brak logo

Fart Pol BHP

Toruń

Opinie o Fart Pol BHP

anonim 2009-11-17 20:16
mam pytanie bo moja kolezanka ma byc moze niedlugo tam pracowac ale widze ze chyba jej to odradze.. prosze o jakies opinie tzn. o jakie stanowisko dokladnie tobie chodzilo ?
6
gracyjan 2014-12-22 16:45
Bardzo proszę podzielcie się opiniami z tej firmy. Nie chcę wpaść w jakieś niepotrzebne kłopoty ...
5
Clover 2015-06-03 10:22
Firma nie płaci i tak praktycznie jest na skraju bankructwa. Firma w której pracuję tylko właściciel, bo każdy z pracowników uciekł...
3
iks 2016-05-20 09:48
piszecie, ze bankrutuja zastanwaim sie jaki jest powod tego bo dzialali juz dluzszy czas, w branży BHP, zastanwiam sie co jest nie tak i dlaczego nagle nie mieli pieniedzy na wyplaty dla ludzi? Moze jesczze nie wszystko stracone?
Zbigniew Berent 2016-10-31 11:30
Powyższe wpisy zawierają błędne informacje. W 2010r., firma podpisała umowę agencyjną z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym BEST z Zielonej Góry. Przez 5 lat promowała i sprzedawała produkty BHP na rzecz BEST, za co otrzymywała wynagrodzenie prowizyjne. Organizacja sprzedaży na zasadzie umowy agencyjnej nie wymaga rozbudowanej struktury. Można ją praktycznie prowadzić 1-2 osobowo. Towary, oprogramowanie komputerowe, reklamę wszak dostarcza dający zlecenie. W tym przypadku Best Zielona Góra. Od 2015r. wyjaśniana jest w prokuraturze i w Sądzie kwestia braku zapłaty prowizji, odszkodowań za wyrządzone szkody, zadośćuczynienia za stosowany agresywny mobbing przez BEST wobec firmy Fart-Pol. Łącznie chodzi o kwotę ponad 1 mln zł. W organach ścigania toczy się natomiast postępowanie przygotowawcze wobec BEST i innych osób szkalujących firmę i prowadzących działania nieuczciwej konkurencji. W kwestii obraźliwych hejtów jesteśmy na etapie wyjaśniania z organami ścigania z jakich adresów "ip" zostały wysłane. Postępowanie to objęte jest nadzorem Prokuratora Okręgowego w Toruniu oraz Prokuratora Krajowego w Warszawie. Firma moja zapisała się złotymi zgłoskami w gospodarczej historii Torunia i regionu uzyskując Certyfikat ISO, Fair Play oraz wiele nagród i odznaczeń. Każdy uczciwy i rozsądny człowiek więcej obiektywnych informacji znajdzie w internecie wpisując moje nazwisko oraz w wywiadzie jakiego udzieliłem Janowi Oleksemu na str. 12-14 w dodatku "Nowości"- BIZNES Kujawsko-Pomorski z miesiąca listopada 2015r. Z poważaniem: Zbigniew Berent, właściciel Fart-Pol.
3
Zostaw swoją opinię o Fart Pol BHP - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fart Pol BHP