Opinie o DOSAM Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DOSAM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOSAM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOSAM Sp. z o.o. w Katowice

Agnieszka Nowy wpis

@idon a pracowałeś/pracowałaś tam?

idon Nowy wpis

@polka a może jednak nie "som'? Ja mam dobre skojarzenia z firmą, a też dużo pozytywnych opinii słyszałem. Ogólnie może podasz jakieś argumenty, czy tak po prostu sobie napisałeś, ale w sumie nie ma żadnych argumentów na poparcie tego komentarza? CIekwe.

polka Nowy wpis

uwazajcie na dasam nie idzcie tam do pracy okradajom ludzi teraz nie dosam ma inom nazwe food costam to som zlodzieje

goldenpress Nowy wpis

z co niektorymi zgadzam sie tutaj w stu procentach... sam pracowalem w Dosamie kilka lat na Slowacji a jeszcze wczesniej zaczynałem w Czechach w Olomouc. Myslicie ze jestem az tak glupi by kilka lat pracowac za darmo???.... Mozna zarobic ale trzeba chciec poprostu pracowac i chodzic do tej pracy. Dla mnie to bez róznicy ze wyplate dostawałem do ręki , wazne ze zawsze mi sie zgadzała.

Magazynier

Rekrutacja konkretna. Wszystko jasno określne. Zarobki czyste i duże. Badania lekarskie i kurs na wózki widłowe.

Czy pracowałam kiedyś na magazynie. Czego oczekuje od pracodawcy.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Pani Wioleto prosze przestać odstawiać te żenujące scenki. Niech sie Pani lepiej zajmie rodziną. To logiczne że ma Pani ciężko finansowo skoro Pani partner Tomasz to nierób. Szczerze Pani współczuję musi Pani utrzymać siebie dwójkę dzieci i faceta co ma dwie lewe ręce do pracy. Za swoje porażki życiowe niech Pani obwinia siebie a nie wszystkich dookoła. Życie na Słowacji nie jest takie. Wynajęcie mieszkania kosztuje żywność itp z jednego źródła dochodu ciężko. To zrozumiałe. Jeszcze jak zaczną Panią ściągać za poród u pobyt w szpitalu bez ubezpieczenia to Pani przeklnie Słowację na amen. Zastanów się kobieto zanim coś napiszesz. Pozdrawiam

zoska00

być olanym hahaahaha rozbawiłeś/aś mnie to ja olałam was i tą wasza zasrana agencje DOSAM która własnie na kazdym forum ma negatywne komentarze wiec po co piszesz ze agencja jak najbardziej godna polecenia hahaha nie dajcie sie namówić teraz tu gdzie pracuje to moge powiedziec ze agencja jest godna polecenia a nie "DOSAM" TESCO- BECKOV !!!!!!!!!!

zoska00

hahaha co Ty mozesz wiedzieć o takiej pracy jak nic tam nie robisz !!! hahaha tylko powtarzasz ciagle warto sprobowac szkoda sił zapierdalac za darmo murzynów to sobie szukajcie w afryce !!!!!!

janoc

I Znowu komus w zyciu nie wyszlo

pracownica

Zoska00 wypisujesz głupoty w komentarzach, ponieważ mścisz sie ze względów osobisty :D przykro być olanym hahaha no cóż widocznie dziewczyno nie nadajesz sie do takie pracy bądź do jakiejkolwiek pracy hehe

zoska00

pracować sie chcialo chyba po to sie tam pojechalo, ale za co??? za darmo ??? OSTRZEGAM WSZYSTKICH NIE WDEPNIJCIE W TO BAGNO TAK JAK JA BO NAPRAWDE BEDZIECIE ZAŁOWAC JEST WIELE INNYCH AGENCJI WIARYGODNYCH wypłacalnych u ktorych odrazu masz przelewane wynagrodzenie na konto a nie do ręki wiec radze spróbowac gdzies indziej

zoska00

Wiem kto stoi za tymi komentarzami bo jesteś taki sam cygan jak twój szej "CIEPLIK" odszedlem/am z wlasnej woli poneiwaz zarobilam nie cale 100 e dobrze ze mialam za co do domu wrocic haha a bronisz tej agencji poniewaz kogo sciagniesz do pracy, dostajesz za tego kogos nie zła sumke wiec co mozesz powiedziec w tym temacie !!! nie wiesz co to znaczy pracowac dzien w dzien po 12,13 godzin za darmo bo siedziesz i pierdzisz w stolek i myslisz ze blyszczysz !!! SZUKANIE NAIWNIAKÓW A NIEWOLNICTWO JUZ DAWNO ZNIESIONE. DLATEGO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI OSZUSTAMI I OSTRZEGAĆ BĘDE ŻEBY JUZ NIKT NIE WDEPNAL W TO BAGNO BO SZKODA WASZYSCH SIŁ :)

Mlody

No ciekawe bo nie ma w Piotrkowie nikogo kto był robił na Słowacji i w Czechach.chyba że z innej firmy....

Kacor

Firma Dosam to świetny pracodawca. Jeśli ktoś jest pracowity i ma chęci do pracy to polecam tą firmę :)

Koliber

Zoska00 co Ty możesz wiedzieć o pracy w Dosamie? Zapewne piszesz negatywne komentarze bo zostałaś/ zostałeś zwolniona/zwolniony z własnej winy np lenistwo i nie chodzenie do pracy bądź przychodzenie do pracy pod wpływem alkoholu. Żaden pracodawca nie toleruje takich pracowników. Z takim podejściem do pracy to nigdzie długo nie zagrzejesz miejsca.

Men

W Piotrkowie Trybunalskim Dosam Cie przyjmie :) Nie sugeruj się negatywnymi opiniami piszą to ludzie którzy prawdopodobnie zostali zwolnieni i to zapewne przez swoją głupotę. Firma Dosam nie zwalnia tak po prostu, musi być konkretny powód tj np. Alkohol, nie chodzenie do pracy itp

Polka

Jeśli komuś sie nie chce pracować to później takie opinie dodaje na forum. Pracowałam w Dosamie kilo lat i jakoś nie mam na co narzekać. Firma Dosam to konkretny pracodawca.

zoska00

Cieplik twoja kadencja w tej agenturze powoli dobiega końca!!!! zaczynaj pakować manatki !!!! Złodzieju!!

ziska00

kalis nie pchaj sie tam dobrze ci radze wyzysk straszny i płaca zadna zerowa!!! tylko nie dosam wykorzystaja do konca a nie zaplaca!!!

zoska00

jest to agentura do dupy zarówno na słowacji jak i na czechach i Piotrkowie trybunalskim!!!! nie pchajcie sie w to bagno!!!

zoska00

co to za kursy gdzie siedzisz za stoliekim i sluchasz opowiesci dziwnej tresci jakiegos słowaka gdzie wiekszosci slow nawet nie rozumiesz a na tlumacza nie stac!!! a o jezdzie na wozkach nie bylo mowy test wygladal tak ze podali ci wszystkie prawidlowe odpowiedzi smiech na sali puste krzesla haha a badania lekarskie nie wygladaly wcale lepiej. do pracy jade pracowac a nie uczyc sie wiele miesiecy bo takiej pracy jestes juz nauczonypopo kilku dniach, a co do pieniedzy nie wierzcie bo normalna nigdy nie bedzie a nawet ich nie zobaczycie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DOSAM Sp. z o.o. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOSAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOSAM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOSAM Sp. z o.o.

DOSAM Sp. z o.o.