logo Supremus Sp. z o.o.

Supremus Sp. z o.o.

Opinie o Supremus Sp. z o.o.

kierowca 2015-06-10 19:07
jest tak jak koledzy piszą nie polecam tej firmy.
adrian 2015-06-12 13:23
wlasnie do mnie dzwonili zeby przyjs na rozmowe, mowicie ze nie warto ?
wik 2016-05-20 13:31
najlepiej chyba aplikwoac do nich jako kierowca innych ofert chybanie maja
pzdr 2016-09-12 11:36
Ale teraz on chyba pracuje na inne konto @były pracownik jak dla mnie to nie można nikogo oceniać po tym co robił kiedyś. Najwidoczniej teraz doszło do jakichś zmian bo nikt nie narzeka na warunki pracy i nikt też się nie zwalnia, więc po co te dociekania?
Am 2016-09-12 12:59
Ogólnie to chyba wiadomo, praca jest w Warszawie, wystaczy tylko do nich wysłać CV, co ja akurat polecam, bo firma jest naprawdę w porządku, serio tak jest
WPR 2016-11-16 22:46
A może to Jam właśnie zmniejszył konkurencję o jednego kandydata (?) ;-)
Przesadzacie 2017-01-03 11:55
Nie wiem z czym niektórzy mają problem. Samochód hybrydowy dają, zarobki na rękę mi wychodzą 4,5 tyś (inni zarabiają trochę mniej lub trochę więcej), smartfona nowego dostałem. Trzeba mieć prawko i być niekaranym. To dobra oferta.
Grejs 2017-02-01 22:48
Ja jestem zadowolony i jest to pierwsze miejsce w którym naprawdę ktoś się ze mną liczy i zauważa gdy się staram a staram się zawsze.
Uważam ze Ci co krytykują to albo mają coś za uszami albo nie potrafią spojżeć krytycznie w lustro.
Pieniadze nie są najważniejsze ale tu akurat mam płacone dobrze i jestem dodatkowo nagradzany i premiowany co miesiąc
Paweł 2017-02-24 13:33
Nie polecam tej firmy, są nierzetelni(usunięte przez administratora) Odradzam.
Zostaw swoją opinię o Supremus Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supremus Sp. z o.o.