U-TEC

Ostaszewo

Opinie o U-TEC

marlemanson 2010-06-21 19:54:38
u-tec ok ok ok zarobki słabe jak wszędzie ale atmosfera super Wiwat brygada B najlepsza!!!
bitka 2010-07-12 11:39:13
zapraszam na nowe forum o u-tec u-tec.yoyo.pl
bitka 2010-07-12 11:41:14
sorki za pomyłkę prawidłowe to http://www.u-tec-forum.yoyo.pl/
xxx 2010-08-18 18:45:55
Tak 900zl miesiecznie. Osoby z brygady "A" chodzi o biuro są nie wporządku oraz [usunięte przez moderatora] jak moga! bylo kilka przykladow jak trakutja w tej FIRMIE pracownikow! Nie bede cytować imion ani nazwisk!skandal!!!
anonim 2010-10-08 20:51:36
bitka - 2010-07-12 11:41:14

sorki za pomyłkę prawidłowe to http://www.u-tec-forum.yoyo.pl/

Jako pracownik U-TEC mam wiele zastrzeżeń do firmy i osób nią rządzących ale na początek zacznijmy od tego co zapewne najbardziej wszystkich interesuje czyli "Pensja" którą można porównać do miseczki ryżu z której co miesiąc starają się nam odsypywać jak najwięcej. Często bywa tak że osoba która mała 100% frekwencji (premia1) i wykazywała się w pracy (premia2-uznaniowa) dostaje równą lub mniejszą wypłatę od osoby z mniejszym zaangażowaniem i gorszą frekwencją. Powodem do nie otrzymania wyżej wymienionej premii może być również bezpodstawne donoszenie na pracowników przez osoby z innej firmy oddelegowanej do U-TEC.
Kolejną słabą stroną firmy jest nie zapewnienie odpowiedniej odzieży roboczej oraz narzędzi do pracy (na wszystkim oszczędzają tylko nie na sobie/ do drogiej dyrekcji)
Zła atmosfera tu panująca to od pewnego czasu chleb powszedni: ciągłe kłótnie, krzyczenie na pracowników i poganianie ich, groźby.
Urlop- Lider strzeże go zaklęty na pracowników wciąż wypięty (szczególnie w weekendy). Nie można sobie tutaj nic zaplanować, podam przykład: Dwa miesiące przed planowanym urlopem pan kowalski wypisuje wniosek urlopowy, wszystko fajnie wniosek został rozpatrzony pozytywnie więc zadowolony kupuje bilety na podróż i myśli o wakacjach. 2 dni przed planowanym wyjazdem dowiaduje się że wszystkie wnioski zostały cofnięte i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] blada.
Chętnie bym wymieniał dalej co mi tam nie pasuje ale nie chce stracić kilku lat życia na pisanie tej opinii. Ogólnie już niedługo stąd odchodzę i ten cyrk nie będzie mnie obchodzić.
END.

maja 2013-04-26 10:53:46
arek co masz na myśli pisząc że to zwykły kołchoz dla murzynów? A ile tam się miesięcznie zarabia? Jak teraz jest w tej pracy? Co oferują pracownikom? Pomocy
Zostaw swoją opinię o U-TEC - Ostaszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie U-TEC