Opinie o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa Europe Poland Sp.z o.o w Oława

UlllalA

Ale bylo Wam tak dobrze taka cisza byla i co, znowu źle? Co tym razem? Panie z biura juz są cacy :-) Teraz pracować trzeba -ojjoj :-) Zastanówcie się czego wy chcecie:-) Ta firma, biuro usłane carycami i wy ciągle narzekania kadry pracujacej :-()

Zofia
@UlllalA

A uważasz, że biuro jest w porządku? Nie (usunięte przez administratora)się, mają podejście jakie mają i akurat w tym przypadku opinia nie wzięła się z nikąd. Kierownik też- stosunek i słownictwo do pracowników nie wymaga komentarza. Nie oczekuje Bog wie czego, ale szacunek należy się każdemu. Porównując do tego jak było chociaż rok temu, to sytuacja jest nieciekawa i nie widać szansy na poprawę.

Załamana...

Pracuje w tej firmie już albo aż 4 lata.Tak źle jak jest teraz jeszcze nigdy nie było.Najgorsze jest to że brygadziści nie stawiają się za swoimi ludźmi,prosty przykład jeśli z góry idzie ROZKAZ aby jednym pracownikiem obstawić 2 albo 3 maszyny to dla brygadzisty żaden problem,no przecież to nie on będzie latał 8 albo 12 godz między tymi maszynami.Pomału zaczyna to przypominać (usunięte przez administratora),człowiek (usunięte przez administratora) ponad swoje siły za marną kasę.Poważnym problemem jest też to że na niektórych zmianach jedne i te same osoby są wolne do zmieniania na przerwy co jest bardzo niesprawiedliwe w stosunku do innych pracowników.Skoro kierownictwo tak bardzo chce naprawiać ten zakład może niech zacznie od rotacji brygadzistów między zmianami co trochę ukróci ten proceder.Nie chce już tutaj wspominać o zasadach BHP,w tym zakładzie to jedna wielka kpina.Pani od 5s taka dumna z siebie,zapraszam niech przejdzie się po hali i dokładnie przypatrzy co dzieję się na maszynach.

...do załamanej
@Załamana...

Ada 21.08.2018 16:24 Panie Robercie zróbcie wreszcie zamianę liderów na montażu ,bo już pracować sie nie da.Może ukróci to nieróbstwo ich koleżaneczek którym wolno wszystko. Jak widzisz to nic nie da .

@...do załamanej

Co Ciebie ten montaż tak boli ?Masz problem z brygadzistą to zgłoś komu trzeba.Na naszej zmianie montażu ,pracuje się dobrze ,nie mamy takich problemów.

xx
@xxx

proszę czytać ze zrozumieniem.mi się wydaje że chodzi jej raczej o produkcje.

@xx

Potrafię czytać .Montaż podany był jako przykład problemów z liderami.Post jest z 2018 r .Nam pracuje się dobrze.

xx
@xxx

A to przepraszam bo mi chodziło o opinie o produkcji. Skoro Pani twierdzi że wam tak dobrze a na innych zmianach montażu się skarżą,to właśnie jest to doskonałym powodem do zamiany brygadzistów.niech inni też mają dobrze a wy trochę się pomęczcie... :)

@xx

Nie widzę powodu ,aby sie męczyć.Nie po to chodzę do pracy . Wszystko można załatwić,droge do kierownika chyba każdy zna.Być może wystarczy krótka rozmowa,aby poprawic warunki pracy. Pozdrawiam

Wcześniej był inny to tak samo narzekaliście. Były inne osoby w biurze też narzekaliście.

Sylwek
@Kasia

Tak masz rację ,jeśli jest źle to człowiek narzeka .To czy my chodzimy na fajkę ,jak ktoś to określił co 5 minut to macie i czym pisać A niech ktoś powie prawdę zWarunki BHP Tragedia Płaca tragedia Szefostwo tragedia Wiem ,ze nikt nas nie trzyma na siłę ,lecz jak się przerobiło w tym zakładzie wiele lat i niewiele do emerytury Co zostaje .....PAPATRZCIE NA SIEBIE DOPROWADZACIE ZAKŁAD DO RUINY ...NIE MY PRACOWNICY ALE WY KIEROWNICTWO

Ciężko jest w systemie 12/12 w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Magda

Dajemy radę ,jest ok.

Sezam

Dodatkowo przykrywanie bonusem minimalnej krajowej! Kpina minimum 2600 brutto powinno być a nie mydlenie oczu!

@Sezam

Nie bardzo rozumiem ,po co się męczyć w tak strasznym zakładzie pracy? Dlaczego z waszą mądrością,elokwencją ,pracowitością nie szukacie czegoś nowego? Powiem WAM dlaczego.Nigdzie nie pościemniacie tak jak tu, nikt inny nie zapłaci Wam za spacery po hali i wyjście na papieroska co 5 minut. Kamery powinne być ,może wtedy wiedzielibyście co znaczy uczciwie przepracować 8 godzin.

3 xx
@xxx

Bo moze jestem po podstawówce , moze tu mam wujka , ciotke , moze mój współpracownik mnie lubi , moze jestem zastepca i robie nic tego co kazdy pracownik .Może chciałem i juz mi sie niechce zmieniac bo niema z kim . Moze ktos dochodzi do mnie i mi pomaga bo mnie lubi . bo .......................... jestem młoda i może zaciążę , bo jestem stara i zaraz emerytura , moze jestem na rencie i dorabiam ..........TO nieznaczy ,że mam pracować za DARMO ,że maja wykorzystywać moją niewiedzę ,że z wdzięczności mam przyjść do pracy w sobotę bo umowa mi sie kończy , że jestem zle traktowana przez przełozonego .ze nikt nic niewie oprócz tego ŻE u Włocha tak sie pracuje .

@3 xx

Dużo jest w Tobie jadu,plujesz nim na lewo i prawo. Nie wiem czy jest w Oławie zakład który odpowiadałby Twoim wymaganiom.Jest różnie ,raz lepiej ,raz gorzej tak jak wszędzie.Piszesz bzdury , nikt nie pracuje tu za darmo. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w sobotę.Sami chodzicie i prosicie ,aby Was wpisać na listę.Nie przyszło Ci do głowy ,że przełożony traktuje Cię odpowiednio do tego jak pracujesz? Dajcie trochę z siebie, a potem żądajcie od pracodawcy cudów. Przykład z dzisiejszej soboty ,osoby które najbardziej krzyczały ,że nie przyjdą ,były obecne w pracy. Każdy Twój argument jest śmieszny , powody jakie podajesz świadczą tylko o braku zaradności - i nie ma to nic wspólnego z wykształceniem. Nie wiem ,czy zdajesz sobie sprawę z tego ,że buntowanie ludzi przeciw pracodawcy może wiązać się z utrata pracy ? Pracodawca może dyscyplinarnie zwolnić osobę, której piętnujące wypowiedzi pod adresem przełożonych zawierają nieprawdziwe informacje i zmierzają do pomówienia. Ale przecież znasz kodeks pracy prawda?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rosa Europe Poland Sp.z o.o? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Działu Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Sezam

Premie zabrane, do zrobienia co miesiąc coraz więcej a wypłaty mniejsze. Wyzysk straszny. Obiecywanie podwyżek bez skutku. 0 zasad odnośnie koronawirusa, gdzie jest jakakolwiek dezynfekcja? Zasady BHP? Licencje na urządzenia, certyfikaty? Zapoznanie ze stanowiskiem pracy? Wszyscy są tu od czarnej roboty a "góra" zabroni niedługo wszystkiego... Proponuję wszystkim ludziom zanim pójdą do biura lub obejma stanowiska kierownicze zapoznać się z KODEKSEM PRACY

Karola

Tak serio, praca tam nie ma już zadnego sensu. Wynagrodzenia głodowe, atmosfera nieprzyjemna, a ludzie zawistni, zazdrosni i plotkujący.

Tytus

Kochani ludzie,co wy tam jeszcze robicie To co oni teraz wyrabiaja to już przegięcie Przedtem robiliśmy za średnią krajową A teraz za miskę ryżu NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU WYZYSK WYZYSK

Navegante

Witam Ile dostaje sie teraz na reke ? jest tam stawka godzinowa czy stala kwota na miesiac ?

Ma Szyna
@Navegante

Stawka jest miesięczna. Jeśli chodzi o produkcję to do najniższej krajowej dociągniesz dzięki premii obecnościowej (500 brutto). Była też premia produkcyjna, ale na 3 miesiące została zlikwidowana. W innych działach stawki są troszkę wyższe, ale i tak niższe niż w innych firmach na tych samych stanowiskach. Firma jest włoska, co już daje do myślenia: bałagan, brak organizacji, chaos, bylejakość... Włoscy właściciele nie widzą jak wielkie pieniądze się tu marnują, ale z drugiej strony to dobrze, bo nikt nie nagrodzi cię tu za dobre pomysły. Firma chciałaby wyłożyć 10 zł i zarobić na tym milion, ale jeśli już trzeba wyłożyć 100 zł, żeby zarobić 2 miliony to się wybitnie nie opłaca, bo przecież trzeba wydać te 100 zł :-)

Navegante
@Ma Szyna

To straszna nedza jak z premia dociaga sie do najnizszej krajowej, ludzie wogole godza sie na taki wyzysk i pracuja za taka jalmuzne ?

Ma Szyna
@Navegante

Firma udaje, że płaci ludzie udają, że pracują;-) Tylko na montażu norma coraz większa, pensja minimalna i nie da się pościemnać, bo zaraz koleżanka z linki cię naprostuje, że spowalniasz.

@Ma Szyna

Prawda. Nie szanują pracowników. W firmie jest mega duża rotacja. A już patrzac na dzial bartka i lakiernie to wogole. Ale ten pierwszy nie potrafi a ta druga ma nie pokolei to ludzie wieja.

Ambicje

Dziewczyny macie okazję się wykazać, rekrutujcie :-D

Paula
@Ambicje

Hahaha a w zyciu.

Sylwia

Uu ogołoszenie do kadr wystawili? Ciekawe czemu ????

PIOTREK
@Sylwia

Nikt jakoś szczególnie nie będzie płakał, a może ktoś wróci? :)

Ani ta ani tamta
@PIOTREK

Ten "ktoś" jak tu "pracował" to jakoś w realnym świecie nie miał takiego zauważalnego fanklubu. Więc kobiecino: zwolnili cię, bo byłaś słaba więc już daj sobie spokój z wypisywaniem pochwał pod własnym adresem pod kilkunastoma nickami. Przecież to jest żałosne. Nie widzisz tego?

@Ani ta ani tamta

Prawda jest taka, ze nikt z biura nie ma i miec nie bedzie na kazda jada, a jak kogos chwala to tylko po to zeby dowalic nastepnej. Ps. Akurat chyba nikogo nie zwolnili. Kazdy sam odchodzi.

Xxxxxxx

Gdzie jest wypłata zakład się nie wywiązuje z umowy 10 niedziela wypada a pieniędzy brak

dfghjk
@Xxxxxxx

wypłacą za 3 miesiące, przecież kryzys jest! ;)

Brak premii
@Xxxxxxx

Uu widzę, że w "róży europie" bez zmian ????

Le

Wy na prawde nie wiecie? Jestescie tak naiwni? Znikniecie waszej ulubionej pani z kadr jakos dziwnie sie zbieglo z wywaleniem plant menadzera. I pani o dziwo zaczela prace zajezdzajem do pracy autem na wloskich blachach. Tak tak przypadek. Od poczatku byla podstawiona, byla na chwile i w raz z ukonczonym zadaniem dziwnie zaginela. A pan Mass... Dalej ma pewnie urzywanie. W koncu swietna (usunięte przez administratora)

@Le

Na początku życzę odwagi by swoje zdanie móc podpisać własnym imieniem :) owszem włoskie rejestracje występowały. Powiązania czysto rodzininne. Dodatkowo życzę by ilość tupetu prezentowana przez pewne osoby byla proporcjonalna do ilości posiadanego uzębienia. Myślę, że dosłowniej pisać nie trzeba, a w razie dalszych problemów służe screenami wiadomości, ktore rzucą ciekawe światło na ww wypowiedzi :)

Paula
@Marta

Hahahaha w kartach widziałam że bedzie ciekawie ???? do dzis pamietam jak sto lat temu jako przewodniczaca szkoly wyszlas na srodek i radosnie oznajmilas, ze dopoki sie nie uciszymy to apel sie nie skonczy a chyba wszyscy chcemy isc do domu. Kocham Ty to wiesz!!!!

@Paula

Zazdrość przez nich przemawia, dziewczyna radziła sobie ze wszystkim i była pomocna, a to nie wszystkim się podobało. Teraz za to jest lepiej,nic załatwić nie możecie.Przynajmniej nie piszcie bzdur na jej temat, bo pojęcia nie macie jak było.

Kamila

Po pierwsze, jeśli już to "chrabąszcz"! Po drugie to forum to (usunięte przez administratora) i to jest mój pierwszy i ostatni wpis. Pozdrawiam.

Dżołi
@Kamila

Wez Twojich gaci nichkt ogladac nie ma checi. Kazdy od ciebie zwiewa, na chali dobry poglos jak u ciebie jest. A hrabonsz biedny taka prawda

@Dżołi

Gratulacje dla kolejnej odważnej osoby, która dowartościowuje się pisząc bełkot w internecie. Zazdroszczę stylu wypowiedzi i ortografii - zaiste bajeczny poziom.

Wi
@Le

Weź się głabie lecz!! Nie bylo i nie ma nikogo kto by do nas wyszedl z biura a co dopiero w 40 stopniowy upal o pytal, czy woda jest czy elektrolitow potrzebujemy! A jak juz ktos do tej pory grzecznie odpisuje na wiadomosci ja fejsbuku i daje rady to juz wogule. Żal mi was, teraz chodzicie i stekacie, a wczesniej jak mogla sie zadac z (usunięte przez administratora) Idzcie do tej teraz. Pelna wiedza, sama nic nie wie, wszystko jutro. Mowie, ze wczesniejsza Pani mowila, ze tak o tak i co? "nie znam sie, musze doczytac". Co? Doczytac? Na prawde? Brawo rosa

Majk
@Le

Tajemnica poliszynela. Już po jej odejściu nie raz było ją można spotkać w włoskim bossem na mieście :) robote odbebnila i koniec zadania.

@Majk

Masz coś z głową człowieku,zdrowia w tak trudnym czasie Ci życzę.

@Majk

Sugerowałabym większą powściągliwość :) jak Państwo wiedzą dosyć sprawnie tworzę wypowiedzenia, a z takimi plecami.. Może lepiej przyzwyczajajcie się do wolnego czasu. Coś mi mówi, że niedługo możecie mieć go w nadmiarze :)

tak niestety
@Marta

Argument do wszystkich zalecen słusznych czy nie ....... to zwolnij sie , nikt Cię tu nie trzyma . jest jak jest . Komus pomoga bo z rodziny lub WIELE wie ty jak nie dasz rady Twój problem jeszcze CIę dobiją . aż pękniesz .

Jagoda
@tak niestety

Rację masz, ale czemu do tej dziewczyny to kierujesz. Jest jak jest, tu mass racje. Ale jak była to tak nigdy nie mówiła. Zaraza tocząca tą firmę nadal tam pracuje. Jest coraz gorzej. I tyle w temacie. A naszą Panią Martę pozdrawiam :)

Michal

Witam,czy w Oławie macie postój?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Rosa Europe Poland Sp.z o.o odbywa się również w języku angielskim?

ddd

Nie i proszę dać sobie lepiej spokój z tą firmą , co innego w ogłoszeniu co innego w rzeczywistości umowa o pracę , nie ma szans na taką umowa zlecenie i gówniana stawka .

Teresa
@ddd

@ddd, dla kogoś, kto szukałby pracy na produkcji w Rosie ta cała dyskusja o kadrowych jest na nic. U Ciebie widzę jakieś konkrety, ale jeszcze dopytam. Jaka ta stawka? Najniższa krajowa, czy lepiej?

On

Jestem zdruzgotany poziomem i tematyką wypowiedzi na tym portalu, który notabene jest stworzony do innych wypowiedzi i innej tematyki. Czekać tylko aż szefostwo Państwa firmy namierzy( a to nie problem) autorów wpisów. Pozdrawiam :-(

Rozczarowana
@On

Ludzie chyba nie mają świadomości że nie są anonimowi w Internecie, a hejt, obrażanie i nagonka podchodza pod kodeks karny. Ciewake czy wówczas będziecie tak samo wygadani jak tutaj pod nieznanym nickiem.

Xxx

Ma ktoś może namiary na Panią Martę? Chce się czegoś dowiedzieć, a do biura wolę nie wchodzić i tak niczego się nie dowiem. No może oprocz tego że JESTEM w pracy i mam zamiatac jak mi się nudzi na maszynie.

Sola
@Xxx

Napisz na facebooku. Odpisuje normalnie i coś zawsze doradzi, albo powie jak konkretnie zadać pytanie jak wchodzisz do piekła pod rządami wiedźmy.

Er
@Xxx

Powiem tak.. Raz miałam awaryjną sytuacje. Synek był chory a brygadzista nie chcial podpisac urlopu. Pani Marta kazala wypisac wniosek i sama poszla po podpis. Dziekuje i przepraszam. Rychlo w czas ale ja z tej zmiany co gadala zeby gadac a ja nie mowilam nic zeby o mnie nie gadaly.

Asia
@Sola

Nie widze jej fejsbuka :( moze mi ktos powiedziec jak znalesc? Mam warzną sprawe i chce zeby mi ktos pomogl. Bede wdzieczna za pomoc i namiary. Jak Pani to czyta to tez prosze o odezwanie sie.

Aneta
@Asia

A dacie wy jej spokoj? Czelnosc macie teraz pisac i sie prosic a co bylo. Idzicie sobie do biura do pani co zebow hyba nie ma. Bo wiecznie usta w linijke taki usmiech ma ???? zęby sobie wstaw szczerbata brzydulo. A jak zielonych nie ma to na produkcje nic nierobiacy nie zalatwiajacy bo jutro bo to nie ja robie bo zapytam bo za tydzien nierobie!

P...
@Aneta

No widzę że zakompleksiona księżniczka nam się tu trafiła, która bardzo dobrze się zna na biurokracji, ale niestety chyba z jej umiejętnościami tylko się nadaje do pracy na produkcji. Zanim zaczniesz kogoś oczerniać incognito, popatrz się w lustro i wyciągnij wnioski.

Rozczarowanie

To jest Hejt w czystej postaci.Te forum do tego nie służy. Tematem powinny byc warunki pracy. Pamiętaj jest coś takiego jak karma - ona zawsze wraca. A druga sprawa nikt nie jest w sieci anonimowy- miej to na uwadze.

ROSA

dark 25.05.2017 10:05 jesli ktos posiada troche rozumu to na pewno nie pójdzie tam do pracy ,bajzel jak nic stawki marne a pracy i obowiązków coraz wiecej było,powinni zmienic Liderów bo mają po kilka osób((usunięte przez administratora)) którzy wiecznie są wolni,poza tym bądzcie pewni że na zime was zwolną ,bo tak robią .Rosa Europe?????

Witam. Pytam się czy są przyjęcia na dział wtrysku dla ustawiaczy/setterów.

Umeczon
@Zainteresowany

Zawsze są ale tam krótka kariera. Świetny kierownik :)

damessa z biura

No no ktoś tu jest niezłym poeta

W kadrach źle się dzieje ale to wina carycy. Słyszałam jak pomiata tą nową z HR. Sama dziewczyna duzo wie i bardzo szybko załatwia sprawy, poza tym bardzo miła i co ważne nie traktuje pracowników z góry tylko na równo. Ale caryca pokazuje swoje pazurki starając sie rządzić a sama sprawy załatwia miesiacami. Dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa Europe Poland Sp.z o.o - Oława

• Jak się pracuje w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa Europe Poland Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa Europe Poland Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosa Europe Poland Sp.z o.o