Praca w ROOFEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sylwester Białecki

Szczecin

Opinie o Praca w ROOFEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sylwester Białecki

łysy 2010-12-29 17:43:43
Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała mało konkretnie - opowieści o wysokich zarobkach i możliwościach pracy w firmie po czym usłyszałem, że podstawa to minimum a prowizja uzależniona od sprzedaży bez rewelacji. Wrażenie jakie na mnie zrobił właściciel to typowy cwaniaczek któremu udało się osiągnąć coś kosztem innych. Słoma z bytów wystaje. Odradzam zdecydowanie.
mały 2014-12-02 11:39:33
Pracowałem w tej firmie i zdecydowanie nie polecam. Zarobki to najnizsza krajowa i traktowanie pracowników jak niewolnika. Własciciel nie płaci za nadgodziny tylko daje wolny dzień. Zdecydowanie odradzam!
bardzo mały 2014-12-11 19:47:25
ja tez tam pracowałem, około 6 lat,. ... ale wyjechałem do Norge do brata i już zostałem.
A praca jak w każdej firmie, jednak zawsze 8 godzin dziennie, 5 dni w tyg, nie było nigdy sobót roboczych czy uciążliwych nadgodzin. Czasami w listopadzie lub grudniu bywały dni 12-godzinne, ale za to dostawaliśmy zawsze dodatkowy urlop zimą, nie było tez zwolnień z pracy na zimę. Wielka zaleta to że wszyscy pracowali na umowy o pracę, żadnych śmieciówek - dziwne, ale właściciel takie ma zasady. Poza tym, wynagrodzenie zawsze płatne na czas w pierwszy piątek miesiąca, nie słyszałem od zatrudnionych - nawet takich z 5-10 letnim stażem pracy- aby wynagrodzenie było kiedyś wypłacane z opóźnieniem, lub w niepełnej kwocie.
Jednak trzeba przyznać, ze właściciel twardy człowiek, nie daje sobie wejść na głowę, szczególnie cwaniaczkom i naciągaczom. .. a-ha, fajne laski w dziale handlowym zatrudnia ;o)
chrumpek 2015-10-07 15:27:28
pracowałem tam dwa razy, ..fajna firma, fajni ludzie, szczególnie fajne laski w biurze .... pierwszy raz dałem ciała i z pracy wyleciałem, drugi raz tez dałem ciała i juz sam odszedłem. Kasa zawsze na czas, przyzwoite zarobki, umowa o pracę od pierwszego do ostatniego dnia, urlopy płatne jak trzeba, czasami szefuncio zabierał załogę i zaprzyjaźnionych klientów na hardcorowy weekend nad jeziorem, kiedyś nawet trzeba było wyremontować kempingi po takiej imprezie ;o) .. a szefuncio wygląda na groźnego, ale to fajny gościu, lubi pogadać i pożartować, ale pracy pilnuje, nie ma opierdzielania, .... w ogóle nie toleruje alkoholu i innych używek ;o( ... szkoda, bo mam fajne wspomnienia ;o)
maz 2016-03-29 14:46:36
pamiętam tego chrumpka, ... zaje...sty gosciu. Jak pamiętam to za moich czasów w roofexie to ten chrumpek pracował tam ze dwa razy. Raz wyleciał zdaje się za wódeczkę, .... później po zdaje się roku chrumpek był u szefa na rozmowie i szef go ponownie przyjął, .. i tym razem chrumpek długo nie popracował. Nie wiem za co wyleciał drugi raz, ale szefu miał go dość i mówił ze już trzeci raz go nie przyjmie do pracy. Szkoda, bo ten chrumpek to naprawdę taki śmieszny chrumpek był, to zdaje sie nawet szef go tak nazwał ;o) ... fajny i smieszny z niego koleś, ale za czesto przychodził do pracy na fazie, bywał mocno zmęczony ;o) szczególnie po łykendach, ... ogólnie dobrze się tam pracowało. Może kiedyś wrócę do PL, na pewno odwiedzę szefa i załogę.
Pozdrawiam wszystkich z zimnej norwegii.
pp. 2016-09-28 09:03:58
W starej firmie na stołczynie można było zapalić po cichu, w nowej firmie w przecławiu już nie.
Generalnie szwfu nie pali, biuro nie pali i obowiązuje całkowity zakaz palenia na całym terenie fabryki, .. oprócz jednego miejsca wyznaczonego dla palaczy na zew hali prod. gdzie można palić, ale w czasie przerwy śniadaniowej.
Gdy przenosiliśmy się no nowej fabryki to szefu tłumaczył dlaczego obowiązuję zakaz palenia, i tak naprawdę muszę się z nim po cichu zgodzić, .. ponieważ , co np. mają robić pracownicy niepalący w czasie gdy palacze udają się na kolejną już przerwę na papierosa ? .. czy w tym czasie niepalący maja tez przerwać pracę ? . .czy jednak powinni pracować dwa razy szybciej, tj. za siebie i za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który zrobił sobie dziesiąta już przerwę na papierosa.
Pracuje w tej firmie wiele lat, jestem niepalący, i wkurzaja mnie cwaniacy, którzy po dziesięć razy dziennie cha robić sobie przerwę na papierosa a ja w tym czasie musze pracować.
Zostaw swoją opinię o Praca w ROOFEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sylwester Białecki - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praca w ROOFEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sylwester Białecki