Hunter Wild Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Hunter Wild Sp. z o.o.

hunter 2009-01-28 09:16:05
Słowa kojarzące się z Hunter Wild Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):chwiejność
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .mierną
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . różni
Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok. 1600 netto
Najbardziej podobało mi się w Hunter Wild Sp. z o.o.: praca przez internet
Najbardziej nie podobało mi się w Hunter Wild Sp. z o.o.: ręczne sterowanie, niedotrzymywanie umów
anonim 2009-02-18 22:46:44
Zgadza się, firma istnieje już 13 lat, ale tak źle jak teraz to jeszcze nie było. Prezes [usunięte przez admina] zrobił z Huntera perłkę w koronie, ale tylko dla siebie.
gall 2010-08-10 21:31:51
prezes firmy ma poważny problem zabrał wszystko co mógł a co niekturzy zatrudnieni na stałe nie chcą się zwolnić wysyła ludziom nagany a oni wciąż siedzą w zakładzie poradcie biednemu prezesowi jak ich zwolnić i ukarać
dana59 2012-04-22 14:42:20
praca w hunerze jest slabo oplacalna, wykorzystuja ludzi za grosze, oferty w urzedzie pracy sa wyzsze niz w rzeczewistosci, zwalniaja dobrych pracownikow, nie szanuja ludzi!
andreas 2012-05-07 08:19:45
Prezes pajac rzeczywiście rozpirzył wszystko co dało się rozpirzyć. O premii w tej firmie można zapomnieć. Praca tam to porażka.A szkoda bo kiedyś była to firma która stała jak Huta Katowice a dziedzina ta jest naprawdę bardzo dochodowa. Jest to typowy wzór dla Polski. Rozwalić wszystko. Obecny Prezes a właściwie pełniący jego obowiązki jest w tym akurat doskonały.
krecik 2012-12-26 14:40:09
ja tam byłem zadowolony z mozliwośći nauki jakiej tam sie nauczyłem jako praktykant
innk 2016-05-19 21:36:55
antek, pewnie - w końcu każdy chciałby się tutaj zatrudnić na stałe. Weź tylko pod uwagę fakt, że nie ma aktualnych ofert pracy do nich więc na etat nie ma co liczyć w tym momencie. Orientował się ktoś jak sytuacja kadrowa?
Zostaw swoją opinię o Hunter Wild Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hunter Wild Sp. z o.o.