Opinie o EJ JOB w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EJ JOB. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EJ JOB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EJ JOB w Gorzów Wielkopolski

Zainteresowana Nowy wpis

Właśnie poczytałam sobie ofertę pracy jako opiekunka do osób starszych, z tego co widziałam wszystkie oferty były z 2023 roku. Obecnie jest możliwość wyjazdu przez agencję do takiej pracy? W większości ofert napisano o doświadczeniu, że jest oczywiście wymagane. Ktoś mi konkretnie wytłumaczy ile takiego doświadczenia trzeba mieć, żeby znaleźć w tej agencji pracę?

Alina Nowy wpis

Jestem zadowolona ze współpracy, która trwa ponad 3 lata. Firma ma dużo zleceń, więc jak potrzebuje wyjechać to Panie zawsze dla mnie znajda zlecenie. Kontakt z koordynatorkami jest bez zarzutu, zawsze odbierają albo oddzwaniają.

Agata

@Zosia to dobrze, że byłaś zadowolona z pracy w EJ JOB. Czy ktoś jeszcze opowie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Czy jesteście zadowoleni z pracy? Pamiętajcie, że każda informacja na tym forum jest ważna dla nowo zatrudniających się osób.

Doris Nowy wpis
@Agata

Ja byłam na 3 zleceniach z tą firmą u 3 różnych rodzin. Każde zlecenie było bardzo trudne. Tam gdzie ja byłam dwa zlecenia skończyły się bardzo szybko dla firmy , bo nikt i tak już by tam nie zechciał pracować . To było w 2017 roku, nie wiem jak długo ta firma jest na rynku, ale ja bym jej nikomu nie poleciła przez wzgląd na ich marną pomoc, jak i okłamywanie o składkach od średniej krajowej - nie odprowadzali oni w tamtym czasie tak wysokich składek mimo, że się z tym afiszowali m.in. na Facebooku. Wcześniej tą firmę tworzyły dwie Panie, obecnie być może firma bardziej się rozrosła i kadra jest bardziej liczna. Co było jeszcze w tej firmie dużym minusem i skłoniło mnie do zakończenia z nimi współpracy to fakt, że po zakończonym zleceniu miałam zamówiony bus przez firmę i on nie przyjechał po mnie( nie wiadomo dlaczego), a pieniądze zostały zapłacone, więc za kolejnego zamówionego busa dla mnie firma potrąciła sobie z mojej wypłaty te pieniądze żeby nie być stratna pomimo, że winę za to nie ponosiłam ja. Miałam też założoną już w tamtym czasie platformę w ZUS i podgląd swoich składek i mogłam sprawdzić ich wiarygodność. Panie były miłe dopóki nie pojawiały się większe problemy, ale to jak w każdej firmie. Ja już nie wyjeżdżam na opiekę , bo uważam, że żadna firma opiekuńcza nie jest godna polecenia, ponieważ za dużo jest wszędzie przekłamań - mówię to z własnego doświadczenia, bo trochę tych zleceń w różnych firmach przepracowałam .

K63 Nowy wpis

zamierzam skorzystać z usług EJ JOB po raz pierwszy. Czytam opinie o tej firmie i widzę dużo pozytywnych wypowiedzi. Dziękuję Wszystkim za wpisy. Pomogliście mi podjąć decyzję:)

Firma EJ JOB szukała nowego pracownika na stanowisko Poszukujemy Opiekunki do samotnej seniorki 89 lat. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Magda

@Ilona a gdzie dokładnie jeździ ?

Ilona

Mama jeździ z firma już kilka lat, bardzo zadowolona, wyplata zawsze na czas, miejsce pracy zgadzalo sie z faktycznym stanem ktory zastala na miejscu, w razie problemów zawsze pomoc od firmy. Polecam?

Ilona
@Ilona

Polecam!

Edyta

Byłam z firmą na miesięcznym zleceniu. Po raz pierwszy, nie znając jej wcześniej, decydując sie na wyjazd w ciągu 3 dni. Mogę wypowiedzieć się wyłącznie pozytywnie - natychmiastowa reakcja na e-mail czy sms, opis zlecenia zgadzał się z tym, co zastałam na miejscu, wynagrodzenie na koncie natychmiast po zakończeniu zlecenia. Potwierdzam też to, co wcześniej kilka osób pisało - kartę ubezpieczenia w niemieckiej kasie chorych miałam po niespełna tygodniu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Teresa
@Edyta

A jak wyglądały Twoje relacje z koordynatorami z EJ JOB? Byli obecni na miejscu czy tylko w Polsce? Proszę o odpowiedź

Kotasss u

Śmianie to tylko w biurze :P nie jak u szefostwa, co mu dużo zarzucają niekompetencji, nie jak inżynier buhahahah z którym się nie liczy

Teresa
@Kotasss u

Twój komentarz nie jest zbyt zrozumiały, czy zechcesz go nieco rozwinąć? Pamiętaj, że na forum zaglądają osoby poszukujące zatrudnienia i wszelkie wskazówki są dla nich ważne. Napisz coś więcej o warunkach zatrudnienia. Zdradzisz, jakie zajmujesz stanowisko?

Feliks

Mogę podpisać się spokojnie pod tak pozytywną opinią. To bardzo dobry pracodawca.

OpiekunkaDE

Super agencja, Panie z biura zawsze pod telefonem, chętne do pomocy. Wypłata wysoka i na koncie przed czasem

Xxx x x.

Masakra. PRACA NA CZARNO. Zapomnijcie o niej

Poz.
@Xxx x x.

Skąd takie wnioski?

@Poz.

@Poz. Jak widać - raczej nie zgadzasz się z @Xxx x x., jeśli chodzi o ten aspekt. Proponuję zatem, żebyś napisał nam, jak Ty do niego konkretnie podchodzisz. Jeśli jesteś pracownikiem firmy EJ JOB, to opisz nam również, mniej więcej, ogólne warunki zatrudnienia. Zacznij może od kwestii umów - od razu obowiązuje umowa o pracę, czy dopiero po pewnym czasie?

Agata

@Susi Skoro Twoja siostra słabo sobie radzi w Internecie, to cieszę się, że mogłaś wystawić opinie o EJ JOB w jej imieniu. Możesz jej przekazać, że w ten sposób pomoże wielu osobom, które są zainteresowane tym pracodawcą. Na stronie firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy w kraju i zagranicą: http://www.ejjob.pl/formularz-zgloszeniowy/ - szukajcie w rubryce po lewej stronie. Aplikował ktoś może ostatnio i napisałby nam, jak wygląda cały ten proces?

Susi

Moja siostry nie korzysta z internetu. Wiec postanowilam napisac w naszym wspolnym imieniu. Ona jezdzi do pracy juz kilka lat.B.mily kontakt telefoniczy.Karta Ubezpieczenia prawie natychmiast..co niektorym firmom do dzisiaj nie zdarzylo sie doslac. .podobnie jak z wyplata. Tutaj nie MIALA problemów ZADNYCH. Z Miejsca pracy jest zadowolona (chociaz poprzedniczka nie znajaca jezyk a Opowiedziala jej Strasznie historie) ale po 2 tyg Obie rozumieja sie dobrze. FIRMA ODPOWIADA ZAWSZE. STARA SIE BYC POMOCNA NA ILE MOGA Z POLSKI POMOC. JEST KOORDYNATOOR NA MIEJSCU W DE.Siostra jest po 8 latch wreszcie z tej Firmy zadowolona I dla mnie milo Sie SLYSZY. Bo ja Znalazlam jej ich ogloszenie.Mam nadzieje ze z Ej Job zostanie.przepraszam za literowki w tekscie. Pozdrawiam I imieniu wlasnym I siostry. I Do Pan z Firmy... Tak trzymaj.. I dziekuje my.

Agata

@Daniel Każdy z nas jest inny, wymaga zupełnie czegoś innego - to pewnie dlatego. Pracujesz albo pracowałeś w EJ JOB? Co w własnej perspektywy możesz powiedzieć nam o tym pracodawcy? Warto aplikować? @Renata Cieszę się, że współpraca z tą firmą układa się dla Ciebie pomyślnie. Może w związku z tym wiesz, czy aktualnie prowadzi rekrutację?

Renata

Polecam firmę EJ Job, mają dużo zleceń, wysokie stawki i wypłatę na czas na koncie.

Daniel

Jeszcze nie słyszałem żeby wszystkim pasowała firma, więc nie dziwią niektóre opinie.

Julita

Miło wspominam współpracę z agencją. Pełen profesjonalizm, odpowiednie przygotowanie pracownika do pracy.

T.A
@Julita

Masakra.Zero organizacji gdy pracownik potrzebuje pomocy ze sobie nie daje rady i chce zjechać robią straszne problemy.Przeżyłem horror w tej firmie.Wszyscy zarabiają 1.370 euro Psie pieniądze.Dobrze ktoś to wykombinował z tą płatnością.Nigdy więcej z taką firmą współproduktów. OLEWAM PRACOWNIKÓW

Jadźka

To było jedno z najlepszych doświadczeń dla mnie. Bardzo mi się podobało w Niemczech z Ej Job, uważam cały wyjazd za świetna przygodę i jeszcze szansę na zarobek fajnych pieniędzy. Polecam każdemu!

Magda

Ja też polecam wyjazd z Ej Job. Dopełnione są wszystkie formalności, ja generalnie jestem na tak!

Lidia

Ja polecam z całego serca! Jeśli szukacie pracy za granicą to ta jest idealna. Zawsze możecie na nich liczyć, macie zapewnione zakwaterowanie, wypłatę na czas i jeszcze pomoc w załatwieniu wszystkich formalności!

Zostaw merytoryczną opinię o EJ JOB - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w EJ JOB?

Zobacz opinie na temat firmy EJ JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EJ JOB?

EJ JOB
4.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • ul. Saperów 48
    66-400 Gorzów Wielkopolski