Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

swiadomy

Popieram Andriiu w całej jego opinii

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie CeDo Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Robisz ile chcesz nadgodzin i masz wypłacone.

Sasza

Co to znaczy problem nadgodzin?

Мариуш
@Odpowiedz

оплачиваемая сверхурочная работа

Sasza
@Мариуш

Wciąż nie ponimaju. Płatne nadgodziny są dla Ciebie problemem? Nie dziwie się, wydalili cie z twojej ojczyzny i ratujesz sie w polszy

Produkcja

Gorzej chorego nigdy tu nie było.

Gecek

To prawda kierownik tylko obiecuje nic więcej przychodzą nowi i mają tyle samo co ten co robi powyżej 4-5 lat. (usunięte przez administratora)

Słyszeliście nowinę Pan Bródka security z Cedo 1 idzie do Cedo 2 hip hip huraaaaaa.. W końcu odchodzi chłop który jest nenkany w domu a w pracy pokazuje jaki to on nie jest służbista. Jest to przykre ale my odetchniemy teraz z ulgą a Ludzia z Cedo 2 spolczujemy teraz tam będzie terror prowadził...

Józef
@Gecek

nie wszyscy

Droga wolna
@Gecek

Zmień pracę jak tobie tak źle.

@Droga wolna

To nie jest takie hop siup. Nigdy nie wiesz kto jaką ma sytuację finansową i jakie życie.

Nie patrz na to pracy jest pełno

Robeeto

Mam pytanie? Czy na Cedo 1 obowiązują przepustki na palarnię tak jak na Cedo 2 ?

Minutes
@Robeeto

Nie

Palarnia
@Robeeto

Chodzi się jak chce i kiedy nikt na tym nie trzyma władzy samowolka.

Tania

Praca na produkcji taka jak wszędzie. Nie ma lekko. Duży minus za to, że mój kierownik każe mi dźwigać kartony powyżej 12 kg chociaż przepisy tego zabraniają. Wiem, że mogę odmówić...ale zwyczajnie boję się bo zależy mi na pracy. A kierownik zamiast się tym zainteresować biega i sprawdza co godzinę czy jest norma....nie martwi się tym, że układanie takich kartonów na pięć warstw to dla kobiety po prostu za duży wysiłek ????

Robert
@Tania

Jak macica Ci wypadnie to zauważy, że coś jest nie tak ????

Bodzio
@Tania

Bo Puchatek lubi procenty, przyszedł i chce się wykazać. Według niego pakowaczka ma mieć jaja, dźwigać i nie narzekać. Z drugiej strony zawsze możesz odmówić i nikt Ci nic nie może zrobić. Po prostu zgłoś mu , że kartony ważą ponad 12 kilo i odmawiasz ich dźwignia....a jak się boisz to dźwigaj dalej.

Grom
@Bodzio

Tak , Puchatek jest (usunięte przez administratora) .Pyta pakowaczek czemu nie ma normy . Mam chęć odpowiedzieć, że przez to , że operator ma w ...(usunięte przez administratora)..normę

Przesadzasz
@Tania

Ale po zgłoszeniu kierownikowi dosłownie Ci kazał dzwigać? Napisz więcej proszę o swoim przypadku. Ja ostatnio po zminie produktu właśnie na 12kg zgłosiłam ze karton jest cieżki to zamieniłam sie z panem z maszyny obok.

@Bodzio

@bodzio... Skąd wiesz, że według niego „pakowaczka ma mieć jaja, dźwigać i nie narzekać.”? Tak Ci powiedział?

Celina
@Tania

U mnie na zmianie to samo, już rok jak pracuję na małych liniach i przy biedronce ręce opadają????

Może na imię ma Tania

Ale w utrzymaniu droga.

Do BHP. Czy to normalne że w takiej firmie zatrudniającej osiemset osób Pani ma do rozdysponowania 10 par rękawiczek??? Jaja!!! BHP leży tu na maxa! Doprosić się o rękawiczki w tej firmie to jakiś cyrk! Pracuję już kilka latek i od kad jest nowa Pani od wydawania odzieży ochronnej to może trzy może cztery razy dostałem ,,po parze rękawiczek" Może Pan Dyrektor zainteresowałby się tą sprawą dogłębnie bo jest problem! Pracuję na magazynie i rękawiczki powinienem dostać przynajmniej raz w tygodniu a nie raz na dwa miesiące! Ważne że produkcji postawili automat do wydawania rękawic, magazyn nich sobie prywatne przyniesie.

śliwkaheh

to prawda ta "pani" wpadła na to stanowisko jak "śliwka" w kompot , pojęcia nie ma zdaje się o pracy na produkcji czy w magazynie , żeby dostać nowe buty to trzeba do niej przyjść na boso a i wtedy może sie okazać , że "pani" stwierdzi : wystarczą ci wkładki do butów.....

@śliwkaheh

Mam takie samo zdanie o tej Pani z bhp

Rokiti

A ja mam pytanie do firmy, pracuję od dwóch lat. Moja kierowniczka przychodzi do pracy i cała się trzęsie, nie wiem czy pije czy bierze jakieś leki , ale jest wyraźnie mocno pobudzona, łatwo ją zdenerwować, często krzyczy. Dlaczego pozwala się aby takie osoby zarządzały zmianą ? Przecież widać, że jako osoba zarządzająca to chodząca bomba zegarowa.

Vilk
@Rokiti

Ma na imię K..... .? Też to zauważyłem. Jak mówi do mnie to jak bym rozmawiał z osobą chorą na Parkinsona ????. Żal mi kobiety bo woda że stres ją zjada.

Załamana

Pracowałam w wielu miejscach, ale gorzej nie było nigdzie... Nawet w maku i kfc znacznie lżej. W cedo pracuje się ponad siły. od 4tego dnia pracy dostaje po 2 linie i jest to tam norma. Pracuje się za 2, a na przerwie trzeba jeszcze dodatkowo pracować na tych liniach, z których pracownicy schodzą na przerwię. Palety trzeba sobie samemu przeciągnąć, czasem i przez cała halę, nie wózkiem, ręcznie! Ciągnąć albo pchać, jak kto woli. No nie wiem, czy śmiać się, czy płakać, jako kobiecie jest mi cięzko, a trzeba co trochę je przyciągać, bo raz na jednej, raz na drugiej linii kończy się paleta. Niektóre kartony bardzo cięzkie trzeba wrzucać powyżej swojego wzrostu. Po 4 dniach pracy zaczęły mi drętwieć ręce! Kręgosłup już też napieprza od tego dźwogania i wrzucania wysoko. Dosłownie biega się to na jedną linię pakować, to na drugą. Do tego wypełnianie papierów, naklejanie naklejki na kartony z jednej linii, z drugiej linii. Maszyny co chwilę nie naklejają etykiet na rolki, zanim operator ma czas to naprawić, to masz już i czasem kilkadziesiąt rolek w najgorszym wypadku do oklejenia ręcznie. Ale nawet te 10 rolek zabiera czas, a musisz biec zaraz na drugą linię pakować. Płakać się po prostu chce.... Czasem po pół godzinie pracy jest się mokrym jak po wyjściu z basenu od tego biegania. Ja jestem szybką osobą i potrafię pracować ciężko, ale to jest zaharowywanie się na śmierć.

@Załamana

Naprawdę 2 linie to dużo? W czasach gdy ja pakowałam to nie było etykieciar, wszystko ręcznie . Miało się po 2 linie i nikt nie narzekał. Najlepiej to usiąść i pachniec

Załamana

A kto miał, czy ma narzekać, jak wszyscy, co się zatrudniają, odchodzą? Tam norma zatrudnienia to parę dni, kto mądry resztę sobie dopowie. Ja takiego (usunięte przez administratora) nie widziałam w życiu, a pracowałam w innych firmach produkcyjnych.

@Załamana

Według mnie nie jest ciężko jak się chce pracować i wszystkiego się nauczyć to później jest z gorki., trzeba sobie zorganizować czas a będziesz miała chwilę żeby odpocząć.,palety można sobie przywieźć paleciakiem więc to nie jest problem.,po tym co napisalas to sugeruje że ty chciałabyś leżeć i pachnieć takie jest moje zdanie.,sorry ale taka prawda

@Anonim

Hahaha, w maku pracowałam, tam jest harówka i nie narzekałam. No cóż, widzę, że nie przyjmujesz innego zdania, niż swoje. Pewnie jesteś operatorem maszyn. Jedna babka w mojej nowej pracy powiedziała mi, że do Cedo poszłaby tylko, gdyby nie miała innej możliwości. A siedźcie sobie tam, mi szkoda zdrowia o kręgosłupa. A najlepsze to z paleciakiem. Już widzę, ile by leżało rolek na podłodze, zanim bym go znalazła i przywiozła tę paletę.

@Załamana

Powiem tak. Pracowałam tu jako pakowaczka i jako operator. Jak człowiek chce to się zorganizuje i ma czas nawet zapalić czy posiedzieć. Ale trzeba chcieć

@Załamana

Praca pakowaczki powinna wyglądać na pakowaniu worków itd. A tu jeszcze trzeba pomagać operatorowi przy liniach puszczać i do tego ustawiać etykieciarke. ?

Pracownik ze stażem
@Załamana

Faktycznie za dużo obowiązków...

Zalamana

Ja juz jestem na szczęście w znacznie lepszej pracy ????

@Załamana

Sama prawda.. Ja po 8 dniach po prostu powiedziałam dość i pluje na ten (usunięte przez administratora) do dzisiaj. Do dziś mam przed oczami dziewczynę z Ukrainy, która mnie tuliła za pomoc bo by się dziewczyna zajechała, ja też nie wyglądałam po tej pomocy najlepiej. Że ten zakład funkcjonuje to jest jakiś niepoważny cud.

Ceduś
@Załamana

Uwaga! Pracodawca ma wykupiony złoty profil na tej stronie i usuwa komentarze. Jeśli zniknie wasz komentarz to udostępniajcie to samo do skutku.

Grom

To dlaczego nadal tu pracujesz ....droga wolna. Wróć do KFC

Nikoś

Jak to jest z wykorzystaniem zaległych urlopów w tej firmie? W kodeksie pracy niby jest napisane że zaległy urlop można wykorzystać do 30 września kolejnego roku ??? Ja cały czas słyszę że " nie ma obsady " a mamy już listopad, czy w takim razie CeDo nie może poprostu wypłacić pieniędzy za zaległy urlop???

Rotek
@Nikoś

Pracodawca ma obowiązek na wniosek pracownika udzielić zaległego urlopu do ostatniego dnia września roku kolejnego. Jeśli złożyłeś wniosek, a Twój kierownik po raz kolejny odmawia udzielenia Ci zaległego urlopu po dniu 30.09 łamie przepisy i powinieneś to zgłosić do PIP. Nie ma tu znaczenia czy ma obsadę czy nie . W przypadku zgłoszenia do PIP, Twój kierownik zostanie ukarany mandatem .

Pizduś

A ja lubie podpieprzyć. Taka moda jest

Rokiti

Prawda jest taka ,że ta firma żeruje na swoich stałych pracownikach. Operator pracuje 10 lat i zarabia 4000 , a oni tyle samo oferują nowozatrudnionym ......wszystko

DDL

Mam pytanie. Sekretariat ma swoje dni w którym odbierają telefony?

Hajah
@DDL

Tak 30 lutego odbieraja

Ciekawe

Piotr. A Ty kto jesteś?

Jaka atmosfera panuje wśród współpracowników na brygadzie 4D w dziale woreczków na śmieci?

Jonasz

Może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę? Firma ogólnie oceniana jest przez pracowników jako dobry pracodawca.

@Jonasz

To dlaczego jest przyzwolenie na mobbing ze strony współpracowników?

Znikające opinie na stronie

Wiarygodny pracodawca kasuje opinie i ich nie dodaje, nawet tych o gnębieniu psychicznie pracownika przez współpracownika lub pracownika przez kierownika lub lidera.

Cedo

Pracodawco. Do ciebie mówię. Proszę natychmiast zaprzestać usuwać opinie, które nie łamią regulaminu.

Brrr

Zakład jak zakład nie jest źle wszędzie czeba pracować. Ale są takie buraki jak Pan Leon co ciągle bazuje na obrabianiu (usunięte przez administratora) znajomym może tak by się pochwalił gdzie ma prawojazdy może ktoś w końcu by się zainteresował nim jak oto szanowny pan Leon przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu lub spożywa go na terenie zakładu dzień są kierownicy zmianowi A no tak zapomniałem przecież to ich pupil od donoszenia informacj

Ciacho

Jak się domyślam kto kabluje to będzie pseudo gościa (skiba) ????????????

No prawda
@Brrr

Nawet swoim kierownikowi obrobi

Gacek

(usunięte przez administratora) I takiego kierownik lubi wszystkich takich lubi ludzi na magazynie. A ci co najdłużej pracują się opierdzielaj i zawsze wytłumaczenia znajdują że mają co robić a tak naprawdę zostawiają wszytsko dla drugiej osoby

Praca
@Gacek

Chłopaku do pracy się zabieraj

Ciacho

To dobrze .

@Praca

Zęby dało się normalnie pracować to muszą być do tego odpowiednie warunki, a nie patologia.

Transport

Uwaga na rozładunki w tej firmie bez wynajęcia dźwigu (na Twój koszt) nie rozładujesz towaru

R
@Transport

Bez przesady. Owszem, raczej nikt się nie podejmie rozładunku, jeśli masz przekrzywione czy powywracane big bagi- przepisy BHP, czas i kombinowanie, aby dobrze rozładować towar, bo długie szuflowanie rozwalonego granulatu (kiedy w kolejce czekają inne rozładunki) nikomu nie jest potrzebne. Stąd ten dźwig, a żaden magazynier nie da Ci kasy na prostowanie- bo niby czemu?

Hanna
@R

Dobrze, że tu dyskutujecie, jednak jeszcze lepiej byłoby, jakbyście dodali coś na temat ogólnych warunków, na jakie można liczyć, podejmując pracę w CeDo. Czytałam, że to firma zatrudniająca ponad 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Jest ona międzynarodową, prężnie rozwijającą się firmą, producentem artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku: worków na śmieci, woreczków na mrożonki, folii spożywczej itp. Czy zatem firma o tak międzynarodowym zasięgu płaci swoim pracownikom godnie? Powiedzcie coś więcej na temat wynagrodzenia w tym przedsiębiorstwie.

@Hanna

No nie wiem czy to jest godna pensja. Człowiek robi za trzech, obsługuje 10 linii na raz bo ludzi brakuje i co wzamian brak docenienia

Hanna

Rozumiem. Każdy pracownik chciałby być doceniany przez swojego pracodawcę. To bowiem sprawia, że czuje się on bardziej zmotywowany do dalszego działania i do osiągania coraz lepszych wyników. Tak na prawdę mało powiedziałeś na temat wynagrodzenia w CeDo. Może wobec tego powiedziałbyś coś o dodatkach pozapłacowych? Macie na przykład dostęp do jakichś świadczeń urlopowych?

@Hanna

Dostaliśmy kartę sport rozrywka ładowana co miesiąc po 54 zł. Ale tak na prawdę przy tym ile mamy obowiązków, pracujemy ponad siły bo brakuje ludzi, a niestety pensja nie jest godna

Karol

Skoro brakuje ludzi, to zastanawia mnie, czy pracodawca robi coś w kierunku, aby poprawić sytuację kadrową w firmie? Nie znalazłem żadnych informacji o prowadzonym naborze, dlatego ciekawi mnie, czy braki kadrowe są spowodowane polityką firmy, czy może brakiem chętnych osób do pracy w firmie CeDo.

@Karol

Oczywiście rekrutacja jest cały czas. Tylko że z Polski rzadko kto przychodzi. A obcokrajowcy patrzą żeby nic nie robic

Karol

To może wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje firma CeDo dla potencjalnych kandydatów? Może w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wiedząc już, że praca nie należy do lekkich, można negocjować stawkę początkową? Wiesz może, jak to wygląda? Z góry dziękuję za pomoc.

pracownik prod
@Hanna

Pracuje w tym zakładzie ładnych parę lat i można powiedzieć że jest coraz gorzej , czasami jest tyle pracy że cieżko wyjść na przerwę , ludzi którzy cokolwiek umieją coraz mniej a jeszcze do nas wieczne pretensje się ma , zakład nastawił się głównie na pracowników z za wschodniej granicy i jeszcze im dopłaca po 500 do mieszkania a my co ? czekamy na podwyżkę 100 zł , czas szukać nowej pracy

Maciej
@pracownik prod

Z Twojej opinii można wywnioskować, że obowiązki nie mają swojego odzwierciedlenia w wynagrodzeniu. A może są jakieś dodatki/benefity/premie, które dostępne są dla pracowników?

Ress

Tam w tym getcie ukrainsko - białoruskim nigdy nie będzie ludzi! Przestalo się tam szanować Polaków i każdy ucieka z tamtad.

Wie co mowi
@pracownik prod

Czas zmienić obywatelstwo na Ukraińskie można wtedy odbijać się zadać podwyżek dostaje się dopłatę do mieszkania

Do kierowców
@Transport

Jeśli jesteś kierowca zawodowy to pewnie uczyli na kursie jak przewozić i zabezpieczać towar przewożony .Tu się kłania bhp.

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 25 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.
  • Nowowiejska 32