Opinie o Latex Opony Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Latex Opony Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Latex Opony Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Latex Opony Sp. z o.o. w Opole

Mam ostatnią chwilę żeby aplikować na etat młodszego specjalisty ds. rozrachunków i kontroli należności. Odpowiedzcie mi na szybko w jakich widełkach mieści się tu pensja na tym etacie. Generalnie wymagana jest dyspozycyjność, ale nie wiem co za tym rozumieć. Wystarczy praca w ustalonych godzinach?

Xyz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Zero komunikacji ze strony przełożonego… auta 2020 rok ale co z tego jak to złomy i niesprawne?! Logistyk tak rozdziela trasy że inni kończą za 3 godzinki inni za 7h i każą jechać na następne kółko które zajmę min 3h.(usunięte przez administratora) Zero zorganizowania omijać szerokim łukiem chyba że chcesz pracować jak (usunięte przez administratora) na plantacji.

Obecny Nowy wpis

No cóż pravuje kilka mc, jako kierowca. Praca nie jest zła, auta nowe, klienci spoko, ale....jakie płatne nadgodziny?...trady zaplanowane na 10,11h Płatność za 8h...jeżeli się upomnisz dostajesz zapętloną odpowiedź i opis składowych pensji z czego i tak nic nie rozumiesz. Jeżeli poprawią prostote zasad wynagrodzeń można pracować w innym wypadku tylko PIP.

Mia Nowy wpis
@Obecny

A dniówki ile wychodzi konkretnie? Zawsze trasy są dłuższe niż te 8 h, czy czasem równo wychodzi?

Opowiecie o procesie rekrutacyjnym? Mnie tu interesuje proces na stanowisko Specjalista/tka ds. logistyki. Napisali, że jest on krótki, ale konkretnie, ile jest etapów i ile czasowo trwa każdy z nich? Ile czasu mija od pierwszego telefonu do finalnej decyzji o zatrudnieniu lub nie?

Yellow

Jeżeli masz w zwyczaju, pracować na lesera kierownika działu zamówień, i użerać się z jego wiecznie niezadowoloną kochanką, to praca dla Ciebie idealna :)

Waldek
@Yellow

Co konkretnie masz na myśli, że miałbym się tu użerać z miłością życia kierownika? Co ona takiego robi? I ile za tę robotę płacą?

Magazynier

Spotkanie w cztery oczy - luzna rozmowa - zadanie przekazane profesjonalnie , oprowadzenie po magazynie - warunki do akceptacji

Pytania standardowe istotne byłe przyczyny zmiany pracy , trudności z dojazdem , dyspozycyjność

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Mastelarz

pozdrawiam Pana Edwarda - widlakowego z Opola

aktualna

Póki co - od 1,5 roku wszystko jest na czas, są nawet niezapowiedziane dodatki więc jest całkiem ok

Halina
@aktualna

O proszę, niezapowiedzianie dodatki to pierwszy raz widzę. I jakie np., ostatnio się trafiały? ;)

Hby
@Halina

To bzdura. (usunięte przez administratora) klientów więc na dobre zarobki ich nie stać

Na czas? Dobre
@aktualna

Przecież ono z niczym prawie nie zdążają. Haha

Anna92

Witam Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy ? Jakie warunki , atmosfera ? Czy nadgodziny są rzeczywiście obowiązkowe ? Czy naprawdę są zwolnienia za telefon ? Jak z traktowaniem pracownika ? Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam

Hermanxd

Przeczytałem ogłoszenie , poszlem i poza tym ze będę się zajmować oponami nic się nie zgadza . Wchodzisz rano a nigdy nie wiesz o kerej wyleziesz ???????????????? śmiechu warta firma

Były

Ta firma to istna porażka kijowe godzinny pracy brak porozumienia ze strony kierownictwa mniej płatne nad godzinny w porównaniu ze stawką podstawową w dodatku fraza zwolnieniem tylko dla tego ponieważ ktoś musiał zostać w domu z powodu choroby dziecka ta praca nie nadaje się nawet dla desperatów no że chyba nie ma się rodzinny bo oni na to plują

Bhp

Co się stało z poprzednim bhpowcem?

Kupujący na Allegro

Absolutnie NIE POLECAM Sprzedający świadomie wysłał mi 1 złą oponę Przez blisko miesiąc z pomocą Allegro starałem się o zwrot reklamowanej i odesłanej opony. Sprzedający celowo z premedytacją odwlekał podjęcie reklamacji i zwrotu należności za zły produkt. Bez pomocy Allegro pewnie nie doczekał bym się zwrotu należności Kilkanaście ponagleń -także ze strony Allegro. Przekroczenia regulaminowych terminów załatwienia sprawy i wiele ignorancji ...aż brak słów by opisać skandaliczne podejście sprzedającego Omijajcie tego sprzedającego szerokim łukiem szkoda nerwów i czasu To patologiczny sprzedawca - ostrzegam Od lat korzystam z Allegro ale taki denny sprzedawca trafia mi się pierwszy raz.

Kupujący

Najgorsza z firm sprzedająca opony- nie polecam

Klient z Allegro

To najgorszy sprzedawca jaki mi się trafił od kiedy kupuję opony. Perfidna obsługa ,wyrachowanie, przeciąganie reklamacji i w efekcie strata czasu i ciągle nie zwrócona kasa. Przestrzegam każdego kupującego.Sprzedająca osoba o nazwisku pietruszka to szczt arogancji i bezczelnego wyrafinowanego zachowania wobec kupującego. Odradzam, odradzam...omijajcie szerokim łukiem tą firmę.

Urszula

Latex Opony to zespół utalentowanych, stale podnoszących kwalifikacje ludzi. Spółka zatrudnia entuzjastów, ludzi z pasją, którzy chcą realizować swoje własne pomysły i projekty. Zostawiam link do rekrutacji dla zainteresowanych. http://www.latexopony.pl/latex/latex-opony/kariera/ Dajcie znać, jakie warunki umowy i benefity pracownicze są w tej firmie?

Jarek

Nie rozumiem dlaczego narzekacie. Zawsze można zmienić prace o ile ktoś ma inne umiejętności. Dla mnie firma jest ok!

Damian.K.

Tak swoją drogą to ciekawe kto pisze te wszystkie komentarze !? "Pracownicy" którzy przepracowali w Chorzowie 1 góra 3 dni! Nie chcę wyjść tutaj na jakiegoś obrońcę czy adwokata firmy lecz wydaje mi się iż nie macie pojęcia co wystukujecie na klawiaturach swych komputerów! Jeżeli jest tak tragicznie w tej firmie to dlaczego masa pracowników z którymi pracowałem nadal tam jest !? Dodatkowo firma bierze również ludzi z agencji pośrednictwa pracy i jak się sprawdzą to przechodzą pod Latex a nie figurują nadal na banalnej umowie zlecenie! To nie Wedel gdzie pakuje się czekoladki więc logicznym jest iż nie leżymy na karimatach i nie gramy w karty! Chcesz sprawdzić swoich sił w tej branży to udaj się do pośredników czyli firmy Weegree a jak nie to uderz bezposrednio na Niedzwiedziniec.Popracujesz i dopiero wtedy wydasz werdykt czy to jest to czego szukasz! Jedno jest pewne że nie będziesz jakimś niewolnikiem! Praca nie jest obowiązkiem i pamiętaj że pieniądze na drzewach nie rosną.Pozdrawiam.

Max
@Damian.K.

Dokładnie.Teź tam robie juz jakis czas i jakos nikt mnie nie wyrzucil i nie zrobil ze mnie jakiegos woła! Ci co nie wiedza jak tam jest to niech sie nie wypowiadaja.Kase mam na czas i nie zap... po ileś tam godzin.Wiadome jest ze jak ktos sie tylko szwęda to po co komu taki pracownik.Za darmo pieniedzy nie rozdawaja wiec swoje trzeba zrobic.Te komentarze pisza ludzie co chcieli tylko siedziec w kuchni i non stop wychodzic na papierosa.Jak ktos chce przyjsc do latexu w Chorzowie to niech nie czyta debilnych opini tylko sam sprawdzi co i jak.

JurekOgórek
@Damian.K.

Praca jak praca ale wszystko jest okej?? Te wspinanie się po koszach jest okej? Kierownik jest okej? (usunięte przez administratora)jest okej? (hehe)

Łucja
@Max

Albo niech zapyta tych, którzy od dawna pracują w Latexie, prawda? Właśnie chciałam Cię zapytać, bo piszesz, że kasa jest na czas.Czy jest ok? Nadgodziny płatne?

Roxi
@JurekOgórek

Pracowalem w Latexie kilka lat w Opolu jak i Chorzowie, nigdy nie było z niczym problemów. Kierownik trochę małpowaty ale dało się z nim dogadać. Kasa zawsze była na czas, nadgodziny też były wypłacane, nie był to (usunięte przez administratora). Ale wiadomo pracować trzeba.

adamada
@Łucja

jakie nadgodziny ? pensja to najnizsza krajowa na umowie a placa za to co wypracujesz dla uscislenia: twoja pensja to tyle co wypracujesz godzin, stawki jak w ochronie placa za godziny przepracowane placa terminowo, pensja na konto reszta jak u kierowcow alimeciarzy :)

Pablo

Witam, pojawiło ostatnio się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego, ktoś ma jakieś doświadczenia?

Zuza

Nie nie i jeszcze raz nie polecam! Znam lepsze miejsca!

Hafciok

Zaros bydziecie mieć ekipa z ukrainy bo oni nie chcom jechsc na niemcy jo teroz robia w bomie pozdro do chopcuw i kacpra

Firma dobrze oceniana przez wielu pracowników i jeśli nawet ktoś chciałby coś zarzucić to i tak firma warta, żeby tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Latex Opony Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Latex Opony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Latex Opony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Latex Opony Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Latex Opony Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Latex Opony Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Latex Opony Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 91 ocen.

Latex Opony Sp. z o.o.