Kajzerka Sp. z o.o.

Żelazno

Opinie o Kajzerka Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 19:56:59
Firma Kajzerka Sp. z o.o. jest twoim pracodawcą? Opisz swoje wrażenia na naszym forum.
Pracownik 2016-02-26 12:41:50
Jedyna szansa na prace to podjechać z CV i listem motywacyjnym, zostawić na dyżurce.
Jak będą Cię potrzebować to się o tym dowiesz :)

Ogólnie jak się dostaniesz i chcesz pracować to będzie Ci tu dobrze. Jak nie chcesz daj sobie spokój. Kombinowanie ze zwolnieniami lekarskimi, nie stawianie się w pracy, praca na odpi***** szybko się kończy.
xxxx 2016-03-01 11:44:51
Co do pracy w kajzerce to bym na to nie liczyla nie potrzebuja tam ludzi do pracy
xxxx 2016-03-07 11:09:41
Wiem bo pracuje w kajzerce
xxxx 2016-03-10 12:03:37
Niema za co :-) no ale warto spróbować moze akurat sie uda ostatnio wsumie zostal przyjęty jeden pracownik
xxxx 2016-03-15 10:36:42
Jezeli chodzi o wynagrodzenie to zależy gdzie bd sie pracowalo ale tak 1600 zl mozna zarobić zalezy od premii
piekarz 2016-06-22 11:56:52
Kajzerka dużo bym pisał,pracowałem kilka lat,ogólnie nie polecam z serca.Duży zakład,ale traktują pracownika jak śmiecia,wszędzie obcinają premie,punkty,jeden drugiemu wilkiem. Dlaczego najlepsi zwalniają się z piekarni,bo mają dość tego wszystkiego.Normalnym człowiekiem jest sam właściciel.
bzzzz 2016-07-07 13:34:52
Jeżeli interesuje Cię stanowisko pracy dystrybutor/kierowca to do pracy przychodzisz najwcześniej o 2:00, a najpóźniej o 4:30, w zależności od trasy na jaką się wybierasz.
pani beata 2016-07-08 22:29:28
jako klientka uwielbiam wasz żytni chleb bez drożdży, hit! poza tym bardzo lubioę wasze wyroby cukiernicze. nawet wnusi zakupiwałm u was ostatnio na zakończenie pierwszej klasy ciasto skubaniec - genialna jest wa warstwa powideł w środku, smak dobrze łamie
Zostaw swoją opinię o Kajzerka Sp. z o.o. - Żelazno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kajzerka Sp. z o.o.