logo Amis Sp. z o.o.

Horst (Niemcy)

Opinie o Amis Sp. z o.o.

potencjalny pracownik 2015-05-04 08:46
Cześć,
jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Amis, na stanowisko Handlowca. Z tego co czytałem, praca w tej firmie nie wygląda kolorowo. Napiszcie na co zwrócić uwagę, zależy mi na pracy i nie chciałbym przekreślać amis zbyt wcześnie. Czy naprawdę jest tak kiepsko jak czytam? Czy faktycznie szef jest despotą? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas? Na jakie pieniądze mogę liczyć? Poradźcie. Z góry dziękuję
pajęczak zły 2015-05-04 08:59
odpiszę Ci najkrócej jak potrafię:
DAJ SPOKÓJ, SZKODA CZASU, TA FIRMA TO PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ (KTÓREJ BRAK), SZEF JEST KIMŚ WIĘCEJ NIŻ DESPOTĄ JEST MEGA DESPOTĄ, KTÓRY OTACZA SIĘ KLAKIERAMI BIORĄCYMI PIENIĄDZE ZA PRZYTAKIWANIE, CI CO MIELI COŚ DO POWIEDZENIA I TO MÓWILI JUŻ TU NIE PRACUJĄ (POZDRAWIAM MARCINA, ROBERTA, AGĘ, TOMKA...) ZNAJDŹ OFERTĘ Z JAKIEJŚ POWAŻNEJ FIRMY, NAWET GORZEJ PŁATNĄ, NIE ŁADUJ SIĘ W TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] JA TKWIĘ W NIM JŻ KILKANAŚCIE LAT I BARDZO CIĘŻKO MI SIĘ Z NIEGO WYDOSTAĆ. UCIEKAJ ZANIM UTONIESZ.
A zrobisz i tak jak uważasz ;)
anty - klakier 2015-08-26 16:29
KLAKIER, takich jak ty to tam jest paru. I się nieźle urządzili :))
klakier 2015-09-03 20:26
trzeba dbać o swoje interesy. A jak się znajdzie taki "dobry wujek" jak pan szef to tylko korzystać, nie narzekać ... doić doić doić hahahahaha
pikan 2016-03-12 09:00
oligier, słyszałem, że te oferty są warte zainteresowania. Dodatkowo warto się zastanowić nad specjalistą ds. eksportu. (usunięte przez administratora)
3wer 2016-05-11 19:54
hej hej widze ze szukaja takaze pracownika dzialu ksiegowosci wymagane tutaj jst miedzy innymi doświadczenie zawodowe (min. 2 lata pracy w księgowości)- obsługa programów księgowych- umiejętnośc obsługi komputera (MS office - w szczególności Excel)..
Zuzanna 2017-02-28 09:07
Jakie macie wrażenia z pracy w Amis Sp. z o.o.? Jak wygląda atmosfera w firmie?
Zostaw swoją opinię o Amis Sp. z o.o. - Horst (Niemcy)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amis Sp. z o.o.