Amis Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Amis Sp. z o.o.

niedoszły pracownik 2015-04-13 10:08:36
Uwaga. Do Jedlanki szukają niewolników!!! Myślą, że jak pobudowali zakład 100 km od warszawy to tam ludzie za kromkę chleba będą pracować. Szkoda gadać. Jak nie zmienią podejścia do biznesu to będą sami w pazłotka zawijać. A pan (usunięte przez administratora) zapewniał, że to poważna firma... wstyd.
potencjalny pracownik 2015-05-04 08:46:28
Cześć,
jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Amis, na stanowisko Handlowca. Z tego co czytałem, praca w tej firmie nie wygląda kolorowo. Napiszcie na co zwrócić uwagę, zależy mi na pracy i nie chciałbym przekreślać amis zbyt wcześnie. Czy naprawdę jest tak kiepsko jak czytam? Czy faktycznie szef jest despotą? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas? Na jakie pieniądze mogę liczyć? Poradźcie. Z góry dziękuję
1
pajęczak zły 2015-05-04 08:59:55
odpiszę Ci najkrócej jak potrafię:
DAJ SPOKÓJ, SZKODA CZASU, TA FIRMA TO PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ (KTÓREJ BRAK), SZEF JEST KIMŚ WIĘCEJ NIŻ DESPOTĄ JEST MEGA DESPOTĄ, KTÓRY OTACZA SIĘ KLAKIERAMI BIORĄCYMI PIENIĄDZE ZA PRZYTAKIWANIE, CI CO MIELI COŚ DO POWIEDZENIA I TO MÓWILI JUŻ TU NIE PRACUJĄ (POZDRAWIAM MARCINA, ROBERTA, AGĘ, TOMKA...) ZNAJDŹ OFERTĘ Z JAKIEJŚ POWAŻNEJ FIRMY, NAWET GORZEJ PŁATNĄ, NIE ŁADUJ SIĘ W TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] JA TKWIĘ W NIM JŻ KILKANAŚCIE LAT I BARDZO CIĘŻKO MI SIĘ Z NIEGO WYDOSTAĆ. UCIEKAJ ZANIM UTONIESZ.
A zrobisz i tak jak uważasz ;)
"klakier" 2015-05-05 17:47:13
witam,
wcale nie jest tak źle ) po prostu trzeba przytakiwać, nie wychylać się jak nie pytają, jak pytają odpowiadać zgodnie z oczekiwaniem i dalej nic nie robić i brać za to kasę (całkiem niezłą) :) Gdybym miała to robić za darmo nie zgodziłabym się ale w sytuacji kiedy płacą mi za nic nie robienie, nie mam nic przeciwko. Co do szefa, fajny gość, nie należy z nim rozmawiać o sprawach zawodowych i jest super ;) Gorsza jest damska część rodzinki... Tu zwyczajnie trzeba unikać jak zarazy, za wszelką cenę schodzić z drogi, a jak złapie przytakiwać, mówić jak bardzo nam zależy na dobrej kondycji firmy, że wszyscy to złodzieje i chcą okraść biedny amis i.... też jest git. Trzeba umieć się dostosować i czerpać z tego korzyści, that's it. A wy biadolcie dalej, narzekajcie jaki to świat nie sprawiedliwy i dookoła pełno złych ludzi :)
anty - klakier 2015-08-26 16:29:19
KLAKIER, takich jak ty to tam jest paru. I się nieźle urządzili :))
klakier 2015-09-03 20:26:16
trzeba dbać o swoje interesy. A jak się znajdzie taki "dobry wujek" jak pan szef to tylko korzystać, nie narzekać ... doić doić doić hahahahaha
3e54 2016-01-09 15:23:06
@paula od tamtej pory to pojawilo sie kilka nowych ofert pracy, na przyklad jako specjalsita do spraw handlu czy tez grafik komputerowy- dobre warunki..
Oligier 2016-03-09 19:18:57
No od września to jednak trochę czasu minęło i jest obecnie sporo nowych ofert. Najnowsza jest na operatora DTP w Warszawie. Żeby się dostać trzeba spełniać wymagania. Wiadomo. Są to: biegła obsługa programów graficznych (pakiet Adobe, Corel Draw), znajomość DTP oraz technik druku oraz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora DTP.
ilo 2016-03-14 18:10:42
no u nich to jest sporo takich trudnych ofert właśnie jak np ta jako Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog), tutaj to już jest ostra rekrutacja.
oldek 2016-03-16 20:20:51
@ilo nie to forum, nie te oferty.. Amis Sp. z o.o. nie ma raczej nic wspólnego z takimi zajęciami. Szukają natomiast operatora DTP, ale o wymaganiach to będą czytali pewnie zainteresowani.
3wer 2016-05-11 19:54:49
hej hej widze ze szukaja takaze pracownika dzialu ksiegowosci wymagane tutaj jst miedzy innymi doświadczenie zawodowe (min. 2 lata pracy w księgowości)- obsługa programów księgowych- umiejętnośc obsługi komputera (MS office - w szczególności Excel)..
Zostaw swoją opinię o Amis Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amis Sp. z o.o.