Opinie o Dachłącz - Michał Łączyński w Pilawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dachłącz - Michał Łączyński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dachłącz - Michał Łączyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dachłącz - Michał Łączyński w Pilawa

Jak w Dachłącz - Michał Łączyński wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Oszukana Nowy wpis

Oszust !!! Nie polecam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dachłącz - Michał Łączyński?

Bp Nowy wpis

Nie ma kierownictwa, jest prezes który kompletnie nie szanuje pracowników. Radzę omijać z daleka. Nikt tam nie wytrzymuje. Wyzysk, krętactwo i manipulacja.

NB Nowy wpis

Widać po częstotliwości ogłoszeń ,,,

Oszukana

Również nie polecam usług tej firmy. Zostałam przez właściciela oszukana dwa razy. Pierwszy raz przy zamówieniu materiału na dach, okazało się, że zamówił inną blachę niż chciałam wmawiając mi że przesłał mi kilka propozycji i tą właśnie wybrałam. Oczywiście jest to nieprawda dostałam tylko jedną wycenę z blachą, która okazała się droższa niż ta którą chciałam. Jest tylko do niej bardzo podobna. Drugi raz zostałam oszukana trzy tygodnie temu, chciałam zamówić jeszcze cztery arkusze blachy i Pan Michał przyjął zamówienie i miał oddzwonić w ciągu tygodnia, niestety do tej pory nie zadzwonił, telefonu nie odbiera. Pojechałam na miejsce i okazało się że w ogóle nie ma śladu mojego zamówienia. Zaczęłam szukać blachy w innych składach i okazało się że na dowodzie zakupu jest wpisana inna blacha niż otrzymałam. Na szczęście miałam że sobą kawałek i mogłam dopasować bo po numerze na fakturze jest inny kolor. Ogólnie nie polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Dachłącz - Michał Łączyński? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
oszukana

Niestety Pan Michał i jego firma mnie oszukali. Wzięli pieniądze - całą sumą, mieli dostarczyć blachę następnego dnia a nie dostarczyli. Nie odbierał dwa dni telefonu. Po czym termin dostawy uległ zmianie 4 razy. Poprosiłam o zwrot pieniędzy abym mogła kupić blachę gdzie indziej, niestety Pan Michał nie zamierza oddać mi pieniędzy. Dekarze czekają już miesiąc, ponoszę straty. Nie polecam firmy, a już na pewno nie wpłacajcie pieniędzy zanim otrzymacie towar.

Zawiedziony
@oszukana

Zgadzam się, właściciel niestety nie szanujący Klienta.

Pozorny
@oszukana

Tylko Pan Michał jest właścicielem i to jest jego forma, nie mieszajmy ekipy która jest Bogu ducha winną.

@Pozorny

W jaki sposób zostaliście rzekomo (usunięte przez administratora) przez firmę, której wątek tego tematu dotyczy? Nie ukrywam, że moje zaskoczenie jest spore i teraz właśnie za pośrednictwem tego miejsca chcę ustalić, co dokładnie masz na myśli, pisząc swój wpis. Nie każdy wie, jak to wszystko tam funkcjonuje, dlatego sam liczę, że Ty mi to wszystko przedstawisz i określisz. Zrób to, proszę.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Taka prawda

Nie ma co pisać, nie szukaj tu zatrudnienia Na rynku jest wiele lepszych i bardziej szanujących pracodawców niż Michał Łączyński

@Taka prawda

Skoro nie polecasz osobie, która zadała pytanie, aby szukała zatrudnienia w firmie Dachłącz to może zechcesz uzasadnić swój wpis? Oczywiście masz prawo do takiego zdania ale lepiej by było, gdybyś swój wpis uzasadnił w bardziej szczegółowy sposób. Możesz to zrobić? Będzie mi bardzo miło.

@Adam

Myslę, że wynika to z pozostałych wiadomości. Jedni piszą, że opieszały właściciel, trudny kontakt, nie poczuwa się do analizowania reklamacji. Drugim nie wydał towaru mimo, że wziął pieniądze. Skoro tak traktuje klientów, to za pewne podobnie albo i gorzej pracowników.

@Adam

Czy wystarczy, że nie szanuje pracowników?

@Marta

Idealnie oddałaś to słowami ???? Proszę zwrócić uwagę jaka jest rotacja w zatrudnieniu, czy o czymś nie świadczy? Pozdrawiam

@Adam

Czy to że nie szanuje pracowników, jest wystarczająca odpowiedzią? Wolałabym ulice sprzątać, ale żeby pracodawca miał do mnie szacunek w przeciwieństwie do tego co tam się dzieje. Będąc klientka nieraz widziałam i słyszałam jak odnosi się do pracowników, skoro potrafił tak przy mnie, to nie chce wyobrażać sobie co jest face to face. Ekipa super, właściciel nie Pozdrawiam

Justyna

Obsługa w biurze jest ok ale trzeba pilnować cen jednostkowych materiałów. Opieszały właściciel, nie można z nim nawiązać dialogu, zlewa klientów po wykonaniu usługi. Niepoczuwa się do usunięcia ewidentnych usterek. Odrzuca reklamację choć nie potrafi merytorycznie odpowiedzieć na nią "odrzucam bo odrzucam". Próbuje zafałszować fakty, nie wydaje dokumentów zakupionych materiałów jak i gwarancji. Usługa wykonana niechlujnie, nierówno, na szybcika, pozasłaniane otwory wentylacyjne, nabite krzywe łaty, pogiete obróbki blacharskie komina, gwoździe do montażu kontrłat i łat wystają z deskowania (a powinny byc wbite w krokiew), porozrywane łączenia łat z połacią, dziury przy kołnierzach okien połaciowych... NIE POLECAM

Piotr O
@Justyna

Czegoś nie rozumiem ! Jak prowadzi się budowę to zazwyczaj inwestor zagląda i ewentualnie zgłasza swoje uwagi do wykonawcy. Z opisu wynika że dach zrobiony a teraz szuka się błędu wykonania? Chyba tylko Po to aby nie dopłacić.... Najmniejszego problemu nie było u nas. Poprawna relacja z p Michałem ,stały kontakt, doglądanie pracowników ,którzy są rewelacyjnymi fachowcami znającymi się na swojej profesji. Najmniejszego problemu. Dziwią mnie takiego typu komentarze..... Ja polecam firmę DACHŁĄCZ bez żadnych zastrzeżeń.

Przezornie
@Piotr O

Zgadzam się z Panem Ekipa świetna, wie co robic i jak doradzić może P Justynie pomyliły się firmy

@Piotr O

Pieniądze zostały przelane zaraz po otrzymaniu informaji, że firma ukończyła pracę :)

@Przezornie

????, taki partacz w Górze Kalwarii jest tyko jeden, Pan Michał Łaczyński, nie pozdrawiam

Zawiedziony
@Justyna

Nie zgadzam się, a skoro Pani tak super się zna było robić sobie samej.

Irek

Przestaliście być obecni na forum z jakiegoś powodu? Warto szukać tu pracy?

@Irek

Nie, nie warto Nie zawracaj sobie nim głowy

Krzys

Czy to praca również dla studentów ?

Łukasz

Witam, Ja osobiście mogę polecić firmę DACHŁĄCZ. wykonali u mnie kawał dobrej roboty. Miałem problemy ze znalezieniem wykonawcy na moją inwestycję, gdyż podobno nie była taka prosta. Firma DACHŁĄCZ z Góry Kalwarii podjęła się wyzwania i wykonali w przyzwoitej dla mnie cenie w porównaniu z innymi którzy nawet bali się podjąć pracy po obejrzeniu inwestycji. Mogę polecić Tę firmę.

Ludwik

Liczyłem, że na forum pracowniczym dowiem się coś więcej o pracy w firmie.

Ewelina K

Polecam, bo bardzo miła obsługa

Klient

Polecam firmę Dachłącz, doradzili w kwestii wyboru rodzaju dachu i dobrze wykonali swoją robotę. Miła i fachowa obsługa, prężna ekipa, widać że znają się na swojej robocie.

Zadowolony

Polecam firmę Pana Michała....pomimo, że miałem skomplikowany dach do zrobienia ekipa dobrze go wykonała. Materiały w dobrych cenach. Bardzo dobry kontakt.

Polecam firmę, bardzo miła i solidna obsługa, przekazują wiele cennych informacji, wykonali Mi solidnie dach

inwestor

Również nie polecam firmy. Ekipa umówiona 3 tygodnie wcześniej. Zaliczka wpłacona. Termin rozpoczęcia prac wstaję o 4 rano, maja być od 6 -6.30 na budowie. Wszystko przygotowane czekam na ekipę no i się nie doczekałem:( Telefon nie odpowiada. Dzwonię do szefa, szef na urlopie, też nie wie co się dzieje z pracownikami. Jeden człowiek z ekipy złamał nogę no i niestety mojego dachu już się da zrobić. Niezła ściema. Zaliczkę odzyskałem, ale w tym czasie mogłem sobie znaleźć inną ekipę. która wykonałaby robotę. Firma przeniesiona do Góry Kalwarii chyba tylko po to, żeby na nowym miejscu oszukiwać ludzi!!! NIE POLECAM FIRMY!!!!!!!!!!!!

xxx

Niesłowny!!!! Zwodzi że przyjedzie jutro, za kilka dni. Nie polecam!

klient

Chciałabym wszystkich ostrzec może nie tyle co przed samą firma ale ba pewno przed ich właścicielem M.Łączyńskim. Oszukuje klientów na towarze, fa (usunięte przez administratora) faktury,myli zamówienia do tego jest arogancki i nie umie kulturalnie odezwać się do swoich ludzi,jedynie ekipa jest na poziomie robotna wie co trzeba poprawić aby było lepiej no może poza jednym z ekipy panem Łukaszem udaje że wie co robi a jedynie stwarza pozory. Pan Michał nimi kieruje i to on zasługuje na pochwałę Miły, uprzejmy i zawsze podpowie lepsze rozwiązanie.

@klient

Witam, złożyłam zamówienie, zrobiłam przelew a On (właściciel) po przywieziony towaru zażądał dopłaty w wysokości 900 zł. ponieważ blacha przyjechała w innej powłoce niż zamówiłam. Proponowalam żeby ją zabrał i przywiózł zgodną z zamówieniem ale odmówił i myślałam że sprawa się zakończyła ale po miesiącu nadal domaga się dopłaty i straszy że doliczy mi VAT (z 8% na 23%) bo wykonawca z którym współpracują nie chce wystawić dokumentów że wykonał usługę dopóki im nie dopłacę za blachę. Właściciel nie chce mi również wystawić żadnego dokumentu że kupiłam u nich blachę i nie mam również żadnej gwarancji! To oni źle zamówili i powinni sami ponieść tego konsekwencje a tak naprawdę to nie znam się i nie wiem czy dostałam tą tańszą czy drozszą blachę.

Zostaw merytoryczną opinię o Dachłącz - Michał Łączyński - Pilawa

Dachłącz - Michał Łączyński