Opinie o U-TEC w Ostaszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie U-TEC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie U-TEC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U-TEC w Ostaszewo

Administrator Nowy wpis

Co powiesz coś więcej o pracy w U-TEC? Czym się zajmowałeś?

Piotr Nowy wpis

Czy to jeszcze istnieje w tych Łysomicach?

bitka - 2010-07-12 11:41:14 sorki za pomyłkę prawidłowe to http://www.u-tec-forum.yoyo.pl/ Jako pracownik U-TEC mam wiele zastrzeżeń do firmy i osób nią rządzących ale na początek zacznijmy od tego co zapewne najbardziej wszystkich interesuje czyli "Pensja" którą można porównać do miseczki ryżu z której co miesiąc starają się nam odsypywać jak najwięcej. Często bywa tak że osoba która mała 100% frekwencji (premia1) i wykazywała się w pracy (premia2-uznaniowa) dostaje równą lub mniejszą wypłatę od osoby z mniejszym zaangażowaniem i gorszą frekwencją. Powodem do nie otrzymania wyżej wymienionej premii może być również bezpodstawne donoszenie na pracowników przez osoby z innej firmy oddelegowanej do U-TEC. Kolejną słabą stroną firmy jest nie zapewnienie odpowiedniej odzieży roboczej oraz narzędzi do pracy (na wszystkim oszczędzają tylko nie na sobie/ do drogiej dyrekcji) Zła atmosfera tu panująca to od pewnego czasu chleb powszedni: ciągłe kłótnie, krzyczenie na pracowników i poganianie ich, groźby. Urlop- Lider strzeże go zaklęty na pracowników wciąż wypięty (szczególnie w weekendy). Nie można sobie tutaj nic zaplanować, podam przykład: Dwa miesiące przed planowanym urlopem pan kowalski wypisuje wniosek urlopowy, wszystko fajnie wniosek został rozpatrzony pozytywnie więc zadowolony kupuje bilety na podróż i myśli o wakacjach. 2 dni przed planowanym wyjazdem dowiaduje się że wszystkie wnioski zostały cofnięte i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] blada. Chętnie bym wymieniał dalej co mi tam nie pasuje ale nie chce stracić kilku lat życia na pisanie tej opinii. Ogólnie już niedługo stąd odchodzę i ten cyrk nie będzie mnie obchodzić. END.

xxx Nowy wpis

Tak 900zl miesiecznie. Osoby z brygady "A" chodzi o biuro są nie wporządku oraz [usunięte przez moderatora] jak moga! bylo kilka przykladow jak trakutja w tej FIRMIE pracownikow! Nie bede cytować imion ani nazwisk!skandal!!!

bitka

sorki za pomyłkę prawidłowe to http://www.u-tec-forum.yoyo.pl/

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie U-TEC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Technik Elektronik
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Młodszy specjalista ds. księgowo-finansowych
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji
Ostaszewo
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
bitka

zapraszam na nowe forum o u-tec u-tec.yoyo.pl

marlemanson

u-tec ok ok ok zarobki słabe jak wszędzie ale atmosfera super Wiwat brygada B najlepsza!!!

Zostaw merytoryczną opinię o U-TEC - Ostaszewo

U-TEC