłem w MODEL1. Tam dwóch panów włożyło mi ją do bagażnika i to bez zezwolenia kierownika. Dziwne!!?
kaska 2010-01-21 20:03:13
sama prawda

najgorszy jest ten [usunięte przez moderatora]a do tego wredny

ja juz tam nie jeżdze wole media markt
kamil 2010-09-12 20:53:37
W sklepie Euro pracują doradcy klienta , a nie tragarze!!! Od tego jest chyba transport, wtedy pralkę przywiozą , wniosą , rozpakują. A jeśli ktoś skąpi siana na transport to niech sobie sam targa pralkę!!! Ciekawe co byś powiedział gdyby doradca klienta wkładając pralkę uszkodził Ci samochód , kto by za to płacił???
Raffez 2012-04-05 12:04:29
Popieram w 100% - później taka damulka z pyskiem by wyszła do [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] i co? i transport w lakierowaniu ;)
leon 2013-03-16 22:30:02
reklamacje,... ? grupa niekompetentnych ignorantów, którzy nastawieni są tylko na sprzedaż, ale nic innego załatwić już nie potrafią.
Nie ma z kim rozmawiać, wszyscy zasłaniają się procedurami, kupa oszołomów.
Niestety z przykrością muszę stwierdzić że już do tego sklepu nie przyjdę. Sprzęt kupiony za 2600 zł /laptop/ najlepiej złomować a nowy kupić w Media Markt
propozycja współpracy 2014-05-10 14:27:15
Dla tych którzy pracują jako sprzedawcy na dziale grube agd lub dla tych którzy siedzą na kasie i piszą polisy mam propozycję współpracy. Szukam tylko zdecydowane i konkretne osoby proszone są o maila gdywyplatatozamalo@10g.pl.
sektor 2016-05-19 12:38:58
nie wydaje mi się, by w nranży rtv i agd klienci byli nieznośni. Tutaj przychodzą raczej osoby zdecydowane :)
Zostaw swoją opinię o Euro AGD - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro AGD