Opinie o AUiPE Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AUiPE Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w AUiPE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUiPE Sp. z o.o. w Łódź

Obserwator Nowy wpis

Firma istnieje w innej postaci. Ma kilka projektów UE. Jest super!

Agnieszka Nowy wpis

Czy ktoś był tam na stażu i czegoś się nauczył?

Dildo Nowy wpis
@Agnieszka

tej firmy już nie ma, została sprzedana i zlikwidowana

Kaja

Jak oceniacie pracę w biurze? Warto się zgłaszać czy szukać czegoś innego?

Tomek Gie Nowy wpis
@Kaja

Da rade na staż?

Student

Najlepsza firma z obszaru poszanowania energii w Polsce a może i w EU.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AUiPE Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Darek

@Dzozef A skąd te rewelacje pochodzą bo w KRS nic o tym nie ma.

Student

Firma poszukuje kandydatów na samodzielnych pracowników. A gdzie zdobyć staż i doświadczenie?

Student

Ok. Firma jest super, tylko mówią, że problem ze zleceniami, ale dają radę. I to jest wielkie OK. Znajomy powiedział, że firma wyrosła na lidera w programach EU. Byłoby ok tam popracować, jako samodzielny staż.

@Obserwator owszem i ja sama się dowiedziałam o tym, że firma AUiPE organizowała konferencję "Zarządzanie efektywnością energetyczną w MŚP". @zainteresowana czyli polecasz pracę w tym miejscu i gdyby nie studia to myślisz, że nadal byś tam pracowała?

zainteresowana

Byłam tam jakiś czas temu i zrezygnowałam ze względu na studia. Ludzie bardzo fajni i atmosfera też. Pieniążki zawsze na czas i to całkiem przyzwoite. Byłam odrazu rzucona na głęboką wode, troche slabe było to że nikt nie bardzo chciał/czy miał czas mi pomóc we wdrożeniu się w firme, jednak z drugiej strony miało to też bardzo dużo zalet. Po prostu albo sobie radzisz , albo dowidzenia. Wiem od innych że kto sie angażuje w robote zarabia tam bardzo dobrze, dlatego nikt nie chce odchodzić. Kolega mi opowiadał że firma przeszła dużą transformację w porównaniu do tego co było kilka lat temu i że byli pracownicy bardzo żałują że odeszli. Kto wie, może jeszcze kiedyś tam wrócę:)

Obserwator

Zapraszam na nową ich stronę www. Coś ciekawego można tam znaleźć.

bezstronny

Jak jest rzeczywiście to sprawdzajcie w ZUS i US i Sądzie czy nie odbywały się sprawy przeciwko firmie i PiP. To rzetelne źródło wiedzy. Reszta pozytywna czy negatywna o wszystkim to bzdury. Tylko tak uzyskacie wiedzę o pracodawcy.

@dyrektor forum dotyczy firmy AUiPE i piszemy tylko o niej, a nie porównujemy do innych. @Fan a jakie Ty masz doświadczenia z tą firmą? Jesteś zadowolony z pracy? Każda wypowiedź może wnieść coś ciekawego do dyskusji.

Fan

Tomcio po co Ty się tu ciągle wpisujesz? jaki to ma sens? Nie masz gdzie wylewać swoich żali po tym jak Cie wywalono? a może życie zweryfikowało Twoje mniemanie o sobie? Łódź jest mała, w każdej kolejnej robocie po auipe z tego co słyszeliśmy, kończyło się tym samym. Jakoś dziwnym trafem nigdzie nie potrafiłeś dłużej zagrzać miejsca i znowu skończyłeś jako bezrobotny. Sorry ale ja na miejscu każdego jednego Twojego potencjalnego pracodawcy bym się mocno zastanowił, bo nie wierze w coś takiego jak ciągły zbieg złych okoliczności, niefart do pracodawców, czy złe przedsiębiorstwa. Sorry ale ja z takimi ludźmi po prostu nie współpracuje i raczej nie chciałbym opierać biznesu na ludziach, którzy nie mieli szczęścia u przeszłych pracodawców, bo niby dlaczego nagle u mnie mieli by się nagle sprawdzić? Serio, zastanów się nad sobą i nad tym że Twoja praca przynosi więcej problemów niż wymiernych korzyści i skończ już te oczerniania i wymysły nad tym co się dzieje teraz w agencji bo od 3 lat tego po prostu nie wiesz i nie będzie Ci dane się dowiedzieć. Daj se luzu w końcu bo 90% wpisów tutaj to twoja robota.

dyrektor

No 5500 brutto w szenkerze na koordynatora produkcji przed kompem to i tak 3000 więcej niż dyrektor w Auipe. Każdy wybiera co woli.

Mama Tomka

Moj synek odkąd odszedł odnosi same sukcesy, co prawda pracuje za minimalną ale systematycznie rok w rok ma podwyżki i to od samego rządu, więc jestem z niego strasznie dumna:) W 2018 roku kolejna stówa pensji w góre. Taki to chociaż pożyje teraz.

ewangelia

Ta firma pracuje na projekcie unijnym i ma kase ok 2000 brutto na pracownika z tego projektu. Ponoć to ost. projekt trwający jeszcze rok. Bez tego to jak piszą wyżej - brak kasy. Mówi się że to ostatni rok tej firmy

Są podzielone opinie odnośnie kadry zarządzającej jak i pracowników. To jak w końcu jest. Pracownicy pracują sumiennie? Jak się sprawuje zarząd? Może powiedzmy o standardach pracy dla pracowników? Czy wszystko jest ok czy nie? To są informacje istotne dla zastanawiających się nad aplikacją do AUiPE.

@Karolinka

Ja tam pracuje. Kadra zarządzająca nie była lepsza. Ci ludzie nie są na swoich miejscach i są rodziną lub znajomymi prezesa. Na Boga co wy piszecie. Rzeczywiście teraz tragedii nie ma, ale pracuje tam 5 lat i pierwsze 3 lata to było kiepsko (odeszło wiele osób). Nie mogłam znaleźć nic lepszego to siedziałam. Prezes się mega denerwował bo nie mógł nikogo znaleźć do pracy jak go pracownicy opuścili, bo im nie płacił pensji.Teraz jest przeciętnie jeśli chodzi o zarobki i dużo pracy. W każdym razie od kadry pseudo (zarządzającej) się niczego nie nauczysz.

zwykly pracownik

Akurat ci ludzi co wtedy pracowali to odeszli widząc ze nie maja pensji bo inni nie pracują.Moze w koncu pseudo dyrektorzy musieli sie tam wziac do pracy. 5 dyrektorow w 10 osobowej firmie gorzej wykształconych i bez uprawnien - mniejsze kwalifikacje niz ich podwładni. Generalnie duzo bylo nie tak. Watpie ze sie zmienilo.

hm...

Umowa o pracę jest socjal średnio, raczej nie (zależy czego oczekujesz). Pensje raczej poniżej średniej krajowej. Rzeczywiście był okres że długo nie płacili. Teraz jest w miarę.

Zostaw merytoryczną opinię o AUiPE Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AUiPE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUiPE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AUiPE Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Kwidzyńska 14
    91-334 Łódź