Opinie o Covebo w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Covebo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo w Rzeszów

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Covebo?

J.P Nowy wpis

Jak się pracuję , czy na czas są pieniądze i jak faktycznie wygląda praca np przy pakowaniu szaszłyków

Aa

Covebo. Pran itd w Doc Data w Waalwajk pat logia w zyciu nie spotkalem sie z gorsza firma kontrole jak na lotniskach praca nudna o ile w ogole jest wazne ze masz zjawic sie w pracy nie wazne w jakim stanie byle tylko byc fizycznoe i glupa palic. Kordynatorzy to sa tylko z nazwy nie umiacy oprocz jezykoa hol NIC zero!! 3razy na dzien zmienia sie plan nie polecam strata czasu i kasy

Seba Nowy wpis
@Aa

I się z tym zgodzę. Masz rację i tak samo jak pracujesz 2 do 3 dni w tygodniu. Ważne żebyś na chatę zarobił a że masz 50e tyg to się każdy smieje

Aleksandra Nowy wpis
@Seba

chwila, to o jakiej konkretnie pracy tu była mowa, że tak nudna? jakie stanowisko i obowiązki?

Hania

Pracuję z Covebo już długi czas. Jestem za firmie Stortebom w zewolde. Jest to praca na mięsie więc nie każdemu odpowiada ale mam w tym doświadczenie i porównując pracę w Polsce a tu to jest niebo a ziemia. Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Podpisałam dokumenty w biurze Rzeszów i wyjechałam do pracy około 1.5 roku temu. Od tamtej pory jestem na jednej firmie i wszystko zgadza. Nie mam problemów z wypłatami, z koordynatorami czy z domownikami. Mieszkam na parku gdzie znajdują się małe domki w dobrym stanie. Mieszkam w jedynce i są tu jeszcze 2 pokoje dwuosobowe. Do pracy dojeżdżam rowerem. Jeśli ktoś nie pracował w chłodnych warunkach to może mu to przeszkadzać. To nie jest mroźnia i wolę pracować tak niż np na szklarni czy polu w upale. Zarobi są dobre, atmosfera w pracy w porządku a koordynatorzy bardzo mili. Bezproblemowa rekrutacja i bardzo sprawnie zorganizowali wyjazd. Jak najbardziej polecam Covebo.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Covebo? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Alfred

Dobra obsługa, dostałem pracę z której jestem bardzo zadowolony, wyjechałem do Holandi w Październiku 2020r. Miałem pracować do Stycznia, a zostałem do Maja. Że względu na dobre zarobki i godziny. Mieszkałem w hotelu, wyposarzenie super, do pracy dwie minuty, oraz współpracownicy i kadra kierownicza była na wysokim poziomie. Pracowali ludzie z różnych krajów, i na wzajem było zrozumienie. Koordynatorzy opiekowali się nami bez zarzutów, sprawy pracowników były załatwianie pomyślnie. Agencja Pracy Covebo w Rzeszowie zaproponowała mi wyjazd do Ingramu miasto Waalwijk, przyjechałem i przekonałem się że naprawdę jest super, nie zgadzam się z negatywnymi opiniami w sprawach pracy, zarobkach i koordynatorów. Dziękuję, że jest taka firma Covebo i daje możliwości zarobienia pieniędzy. Dziękuję P. Kasi z Rzeszowa, oraz koordynatorom z Waalwijk, p.Marysi, p.Szymonowi, p. Mariuszowi i wszystkim którzy pracują w biurze Waalwijk. Z poważaniem Alfred.

Pracował ktoś z was może w Hendrik- Ido - Ambacht w firmie Florensis B. V? Jeśli tak to chętnie się dowiem, czy warto jechać tam

Staszek
@Paweł

Bylem rok temu na wakacjach teraz tez z kumplem jedziemy koncem czerwca. Robota spoko, do ogarnięcia. Czasem był zapier..., a czasem same smiechy :D, na Florkach czas szybko mija :D. Czasem ktos tam marudzil ze musi w sobote wstac do roboty, ale z tego co wiem duzo z tych osob tam teraz wraca.

Sylwia

Jest jakaś dziewczyna chętna na wynos?? Koleżanka zrezygnowala a mi zależy na wyjeździe w ten weekend..

Dariusz

Czy spędzacie ekipowo aktywnie czas po pracy?

Kinga

Czy jakas osoba jest chętna na wyjazd w najbliższym czasie ?

Max
@Kinga

Ja chętny jestem, jutro tam zaglądne do biura

Kinga
@Max

I jak juz ofertę masz dobrana ?

Luiza

Szukam kogoś do wyjazdu

Dominik

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Gdyby było źle to firma nie miałaby dobrej opinii.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

king

nie umowę dostaje się lub nie dużo obiecują

king

nie

Daria

Covebo to firma mająca opinię dobrego pracodawcy. Jak patrzę na wpisy to myślę, że nie wszyscy mogą tu pracować!

Aa

Jan

Warunki pracy sa naprawdę w porządku, zarobić można ponad 2000 netto

patt92

Potrzebuję informacji o pracy w Nijkerk przy pakowaniu filetów ?? Warunki pracy, wynagrodzenie itd

wojciech

No i gitara, taka firma to ja rozumiem! Są od niedawna i się mega starają, chociaż kumpel co z Opola był mówił, że to u nich standard! Na wypasie, godziny, hajs, Holandia ;) ;) ;)

tomm
@wojciech

na kurczaki to współczuje zobaczysz jak cię bd nadgarstki boleć po 1 dniu i zobaczysz że to wszystko ściema co ci w Polsce mówili!!!!!!!

Aldi

mialem jechac na kurczaki przed swietami ale cos nie wypalilo, myslalem ze juz bedzie lipa bo maja tam bardzo duzo ludzi a wiadomo liczy sie wiekowka bo to holandia ale po chyba 2 dniach pojechalem do bunchoten, dziewczyna z biura fajna jak cos tam nie wiedzialem i dzwonilam z holandi to oddzwonila i zalatwila

Andrzej90

Byłem wczoraj- wchodzę, za biurkiem siedzi ładna pani i się do mnie uśmiecha. Oby praca była tak dobra jak przyjęcie kandydata w ich placówce- jeśli tak to już wiem, że tam zabawię na dłużej;) Czekam na info bo wyjazd niby w niedzielę, praca na magazynie- dam znać jak to wygląda na miejscu!

marek

Super obsluga, firma jest nowa u nas w Rzeszowie ale znajomy z Raciborza mi polecil i naprawde warto. Mam godziny i na mieszkaniu tez jest dobrze. Trzymaja standard a jak sie komus nie podoba to pewnie sam jest sobie winny Moze moja zona przyjedzie do mnie tez, jest praca jest placa

ola24
@marek

ja tez bylam tam zobaczyc, dzwonili do mnie i dopytali o jeszcze pare spraw. Tak bardzo chce pojechac juz... Mam nadzieje ze w niedziele sie uda. A obsluga faktycznie super, znaja sie na robocie to widac

KAMMMM
@marek

TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!! W POLSCE MÓWIĄ CI CO INNEGO A JEDZIESZ TAM I JEST INACZEJ JAKIE 8GODZ ROBI SIĘ JAK 11-12!!!! I MUSISZ ZAPIERDALAĆ PRZY TYCH KURCZAKACH NABIJAĆ JEDEN ZA DRUGIM BO JAK NIE TO IDZIESZ NA ROZMOWĘ I CI MÓWI ŻE JAK NIE BD SZYBKO TO WRÓCISZ DO POLSKI A NIBY 1TYDZIEŃ JESTEŚ NA PRZEUCZENIU TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA CO W pOLSCE MÓWIĄ!!!!! A NADGARSTKI TAK BOLĄ ŻE RUSZYĆ NIMI NIE MOŻNA!!!! JESCZE MIESZKA SIĘ Z ĆPUNAMI KTÓRZY ĆPAJĄ CO DZIENNIE ZBIERA SIĘ GRUPKA OSÓB I ĆPAJĄ DO RANA!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo - Rzeszów

• Jak się pracuje w Covebo?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo?

Covebo