Opinie o Orizon GmbH w Augsburg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orizon GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orizon GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orizon GmbH w Augsburg

Wyciągnąć Wnioski

Nie jaka A Piechowiak to ta osoba jest nieudolna i jest od werbowaniu ludzi do roboty, ma za zadanie dezyinformowaniu . Wyprowadza ludzi na manowce , bo ma w tym cel od głowy grubą kase łapie. Szkoda waszego czasu dla (usunięte przez administratora)

Kierownik robót elektrycznych Nowy wpis
@Wyciągnąć Wnioski

Anna Piechowiak to agentka służb specjalnych.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Orizon GmbH?

Kto trzeba

Wypowie się ktoś na temat orderpickingu artykułów świeżych i suchych pod Erfurtem? Jak wygląda sprawa z ( Euro) i lokum?

chaczer1515 Nowy wpis
@Kto trzeba

ja robiłem już nie raz na order picker skaner system słuchawkowy powiem odrazu że mieszkanie pod erfurtem to porażka sam dzwoniłem do nich i powiedzieli że trzeba po przyjeździe do Niemiec z Polski przejść obowiązkowa 10 dniową kwarantannę i pokoje 2 osobowe a na mieszkaniu 6 osób jest a sama robota nie najgorsza bo nie ma żadnej filozofii w komisjonowaniu acz kolwiek trzeba się przyzwyczaić robota jest 5 dni w tygodniu max do 10 godz dziennie zależy od ilości zamówień 3 zmiany

Dawid Nowy wpis

Może ktoś podać maila do tej firmy ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Orizon GmbH.
Mag

Praca na stanowisku pakowacz zabawek(usunięte przez administratora) Wystarczy zadzwonić pod podany numer telefonu.

Magda

W e-mailu otrzymanym na przesłanie aplikacji jest adres agencji pracy, nazwisko Pana Tomasza Sekleckiego oraz numer telefonu. Gdy poszukamy takiej firmy, wszystko się zgadza, takowa istnieje oraz pracuje w niej taka osoba. Jedynie e-mail jest inny. Zastanawiające jest jednak, że 1/3 wiadomości jest poświęcona temu aby nie dzwonić pod podany numer tylko z każdym zapytaniem zwracać się drogą e-mailową ponieważ Pan Tomasz nie ma czasu na rozmowy i mnóstwo innych wymyślonych powodów typu oszczędność czasu. Dlatego zadzwoniłam pod numer, odebrał ktoś z agencji i wyjaśnił, że to (usunięte przez administratora) Ktoś podaje się za ich pracownika. Z tego co widziałam na grupach z pracą w Niemczech, podobne sytuacje były w innych agencjach. Ktoś podaje się za ich pracowników. Tak jak ktoś napisał wyżej, to jest bardzo wysoka stawka jak na prace na produkcji. Nie ma takich stawek. Dlatego chciałam to sprawdzić. Mieszkam w Stuttgardzie i nie potrzebowałam mieszkania więc nawet nie przeczytałam tej prezentacji. Natomiast po odkryciu oszustwa przejrzałam to i cóż... płacenie w kryptowalucie jest niepoważne... Gdybym to zobaczyła, w ogóle bym się nie zainteresowała tą ofertą. Ale mimo, że nic nie straciłam, czuje się oszukana. Moja informacja dotyczy konkretnej oferty pakowania zabawek. Na temat samej firmy Orizon nie wydaje opinii. Firma ta nie ma nic wspólnego z ofertą pracy.

Rafał
@Magda

Można prosić numer tego Pana, bo mam jedynie numer zagraniczny bodajże, na który nie mogę zadzwonić. Po wpłaceniu kaucji za mieszkanie mają przesłać umowę do wglądu przed pojechaniem I podpisaniem. Jezeli jest ktoś kto dostał bądź nie dostał tej umowy do wglądu proszę o odpowiedź, bardzo mi na tym zależy. W takim razie zastanawiam się co Jezeli temu Panu prześle kaucję za zakwaterowanie, co dalej? Czy wszysktie warunki jakie obiecywał będą spełnione? Co jeżeli zapłacę pojadę I stawka będzie mniejsza?

xxx
@Rafał

Ta oferta pracy jest oszustwem. Nie ma takiej oferty i jak wpłacisz kaucje po prostu stracisz pieniądze. Nikt nie będzie wstanie namierzyć do kogo poszły pieniądze bo przelew jest w kryptowalucie. Żadne warunki nie będą spełnione bo ta oferta nie istnieje. Wszystko jest wymyślone.

Leniu

Wystarczy wejść na stronę Orizon GmbH i sprawdzić ze mają inne adresy mailowe. Typowa próba wyłudzenia pieniędzy.

Trochę podejrzana oferta przy tych zabawkach,ponieważ stawka wysoka przy nieciężkiej pracy oraz wymagają kaucji za mieszkanie.Pracowałem w wielu agencjach i spotykam się z czymś takim pierwszy raz.Oni nie mogą pobierać żadnych pieniędzy od kandydata.

Magda

Co do pracy dotyczącej pakowania zabawek. Czy dostał ktoś wzór umowy który miał być przesłany do dzisiaj?

k72000

Jedzie ktoś może na pakowanie zabawek, lub ktoś może miał z tym doświadczenie? :)

Sobol
@k72000

Właśnie wczoraj wysłałem CV bo chce jechać na te pakowanie

Artur
@k72000

Też mam chęć jechać do tej pracy. Oferta pracy wydaje się być bardzo atrakcyjna przez tą agencję.

Stan

Tak spokojnie zrobiło się na forum czy to jest sygnał, że dobrze się pracuje?Warto złożyć cv?

Helena

@Anonim, może nie warto poprzez niemiłe doświadczenia z jedną osobą skreślać całej firmy? Może powiesz nam więcej o pracy w tym miejscu? Na naszej stronie widnieje wiele aktualnych ogłoszeń o pracę w Orizon GmbH. Znajdziecie je tutaj: https://www.gowork.pl/praca/orizon-gmbh;pr - czy ktoś już aplikował i może podzielić się swoim doświadczeniem?

Tomasz
@Helena

Witam a ja sobie bardzo chwale Orizon pieniądze zawsze na czas a co do pracy różni się od Polskiej pracy dużo wystarczy chodzić i robić swoje a ten kto na rzeka to jakiś leń lub pijak bo też z takim zaczynałem ani jednego dnia nie był trzeźwy więc nie dziwię się że może być ktoś nie uprzejmy do takiej osoby ja polecam bo Polskich pracodawców mam dość

@Tomasz

Dużo racji .... marudzących w brud tylko nie ma komu pracować. Najpierw dajmy od siebie po czym możemy rozmawiać o poprawie, zmianie itd. Fajna i wiarygodna informacja, chętnie bym spróbował a mieszkam już z rodziną w Norymberdze .piotrw-5@wp.pl

@Helena

Witam, Próbowałem ale wciąż wyskakują jakieś błędy przy rubryce cv.... Chodziło mi o ofertę w Regensburgu.. Mieszkam w Norymberdze tak więc miał bym nie daleko. Jak to jest aktualne to podaję adresik skrzynki @ piotrw-5@wp.pl

Boss
@Piotr

Mam kolegów w firmie którzy pracują przez tą firmę i nie narzekają -mieszkanie mają super ubrania dostają i kasa na czas

@Boss

To fantastycznie! Może w związku z tym namówiłbyś swoich kolegów, aby sami zabrali tu głos? Takie informacje "z pierwszej ręki" stanowią tu ważne źródło informacji o danym pracodawcy. Na kilku popularnych portalach z ofertami pracy widziałam ogłoszenia firmy Orizon GmbH. Szukają nowych pracowników na naprawdę przeróżne funkcje. A czy ktoś z już obecnych pracowników powie nam, jak przedstawia się kwestia ubezpieczenia zdrowotnego? Można na nie liczyć?

Hektor
@Helena

Czy "kwestia ubezpieczenia zdrowotnego" to jakiś ponadtaryfowy gest pracodawcy?

Andre

Przez prawie 2 lata wszystko o.k. kasa się zgadzała wszystko na czas. W czerwcu krach... czekam na pensje już 12 dni i nic... nikt nie wie co się dzieje....

Eryk

Może wiecie coś o aktualnych ofertach pracy w firmie? Trudno dostać się?

@Eryk

Niestety, nie udzielę Ci informacji odnośnie tego, czy trudno jest się dostać do Orizon GmbH, ponieważ nigdy nie byłam tam zatrudniona. Mogę Ci jednak powiedzieć, że firma prowadzi w chwili obecnej procesy rekrutacyjne, a ich ogłoszenia bez najmniejszego problemu znajdziesz na wielu popularnych stronach z ofertami pracy. Planują zatrudnić na przykład elektryków, a także spawaczy. A Ty o jakiej posadzie myślałeś?

Robert

Czy firma normalnie działa?

Słyszałem dobre opinie o firmie, czy dlatego tak rzadko piszecie?

Nie polecam ze względu na nieuprzejmą jedna panią. Jako firma powinni sprawdzać kadrę i ich stosunek do obcokrajowców! Bo warto się dowiedzieć przez główną siedzibę co się dzieje w innych filiach... mam złe doświadczenie z tą filia i to nie w Augsburgu.

mama

no ciekawe ileu będzie chętnych @lucjusz jak trzema mieć ważne certyfikaty TÜV i własny samochód nawet

Lucjusz

Witam czy ktoś będzie jechał do pracy jako spawacz z tej firmy a chodzi o Lipsk? ?

Lucjusz

Ogłosili sie dziś na www.Spawalnictwo.com Portal z ofertami pracy

Lucjusz

Witam ktoś moze powiedzieć o warunkach pracy na stanowisku spawacza w tej firmie?

walijczyk

Do monachium to nie jechalem, ale w niemczech generalnie jest okej

Zostaw merytoryczną opinię o Orizon GmbH - Augsburg

• Jak się pracuje w Orizon GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Orizon GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orizon GmbH?

Orizon GmbH