Godlewski Wiesław

Opinie o Godlewski Wiesław

A ja pracowałem prawnie rok. (usunięte przez administratora) poszedl na reke bo mialem blokady czasowe. Pieniądze na czas, bez potrąceń. Poniższe opinie to bzdury.

Iwall
@Marcin

Bo jest prawdziwa

Anna Nowy wpis

Hej, przeglądam Wołomin za pracą biurową właśnie i pokazała mi się zeszłoroczna oferta dla pracownika biurowego. Lokalizacja jak i godziny pracy do 16:00 by mi odpowiadały. Są niezmienne? wiadomo czy będzie jeszcze ktoś potrzebny?

Nowy wpis

@Anna

W tej chwili nie ma wakatu na stanowisko pracownika biurowego

Iwall Nowy wpis
@Marcin

Bo jest prawdziwa

W maju był potrzebny biurowy i teraz pod koniec czerwca także? chyba, że to ta sama rekrutacja? Sprawdzam, bo mam ofertę sprzed trzech miesięcy, w której stawka mnie zastanowiła, bo było napisane, że widełki są od 3 do 3,5 tys, a czy po podwyżce minimalnej nieco inaczej nie powinno być? Ktoś pisał, że jak się pracuje to jest wtedy ok, a w treści ukryła się premia za wyniki, ile może ona wynieść? I o jakie wyniki chodzi?

Doris

Nie wiem skąd te komentarze, dla mnie wszystko ok tylko trzeba pracować, a niektórym po prostu nie chce się.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Godlewski Wiesław padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca - Zaopatrzeniowiec.

Czy pracownicy Godlewski Wiesław mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

W Wołomin Godlewski Wiesław poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Lidia

orientuje się ktoś może w temacie przyjęć tu do Pana? sezon jakby nie patrzeć trwa i chłopak się za czymś rozgląda. Opinii od dłuższego czasu nie było ale widzę, że jeden z byłych pracowników chwalił współpracę. Czy do dziś jest taka dobra? Wiadomo jak praca obecnie jest tu wynagradzana?

Jakie są mocne strony pracodawcy Godlewski Wiesław?

Barbara

Czy warto starać się o posadę?

a ja jestem zadowolony. Tak chcę więcej zarabiać, ale jak porównam z innymi z mojej branży to okazuje się że moja pensja jest OK.

Jack
@Marek

Ile chcesz zarabiać i przede wszystkim co umiesz robić dobrze.

Mirek

Firma jest legalna, jednak podejście do pracowników jest na poziomie zero. Obiecują wszystko na początek, ubezpieczenia, ubrania, premie a na Wielkanoc żebym nie powiedział wesołych świat to szef nie wiedział by że są święta. Socjal zero, urlop zero, zwolnień nie ma. Starzy pracownicy opowiadaja jak nie szanowali ludzi a teraz ludzie się wypieli na robotę. Powodzenia (usunięte przez administratora)i strzezcie się ludzie. Mirek

Zastanawiam się dlaczego tak sporadycznie korzystacie z forum. Jest dobrze i dlatego?

Robert

@Marek, rozumiem, że pozytywnie oceniasz warunki wynagrodzenia w firmie DAWBUD. Jak oceniasz inne aspekty tej pracy? Czy możesz coś napisać na temat atmosfery między pracownikami? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy. Kandydatów ciekawią takie informacje jak warunki zatrudnienia, atmosfera i możliwości rozwoju.

Robert

@Nastepna, czy próbowałaś wyjaśnić sprawę wynagrodzeń w firmie DAWBUD Wiesław Godlewski? Czy usłyszałaś jakieś uzasadnienie tej sytuacji od szefa lub przełożonego? Czy inni pracownicy mogą potwierdzić Twoją opinię, jak uważasz? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

Oszukana

Nie zgłaszajcie się do tej firmy to najwięksi (usunięte przez administratora)jakich widziałam. Niekompetentni (usunięte przez administratora) W piekarni panuje (usunięte przez administratora) że aż strach, kosze na pieczywo nieprzyzwoicie brudne, sanepid powinien się nimi zainteresować. Obiecuję wysokie wynagrodzenia a w rezultacie (usunięte przez administratora)

w tej firmie nie da się obijać, leżeć i brać kasę... trzeba pracować. Kasa jest. Nie da się dogadać żeby na lewo, rejestrują wszystkich wiem, bo sam próbowałem i nic.

jaxt

wyplaty stale , nie ma problemow z podwyzkami, ale robota musi byc zrobiona na igle.

Zostaw merytoryczną opinię o Godlewski Wiesław - Boguty-Pianki

• Jak się pracuje w Godlewski Wiesław?

Zobacz opinie na temat firmy Godlewski Wiesław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Godlewski Wiesław