Opinie o Kr3 w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kr3. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kr3 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kr3 w Gdańsk

Raz Nowy wpis

Ile się zarabia w takiej dość niezwykłej branży tygodniowo?

marcelina Nowy wpis

No ja niedawno wróciłam ze szkolenia i spoko :) na weekendy do domu normalnie jechałam :)

affganka Nowy wpis

w gdansku bym chciala

Kimi Nowy wpis
@affganka

w gdańsku pisz na - rekruterka.gda@op.pl

helka

a w jakim miescie chcesz pracować?

Hostessa

Cześć dziewczyny, byłam na rozmowie w Gdańsku,przywitała mnie bardzo ładna i elegancka Pani, opowiedziała o klubie, o pracy, bardzo dokładnie, że na końcu gdy zapytała czy mam jakieś pytania, nie wiedziałam o co, bo ta Pani od A do Z przeprowadziła rozmowę. Stresowałam się, ale bez powodu!

Czym się zajmuję Co robię w wolnym czasie Zainteresowania Oczekiwania finansowe

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
affganka

to gdzie trzeba cv wysłac ?

Milena

Dostałam propozycję wyjazdu na szkolenie.Ciesze się bardzo, to będzie dopiero przygoda:)

Paulina

Ogólnie ulotkarki zapraszają takich ludzi, gdzie widzą że będą potrafili się zachować. Żeby uniknąć niepotrzebnych sytuacji.

Olka

naprawde rzadko zdarzaja sie sytuacje, ze kiero musi wyprosic gosci. najczesciej jak juz np. spia ;p

Nic się złego nie dzieje, więc nie ma o czym pisać

Kamila

Dziewczyny przeczytałam same dobre opinie o firmie. Czy jest ktoś w ogóle kto by mógł napisać coś złego?

Olga

różnie trwa tak naprawde, niektore dziewczyny jak szkola sie na koordynatorki, dostaja prace juz po 2 tygodniach, ale dają z siebie wszystko na szkoleniu.

neti

szkolenie trwa około miesiąca przeważnie

Kala

Poznajesz każde stanowisko na szkoleniu. Musisz wiedzieć czego masz wymagać w przyszłości. Obserwujesz pracę dziewczyn i na koniec sama prowadzisz zmiany. Szkolenie naprawdę fajne!

Kala

Dziewczyny wróciłam ze szkolenia na koordynatorke, przeszłam, dostałam pracę i jestem mega zadowolona. Jeżeli dostałyście taką propozycje, śmiało jedźcie

hania
@Kala

a co było na tym szkoleniu? ile czasu Ci ono zajęło?

nika

Jakoś chyba co dwa tygodnie się zacyznają chyba

Nina

a jak te szkolenia sie odbywaja? raz na miesiac, czy jak ?

nika

jak szkolenie jjest króttkie to i ciurkiem mozna leciec. ale jak trwa tyle co to to nie ma opcji

Karina

hm nie znam szkolen, gdzie trzeba siedziec caly czas; p no ale. u nas w kazdym razie tak nie jest ;)

zosia

nie, nie przedluzy... no jak... ikt nie jest cyborgiem i nie da rady zapierniczac dzien w dzien... trzeba miec wolnego troche!

A czy wtedy to szkolenie się przedłuży?

Zostaw merytoryczną opinię o Kr3 - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kr3?

Kandydaci do pracy w Kr3 napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kr3