Opinie o Makro Cash and Carry Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Makro Cash and Carry Toruń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Makro Cash and Carry Toruń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash and Carry Toruń w Toruń

Jeżeli ktoś chce być tylko numerem w tabelce to jest praca dla niego. Trzeba pamiętać, że tam nie ma traktowania jak człowieka. Miejsce w którym lubią budować wiecznie od nowa, zamiast faktycznie docenić sensownych pracowników. Kierownik hali robi tak jak każą, totalnie nie ma swojego zdania, typowa chorągiewka. Kierownik działu dostaw nie ma o niczym pojęcia. Kierownik działu sprzedaży najbardziej fałszywa osobą jaką znam, skutecznie rozwalił świetny zespół. Umie robić tabelki w exelu i tyle z zalet. Dział sprzedaży to praca non stop, ale oczywiście to nie są nadgodziny. Ogólnie kierownictwo jest oderwane od rzeczywistości, nie mają pojęcia jacy faktycznie są zwykli klienci makro, dla nich liczą się tylko najwięksi. A niestety mają pracę dzięki masie przeciętnych. Nie są mile widziane osoby posiadające dzieci, w końcu dzieci zazwyczaj chorują częściej i się przekroczy próg L4 to i wtedy po premii np tzw covidowej (limit wynosił 14 dni)... Także nie polecam jak ktoś planuje mieć rodzinę. Można iść do nich do pracy na przeczekanie żeby znaleźć coś lepszego.

Rlomoto

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Czy Makro Cash and Carry Toruń organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik Nowy wpis

Rlomoto Nowy wpis

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Joanna Nowy wpis

3100 brutto, zero premii, beznadziejne godziny pracy..... NIE POLECAM

kierowca

Jak wygląda praca jako kierowca w makro Toruń? ile mniej więcej godzin, jakie zarobki i ogólne warunki pracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Makro Cash and Carry Toruń? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Czy nowo zatrudnione osoby w Makro Cash and Carry Toruń otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zuza

Jeżeli kandydat uczestniczy w procesie rekrutacji,którego wynikiem jest zaproponowanie przez firmę pracy na umowę o pracę to umowa jest podpisywana przed podjęciem pracy.

Julia
@Zuza

A ile trwa u was okres próbny?

Zuza
@Julia

Makro przestrzega prawa pracy w każdym obszarze, więc i czas trwania okresu próbnego jest taki jak stanowią przepisy.

Jak wygląda ścieżka awansu w Makro Cash and Carry Toruń?

Sciezka awansuw Toruniu wyglada tak: -kierownik hali co roku wywalany i zatrudniany kolejny, -kierownik handlowy zatrudniany z zewnatrz (bo po co docenic swoich pracownikow), -koordynatorzy dzialow degradowani na kasjerow za L4, -mozna ewentualnie awansowac z ... kasjera na frajera

Dodaj jeszcze, że jak kobieta ma dzieci to nie jest mile widziana. Za Covid degradowane na kasjera

Karol

Czy warto podpisać umowę w tej firmie? Oczekuje rzetelnej opinii

@Karol

Nie warto

Czy pracodawca Makro Cash and Carry Toruń motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie motywuje niczym. Chyba, że liczysz socjal.

Jakie są mocne strony pracodawcy Makro Cash and Carry Toruń?

zenek

Nie ma mocnych stron.W dziale kas kierowniczka faworyzuje swoją ulubienicę,która tylko ściemnia na zmianach,chodzi na 3-5 przerw gdzie powinna maksymalnie być na 2.Nic nie musi robić na zmianach w porównaniu do innych osób.Kierownik hali nie ma szacunku do pracowników...problemy są zamiatane pod dywan pomimo notorycznych zgłoszeń.Na wszystko reaguje śmiechem i nie na miejscu tekstami.

Dziady i koltuny

Mocne strony- zatrudniaja jak leci, w Makro to praca szuka czlowieka, non stop takie rotacje, ze ludzie uciekaja gdzie pieprz rosnie.

Dziady i koltuny

Niestety, kiedys praca w Makro byla przyjemna, teraz- pracownik jest niewolnikiem w tej firmie cisnietym jak cytryna. Etaty zredukowane ponizej minimum, jeden pracownik robi za 10. Nowi pracownicy dostaja wyzsze podstawy niz starzy. Placa w porownaniu z iloscia pracy i obowiazkow to wstyd dla tej firmy. Starzy solidni pracownicy sa niedoceniani, nowi robia co chca i sa nietykalni

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Makro Cash and Carry Toruń? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Orny

Nie zmienia się nic. Orka po pracownikach, zwłaszcza jak wizytacja z centrali ma być

zenek
@Orny

to prawda....coraz więcej pracy szczególnie jak ma być wizytacja a zarobki tragedia...można to nazwać jałmużną!

Irek

@Bary a jest szansa że ten kierownik się zmieni?

głupota nie boli

Poszłam tam pracować i bardzo żałuję, że nie zajrzałam tu przed rozpoczęciem pracy w Makro jest dokładnie tak jak ludzie opisali wyżej. Szok i żenada !

zmotywowana
@głupota nie boli

Pracowałam 8 lat , przyszły zwolnienia , zwolnili mnie , dostałam odprawę , powiedziałam nigdy więcej handlu i nie za takie pieniądze:( od 2lat pracuje na produkcji i bardzo sobie chwale:)

Tobiasz
@głupota nie boli

Masz rację żenada i nie polecam bo ludzie nie są nic warci..

@Tobiasz

Czyli według Ciebie problemem jest braku szacunku do pracowników tak? Na pewno jest to trudna sytuacja dla pracowników, mimo to dopytam jednak o więcej szczegółów. Mając solidne doświadczenie zawodowe w branży, można liczyć na godne zarobki w Makro Cash and Carry?

Kierownik Wysyłki
@Ewa

Nieeeeeee 1800 brutto Brak premii i możliwości awansu.

Irek

Nie jest łatwo w tej branży ale uważam, że firma jest i tak ok!!

Bary

Makro Toruń wielką porażka,na magazynie pracuje wredny Michałek.Stary kawaler,cwaniak kierownika ma na kiwnięcie.Koledzy go tylko tolerują ale nie szanują.Nie szanuje kierowców ,wiem że kradnie, tylko ma układy.Sprosna świnia,kulturalny (usunięte przez administratora) i złodziej.Frajer do zwolnienia.

kolombo

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Handel to raczej ciężka praca więc trzeba się zastanowić czy to nam odpowiada a nie narzekać.

Torx

Makro Toruń to żenada i 100 metrów mułu.... Brak słów jak się traktuje klienta .......

@Torx

Co dokładnie masz na myśli? Jeśli czułeś się nieodpowiednio potraktowany czy zgłaszałeś ten fakt kierownictwu? Może próbowałeś wyjaśniać to z osobą odpowiedzialną za zaistniałą sytuację? Na forum niewiele osób będzie w stanie pomóc Ci w tej kwestii.

@krysia, postaraj się proszę oznaczać użytkownika, któremu chcesz odpowiedzieć. To zdecydowanie ułatwi nam komunikacje na forum. @anonymous, @krysia, czy sytuacja w firmie może w najbliższym czasie ulec zmianie? Być może dla zaangażowanych pracowników będą przewidziane podwyżki? Czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat benefitów pozapłacowych w Makro Cash and Carry?

@krysia, a co możesz napisać o kwestii dotyczącej warunków pracy w firmie Makro Cash and Carry? Chętnie poznamy nowe informacje, będzie nam bardzo miło za Twój kolejny wpis w tym temacie. @ewa, Twój komentarz nie mówi nam za wiele, stąd zachęcam Cię do podzielenia się z nami dłuższym wpisem. Najnowsze wieści dotyczące pracy w firmie Makro Cash and Carry będą tu bardzo pomocne dla innych użytkowników!

@Ewa

brak podwyżek od 4 lat coraz więcej obowiązków, jak to mówi kierownik hali trzeba sobie"pomagać,współpracować"w nas siła"działamy" ta pomoc nie odzwierciedla się nawet w premii,ciągle słyszymy źle,źle,źle za mało,za mało brak towaru w półkach-za mało pracowników brak motywacji....

krysia
@anonymous

odp do pytania od ewa

krysia

Zarobki po 10 latach pracy nie przekraczają 2tys. ŻAL:( Tną premię na każdym kroku. Nie polecam.....

ewa
@krysia

Potwierdzam,tak jest.....

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash and Carry Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Makro Cash and Carry Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash and Carry Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042