Opinie o KR3 w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KR3. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KR3 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KR3 w Kielce

Magda Nowy wpis

Hej, a macie wifi pracownicze w firmie?

majka Nowy wpis

3e32dc, ja mysle podobnie, ale chyba bede aplikowała na kierowniczke klubu. Wymagania sa bardzo małe - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, książeczka Sanepidu, zdolność zarządzania zespołem, orientacja na cel i pełna dyspozycyjność.

Isia Nowy wpis

ja awansowałam z kelnerki na kierowniczkę ;) bardzo fajna sprawa ;)

Wera Nowy wpis

zdecydowanie tak! mam swietne przyjaciolki w klubie, mozemy na siebie liczyc. to chyba jest najwazniejsze dla mnie w tej pracy ;)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w KR3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Marysia

byłam przez pół roku barmanką, awansowałam na zastępcę kierowniczki, czego się zupełnie nie spodziewałam. sami mi zaproponowali :) super pieniądze, super zespół, praca zdecydowanie rozwojowa polecam!

Mysia

Potwierdzam powyższe słowa. a co najważniejsze, dają możliwość awansu, nawet jeśli zaczynasz od kelnerki. doceniają tych, którzy pracują długo. jak najbardziej polecam!

Agnieszka

Rzetelna firma, która inwestuje w swoich pracowników i pozwala młodym zdobyć doświadczenie na stanowiskach kierowniczych :) wypłaty na czas, bez zamrożeń czy jakiś dziwnych ucięć. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o KR3 - Kielce

KR3